Týdenní partnerské horoskopy od 28.11.2016 do 05.12.2016

Napsala | 17.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran – Beran: 

Přiznejte si, že potřebujete jeho pozornost! Nenápadně mu naznačte, že ve chvíli, kdy usoudíte, že ji věnuje jiným než vám, začne doma pěkná a nefalšovaná Itálie.


Beran – Býk: 

Neustále tvrdí, že by pro vás udělal všechno. Využijte momentu a zjistěte, zda je to z jeho strany jen řečnická figura nebo zda to opravdu myslí vážně.

Beran – Blíženci: 

Počítejte s tím, že jde o týden, kdy v první řadě myslí na sebe. Uděláte dobře, když se na něj nebudete moc spoléhat a zafungujete především sami.


Beran – Rak: 

Opravdu by neměl hledat chyby jen na sobě. Momentálně to vypadá tak, že on jede na sto procent a celé jeho okolí včetně vás toho jen využívá ve svůj prospěch.


Beran – Lev: 

Nadšení, které pro vás projevuje, je opravdu nepředstírané. Ve vaší osobě se snad poprvé v životě setkal s člověkem, který je upřímný a na nic si nehraje.


Beran – Panna: 

Pokaždé, kdy se v tomto týdnu máte sejít, na něj musíte čekat. Nevyčítejte mu to, protože rychle zjistíte, že je ze svého zpoždění daleko nešťastnější než vy.


Beran – Váhy: 

Od čtvrtka do soboty, kdy je Luna v Kozorohu, se držte zkrátka. Před Vánoci toho máte dost, ale to ještě neznamená, že si své frustrace můžete vybíjet na partnerovi.


Beran – Štír: 

Jeho jedovaté komentáře mu vytvoří další zbytečné nepřátele. Můžete si vybrat, zda mu to budete trochu zlomyslně přát, nebo zda začnete hledat cestu, kudy z toho ven.


Beran – Střelec: 

Jde o týden, kdy se opravdu nezastavíte. V práci toho máte oba hodně a navíc je ještě potřeba, abyste se ruku v ruce zúčastnili několika vánočních večírků.


Beran – Kozoroh: 

Hlavně ve druhé polovině týdne bude dost protivný. Budete mu dokazovat, že to umíte taky, nebo zatnete zuby a všemi prostředky se mu pokusíte vylepšit náladu?


Beran – Vodnář: 

Je pro vás vyloženě inspirativní. Vysvětlí vám, že není potřeba, abyste se stresovali něčím, co ještě zdaleka není jisté, a vrátí vám tím dobrý rozmar a radost ze života.


Beran – Ryby: 

Hlavně nedovolte, aby se zbytečně stresoval! Když na víkend naplánujete zábavu mimo domov, a dohlédnete, aby to s vánočními přípravami nepřeháněl, bude to skvělé.


Býk – Beran: 

Neustále má pocit, že je ten nejchytřejší na světě a že vám může ve všem radit. Dáte mu najevo, jak vám tím leze na nervy, nebo mávnete rukou a necháte ho mluvit?


Býk – Býk: 

Vaše charitativní aktivity se s pochopením nesetkají. Týká se to zejména vašich rodičů, kteří mají dojem, že jimi jen ztrácíte čas, který byste mohli věnovat třeba jim.


Býk – Blíženci: 

Jakýkoliv zahraniční výlet v jeho společnosti bude skvělý. Moc toho sice nenakoupíte, ale zase se poznáte z jiných a zajímavějších stránek než v běžném denním provozu.


Býk – Rak: 

Cokoliv, do čeho se pustíte spolu, vám půjde skvěle od ruky. Za relativně krátkou dobu toho uděláte podstatně víc, než obvykle, a ještě se u práce budete skvěle bavit!


Býk – Lev: 

Když přijde s tím, že potřebuje znát váš názor, zbystřete. Opravdu chce vědět, co si myslíte, nebo jenom hledá cestu, jak se k vám dostat co nejblíže?


Býk – Panna: 

Neustále všem radí a tím si dělá stále nové nepřátele. Upozorněte ho, že vy jste si už na tento jeho povahový rys zvykli, ale lidi, co ho dobře neznají, tím může zbytečně popuzovat.


