Urinoterapie: Léčba pomocí moči

Napsala | 30.08.2011

I když to zní dost nevšedně a ne každému to může být po srsti, pravdou je, že tato terapie se opravdu v léčitelském světě využívá a má mnoho pozitivních odezev.

V podstatě jde o alternativní léčebný směr, který využívá léčivé síly moči. Ta působí na celý organismus pozitivně, díky minerálům, enzymům, vitamínům, i hormonům. Navíc obsahuje i biogenní stimulátory a močovinu, která má protirakovinový účinek.

Také se zde pracuje s teorií, že moč v sobě obsahuje informaci o přímých nemocech, které trápí náš organismus. Moč se bere jako universální nosodický lék. Při této metodě se moč přijímá ústy a to za účelem zpevnění zubní skloviny, nebo dezinfekce mandlí a ústní dutiny. Také se moč tímto způsobem užívá k odstranění polypů v žaludku a také v tenkém střevě, nebo k uzdravení žaludku či dvanácterníku. Moč také napomáhá k léčbě ledvin, při hormonálních poruchách, pro zvýšení imunity, při léčbě žlučníkových kamenů a při nemoci jater. Také se užívá v době infekčního onemocnění a jako močopudný prostředek při nemoci srdce, moč se vždy přijímá ústy.

Moč se může také přijímat klystýrem a to při metodě očištění tlustého střeva, nebo k vyživení organismu minerály a také stopovými prvky.

Moč se užívá i k promývání nosohltanu a to za účelem ozdravení organismu, kdy napomáhá při oslabení sluchu, paměti, čichu či zraku.

Nejčastěji se však moč aplikuje na pokožku, kde příznivě ovlivňuje celý organismus. Moč tu léčí kožní problémy, také tímto čistí tělo a doplňuje potřebné minerály a stopové prvky.
Urinoterapie je zkrátka zajímavou metodou a záleží na každém zvlášť, jestli si tuto metodu vybere, či ne, ke zlepšení zdravotního stavu svého těla.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.