Zdravý život: Dokonalá očista těla pomocí čaker II.

Napsala | 29.08.2011

Než se však pustíte do očišťování čaker, je třeba vědět, kde takové čakry jsou a také se něco dozvědět o jejich vlastnostech. Jaké jim náleží barvy, vůně a kameny, kde se nacházejí, a které orgány v těle ovlivňují. Čaker v lidském těle je celkem sedm.

Představíme si pár z nich:

1. čakra

Čakře se říká kořenová, náleží jí barva červená. Nachází se na a okolo stydké kosti. Má na svědomí vše hmotné v těle, například zuby, vlasy, nehty, konečník, prostatu, tlusté střevo i močový měchýř. Je to čakra, která nás spojuje se světem fyzickým. Pokud se zablokuje, můžeme ztrácet smysl svého života, nebo máme problémy se zmiňovanými orgány, jako jsou záněty, impotence, průjmy, také způsobuje prochladlé ruce i nohy. Její vůní je cedr a hřebíček a kameny jsou rubín, hematit a granát.

2. čakra

Čakra se nachází dva palce pod pupíkem a její barvou je oranžová. Na svědomí má ledviny, sexualitu, pohlavní orgány i močový měchýř. Její blokace ovlivňuje hlavně partnerské vztahy. Vhodná prevence je zde břišní tanec, její vůní je santal a ylang ylang, kamenem pak měsíční kámen a karneol.

3. čakra

Čakra je přímo solar plexus, barvou je žlutá. Je sousedem slinivky, žaludku a střeva. Zde se hromadí nejvíce stresu, když je čakra zablokovaná, trpíme pocitem ovládnutí světa, prosazování moci a pocitem nedostatku uznání. Jako nemoci mohou hrozit cukrovka, zánět slinivky břišní, problémy s játry a žlučovými kameny, dvanácterníkový vřed a kýly. Vůní je levandule, bergamot, či rozmarýn a kameny jsou topaz, citrín a jantar.

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.