Býk – Váhy: 

Když vám na rovinu řekne, co by od vás chtěl pod stromeček, budete velice překvapení. Až později pochopíte, že je to vlastně geniální nápad, na kterém byste vydělali i vy.


Býk – Štír: 

Patří k lidem, kteří jdou vždycky do krajnosti. Vy byste se na jeho místě sice zdaleka tak kategoricky nechovali, ale přesto musíte přiznat, že vám jeho jednání imponuje.


Býk – Střelec: 

Patří k lidem, kteří provokují rádi a s chutí. Pokud se nechcete na firemním večírku dožít neskutečné a navíc zcela zbytečné ostudy, nechte ho pro jistotu doma!


Býk – Kozoroh: 

Ať uděláte cokoliv, Kozoroh na tom vždycky objeví něco, co by on na vašem místě udělal jinak a hlavně podstatně lépe. Když se mu nebudete svěřovat, bude to lepší…


Býk – Vodnář: 

Momentálně je ve skvělé náladě a velkorysém rozpoložení. Využijte šance a snažte se ho ještě jednou přemluvit k něčemu, co by vám pomohlo a o čem dosud nechce ani slyšet.


Býk – Ryby: 

Některé věci vás naprosto nerozhazují. Zásadně ale mohou rozhodit vašeho partnera, který pak bude bytostně potřebovat vaši chladnou hlavu a nezatíženou mysl.


Blíženci – Beran: 

Když s vámi potřebuje mluvit, udělejte si na něj dost času. Znáte ho a víte, že jde o člověka, který by vás s ničím jiným než s opravdu vážnou věcí neobtěžoval.


Blíženci – Býk: 

Neustále mluví o tom, jak je potřeba šetřit. Sami sebe se zeptejte, zda za věci, které vlastně ani nepotřebujete, neutrácíte jen proto, abyste ho pořádně naštvali…


Blíženci – Blíženci: 

V úterý, kdy ve vašem partnerském sektoru zavládne novoluní, popřemýšlejte o nových začátcích. Pokud chcete do svého společného života vnést opravdu zásadní změny, chutě do nich!


Blíženci – Rak: 

oba jste v pohodě a oba se snažíte, aby v pohodě byl i ten druhý. Občas máte sice pocit, že to Rak s péčí o vás až přehání, ale to vás přece nerozhodí…


Blíženci – Lev: 

Oba svorně řešíte problémy, které se týkají vašich společných dětí. Když se sjednotíte, možná dokážete i ratolestem vysvětlit, že jsou chvíle, kdy se riskovat nemá, protože je to nerozumné.


Blíženci – Panna: 

Přiznejte si, že jí závidíte! Zatímco vy ještě nemáte ohledně dárků ještě ani základní představu, Panna už má všechno nakoupeno a teď si hraje s ozdobným balením.


Blíženci – Váhy: 

Přizná se, že na vás dost žárlí. Vám to sice může lichotit, ale přesto byste mu to měli rozmluvit jako nesmyslný nápad, ke kterému nemá žádný rozumný důvod.


Blíženci – Štír: 

V hlavě má celkem slušný zmatek. Pokud si s ním sednete a pokusíte se jeho myšlenkové rozpory alespoň trochu utřídit, nikdy vám to nezapomene!


Blíženci – Střelec: 

Vrhá se do akcí, nad kterými vy jenom bezmocně kroutíte hlavou. Všechny mu sice naprosto skvěle vyjdou, ale vy máte pocit, že jste během tohoto týdne přišli i o poslední zbytek nervů…


Blíženci – Kozoroh: 

Asi by bylo dobře, kdybyste si našli vnějšího odborníka na domácí počítače. Pokud se ve vašem stroji začne s nadšením hrabat Kozoroh, k ničemu dobrému to nepovede.


Blíženci – Vodnář: 

Oba si ladíte, oběma je vám dobře. Potíže máte jen s hlídáním dětí, které kvůli nejrůznějším vánočním večírkům potřebujete skoro každý večer.


Blíženci – Ryby: 

Oba byste měli pracovat, ale oběma vám to nějak nejde. Nezbude, než abyste se překonali, protože jinak se v příštích dnech a týdnech stresům nevyhnete.


Rak – Beran: 

Když se rozhodne, že na vás svede své nezdary, nesmíte se dát. Pokud začne křičet, překonejte se a dokažte, že v případě potřeby umíte hodně hlasitě mluvit i vy!

Přečíst  Znamení, že vám chce vesmír něco říct 2


Rak – Býk: 

Některé věci, které se ho týkají, nechte klidně odpočívat. Rozhodnou je za vás hvězdy a udělají to tak, že oba budete spokojení a jistí, že se stalo to nejlepší, co se stát mohlo.


Rak – Blíženci: 

Neustále se chlubí tím, co všechno umí a zvládá. Až koncem týdne vám dojde, že jste na tom v podstatě oba stejně, ale vy se na rozdíl od něj chlubit neumíte.


Rak – Rak: 

Máte pocit, že by se bez vás ani nenadechl. Partner ze stejného znamení neustále vyžaduje nové a nové důkazy lásky, a vůbec nechápe, že vás to už začíná otravovat.


Rak – Lev: 

S pláčem v jeho případě daleko nedojdete. Pokud začnete v jeho společnosti vzlykat, podívá se na vás se silnou nechutí, nebo vás rovnou obviní, že mu jen děláte ostudu.


Rak – Panna: 

Příbuzní z tohoto znamení vás na jedné straně naštvou, na druhé vám ušetří starosti. Obojí se stane ve chvíli, kdy vám vysvětlí, že není potřeba, abyste jim vybírali vánoční dárky, protože jim stačí peníze.


Rak – Váhy: 

Úvahy o společné budoucnosti si zatím odpusťte. Naštěstí nebudete muset Váhu přemlouvat, protože zatím taky sama neví, jaké místo vám ve svém životě vyčlení.


Rak – Štír: 

To, že na sebe žárlíte, je sice přirozené, ale naprosto zbytečné. Kdybyste v tomto týdnu neřešili záležitosti nepodstatné, a zaměřili se na to, co je opravdu důležité, bude to lepší.


Rak – Střelec: 

Překvapte ho tím, že mu přinesete lístky na zajímavou kulturu. Pokud se ještě překonáte, a vyberete takovou, která je bližší jemu než vám, bude to naprosto dokonalé!


Rak – Kozoroh: 

To, že přizná, že měl dát na vás, je sice lichotivé, ale naprosto k ničemu. Chtít se vám sice nemusí, ale přesto je potřeba, abyste se co nejrychleji přizpůsobili aktuálním podmínkám.


Rak – Vodnář: 

Je zbytečné, abyste jako nové kupovali věci, které můžete bez problémů a za daleko příznivější cenu sehnat na dražebních portálech. Na nic nečekejte a začněte nakupovat!


Rak – Ryby: 

Jde o týden, kdy se doma prakticky jen míjíte. Pro vás oba je to však velice pozitivní, protože si oba musíte připustit, že se vám po sobě stýská.


Lev – Beran: 

Setkáte se s ním naprosto nečekaně a bude to moc fajn. Další schůzku si sice napevno nedomluvíte, ale oběma je vám naprosto jasné, že jste se neviděli naposledy.


Lev – Býk: 

Patří k lidem, kteří se práci nevyhýbají, ale naopak si o ni říkají. Pak se ale nesmí divit, že se na něj kolegové dívají nevlídně a občas se mu postarají o malou nepříjemnost.


Lev – Blíženci: 

Když vám řekne, že má na všechno dostatek času, spolehlivě vás tím naštve. Je vám jasné, že letošní Vánoce směřují ke stejným nervům, jaké byly vloni a jaké jste už nikdy zažít nechtěli.


Lev – Rak: 

Když ho někam pozvete, počítejte s tím, že se bude zdráhat. K vašemu překvapení to nedělá ani tak proto, že by nechtěl, jako proto, že chce, abyste ho přemlouvali.


Lev – Lev: 

Některé věci si navzájem budete vysvětlovat hodně dlouho a pomalu. Předejdete tak nejdříve zbytečným nedorozuměním a následně ještě zbytečnější hádce.


Lev – Panna: 

Moc mu nerozumíte. Neustále si sice stěžuje na spoustu práce, ale když mu nabídnete pomoc, odmítne vás způsobem, který vás podle aktuální nálady buď naštve nebo vám to přijde líto.


Lev – Váhy: 

Začínáte o něm přemýšlet jinak, než dosud. Zatím jste váš vztah brali spíše jako zábavu, a teď si říkáte, že by nebylo špatné, kdybyste příští Vánoce trávili už jako manželé…


Lev – Štír: 

Ozve se vám ve chvíli, kdy ho budete opravdu potřebovat. Pokud ho vedla jen intuice, měli byste si připustit, že máte společného daleko víc, než jste si dosud mysleli.


Lev – Střelec: 

Oba se bavíte skvěle a dobře. Stojí to sice nějakou tu korunu, ale vy jste se kvůli penězům zatím ještě nehádali a teď s tím rozhodně nehodláte začínat.


Lev – Kozoroh: 

Když se potřebujete sejít, vyžaduje to vyšší logistiku. Nakonec to sice zvládnete, ale oba si uvědomujete, že to, že se konečně vidíte, je skoro až zázrak.


Lev – Vodnář: 

Občas vám připadá, že je naprosto lhostejný k tomu, co vás zajímá a co vy neustále řešíte. Najděte v tom něco dobrého a buďte rádi, že vám nechává volné ruce a dovolí vám, abyste si to rozhodli sami.


Lev – Ryby: 

Vaše návrhy přijme tak, jak leží a běží. V takové situaci vám může být skoro až líto, že jste požadavky, které na něj máte, alespoň trochu nepřitáhli.


Panna – Beran: 

Když s vámi nechce mluvit, nebavte se s ním taky. Dejte však rázně najevo, že se budete bavit jen s ním, a všechny prostředníky rovnou vyhodíte!


Panna – Býk: 

S jeho kamarády to není tak jednoduché. Občas máte dojem, že se vás dva snaží rozeštvat a naprosto se svými záměry před ním ani před vámi netají.


Panna – Blíženci: 

Patři k lidem, kteří z vaší strany vyžadují veškerou pozornost, které jste schopni. Zatím mu ji rádi poskytujete, ale přesto začínáte mít pocit, že vás to brzy přestane bavit.


Panna – Rak: 

Jeho zlomyslnost vás dost rozhodí. Až dosud jste si mysleli, že veškeré rozpory, které mezi vámi jsou, zvládnete vyřešit s pomocí zdravého rozumu, ale teď o tom začínáte pochybovat.


Panna – Lev: 

Nic nelámejte přes koleno. Vy byste sice měli rádi nějakou jistotu, na které by se dalo stavět, ale když Lev říká, že ještě potřebuje čas, měli byste to respektovat.


Panna – Panna: 

Připadá vám, že občas až zbytečně riskuje. Týká se to zejména počítačových aktivit, kde se chová nerozumně a nedodržuje základní bezpečnostní opatření.


Panna – Váhy: 

Než se rozhodnete, že mu dáte najevo své city, dobře ho pozorujte. Možná pochopíte, že je ohledně citových potřeb zaopatřen víc než dobře a že by vás nic jiného než odmítnutí nečekalo.


Panna – Štír: 

Pokud tvrdí, že bude vždycky na vaší straně, můžete tomu věřit. Hned v pondělí se ujistíte, že patří k lidem, na které se můžete spolehnout ve chvílích dobrých i zlých.


Panna – Střelec: 

Neustále vás překvapuje. Platí to zejména pro bývalé lásky, které se nyní chovají přesně tak, jak jste si po celou dobu vašeho společného života přáli…


Panna – Kozoroh: 

Jen žasnete nad obratností, se kterou se dostane z průšvihu, který byste vy označili za nebetyčný. On vám vysvětlujte, že je to nesmysl, ale vy má nějak nedokážete věřit.


Panna – Vodnář: 

Jeho postojům sice nerozumíte, ale to ještě nic neznamená. Když se ho přímo zeptáte, dá vám odpověď, která sice nebude tak úplně vyčerpávající, ale přesto vám leccos vysvětlí.


Panna – Ryby: 

Počítejte s poznámkou, která zní sice nenápadně, ale která ve vás má přesto vyvolat zvědavost. V takové chvíli zatněte zuby, na nic se neptejte, a čekejte, s čím přijde sám.

Přečíst  Muškátový oříšek


Váhy – Beran: 

K obavám o váš vztah není důvod. Když vám vysvětluje, že v rámci pracovních povinností musí na večírky, na které se mu nechce, má pravdu a vy byste mu měli věřit.


Váhy – Býk: 

Neustále vám vysvětluje, kde děláte chyby. Možná byste měli zapomenout na touhu po harmonii za každou cenu, a vysvětlit mu, kde chyby podle vašeho názoru dělá zase on!


Váhy – Blíženci: 

Ve vašem vztahu jste na tahu. Blíženec nevidí důvod, proč vaše relace nějako posouvat kupředu, takže není zbytí a musíte se toho ujmout vy sami.


Váhy – Rak: 

Neustále má dojem, že mu život něco dluží. Pokud z toho obviňuje jenom život, nic se neděje, ale pokud začne vinit vás, bude to podstatně horší.


Váhy – Lev: 

Jeho konkurence opravdu nespí. Pokud chce předejít nepříjemnostem, které mu hodlá vnést do života, musí v tomto týdnu do práce chodit čas a zůstávat až do samého konce pracovní doby.


Váhy – Panna: 

Když přijde s tím, že byste spolu mohli spolupracovat a později možná i podnikat, neodmítejte. Musíte si ale uhájit rovnoprávné postavení, což lehké nebude.


Váhy – Váhy: 

Neustále vám vysvětluje, že vás má radši než vy jeho. Budete se s ním o sílu vaší lásky hádat, nebo usoudíte, že mu stejně nevysvětlíte, že se mýlí?


Váhy – Štír: 

Doma je méně, než obvykle. Z ničeho zlého ho nepodezírejte, protože se brzy dozvíte, že to dělá v zájmu rodiny a tím i vás.


Váhy – Střelec: 

Ve vašem vztahu nejsou žádné velké problémy. Když se srovnáte s kamarády, zjistíte, že toho, na co si máte a můžete stěžovat, opravdu není mnoho.


Váhy – Kozoroh: 

Nervozita přijde ve chvíli, kdy byste měli být naopak v klidu. To, co se stalo, však proberte až o víkendu, kdy je pravděpodobnost rozumné domluvy vyšší než přes týden.


Váhy – Vodnář: 

Toužíte po klidu? Počítejte s tím, že se vám ho v jeho společnosti zažít nepodaří, protože váš miláček ke svému životu potřebuje vzrušení snad ještě víc než vzduch.


Váhy – Ryby: 

Neustále má pocit, že ho nemilujete tak, jak si zaslouží. Pokuste se mu vysvětlit, že ho máte rádi tak, jak dokážete, a že se vám do žádné zásadní změny nechce.


Štír – Beran: 

Potíže, které musíte řešit, jsou naštěstí přechodné. Když se do nich pustíte hned v pondělí, v úterý zjistíte, že není co dělat, protože je všechno hotovo.


Štír – Býk: 

Problém může být ve vánočních dárcích. Když nějaký najdete, hlavně do něj nelezte, protože byste Býkovi nevysvětlili, že jste je nehledali schválně.


Štír – Blíženci: 

Když vás potřebuje, najednou ví, kde vás najde. Naštvaní budou vaši kamarádi, kteří mají dojem, že se znovu řítíte do průšvihu, z něhož jste se sotva vymotali.


Štír – Rak: 

Oba byste měli dokázat reálně odhadnout své síly. Pokud si na víkend naplánujete gruntování celého bytu, nezvládnete to, a ještě se pohádáte tak, jak už dlouho ne.


Štír – Lev: 

S jeho příbuznými se docela dobře domluvíte. Jak oni tak vy prokážete dobrou vůli a najdete společnou řeč i tam, kde jste se dosud míjeli.


Štír – Panna: 

Na večírcích, kterým se v tomto týdnu nevyhnete, se vy skvěle bavíte, zatímco partner vás žárlivě pozoruje. Opravdu chcete jeho trpělivost napínat a riskovat, že vybuchne?


Štír – Váhy: 

Najednou pochopíte, že musíte změnit názor, který na něj máte. Dosud jste ho měli za člověka, který se vám ve všem bez debat podvolí – a nyní zjišťujete, že je to jinak.


Štír – Štír: 

Když přijde s tím, že byste si měli na víkend vyjet někam, kde jste ještě nebyli, je to skvělý nápad. Přemluvte ho, abyste spolu vyrazili do zahraničí, kde to bude ještě lepší!


Štír – Střelec: 

Moc velkou akčnost od něj nečekejte. Střelec bude v tomto týdnu naprosto spokojený doma a nikam mezi lidi nepožene ani sebe, ani vás.


Štír – Kozoroh: 

Pokud vám připadá, že váš vztah tkví v místě, máte tak trochu pravdu. Může vás však uklidnit, že to je jen tím, že nikdo z vás nemá momentálně na změny ani čas, ani energii.


Štír – Vodnář: 

Jeho vztahy k rodičům nemáte šanci ovlivnit. Ve vašem případě si na to buď musíte co nejrychleji zvyknout, nebo se smířit s tím, že každý půjdete jiným směrem.


Štír – Ryby: 

Partner z tohoto znamení se ukáže jako životní riskér. Přímo do očí vám totiž dokáže vpálit něco, o čem se jeho předchůdci ve vaší společnosti báli i přemýšlet!


Střelec – Beran: 

Ze všech sil se vám stará o zábavu. V poslední době má pocit, že se na svět díváte až příliš zodpovědně a opravdu se snaží, aby se to změnilo.


Střelec – Býk: 

Vaší reakcí na to, co vám navrhl, je překvapený až zděšený. Vysvětlete mu, proč jste to udělali, protože jinak riskujete, že se mezi vás začne vkrádat nedůvěra.


Střelec – Blíženci: 

S šéfem z tohoto znamení není moc řeč. Neustále má pocit, že nic neděláte, a ani ho nenapadne, že je to především jeho vina, protože vám na práci nedá dostatek klidu.


Střelec – Rak: 

Neustále vám vysvětluje, jaký majetek byste ještě měli nashromáždit. Hlavně mu nevysvětlujte, že větší majetek znamená hlavně větší starost, protože by vám stejně nerozuměl.


Střelec – Lev: 

S jeho neústupností nic neuděláte. Váš miláček patří k pevným znamením, takže ho veškeré vaše přemlouvání povede jen k tomu, že se svého původního názoru bude držet ještě tvrdohlavěji.


Střelec – Panna: 

Když se přizná, že vám vlastně závidí, budete dost překvapení. Až dosud jste měli dojem, že měl v životě lepší karty a že vám opravdu nemá co závidět.


Střelec – Váhy: 

Momentálně patří k lidem, kteří neustále visí na telefonu nebo tabletu. Opravdu to musí dělat, nebo se jen chce vyhnout komunikaci, o kterou nijak zvlášť nestojí?


Střelec – Štír: 

Jeho staré sliby mu nepřipomínejte. Mohli byste mu sice předložit dlouhý seznam toho, co slíbil a nesplnil, ale to by nic pozitivního nepřineslo.


Střelec – Střelec: 

Přiznejte si, že se vám pracovat nechce. Pokud chcete v tomto směru předejít totálnímu vyhoření, bude dobře, když si alespoň jeden den z víkendu vyhradíte na odpočinek a totální nicnedělání.


Střelec – Kozoroh: 

Na jeho dotazy odpovídejte přímo a jednoznačně. V názorech se sice shodnout nemusíte, ale váš rovný přístup nepochybně ocení.


Střelec – Vodnář: 

Doby, kdy jste za ním mohli kdykoliv zajít do práce, jsou pryč. Momentálně bude lepší, když se předem domluvíte a kdy schůzku uskutečníte mimo jeho pracoviště.


Střelec – Ryby: 

Občas se pasuje do role experta, který rozumí naprosto všemu. Zatím to tolerujete, ale sami nevíte, jak dlouho vám trpělivost ještě vydrží.


Kozoroh – Beran: 

Jeho návrhy kompromisů moc nefungují. Oba si totiž kompromis představujete jako stav, kdy vám partner ustoupí ve všem podstatném, a vy jemu jen v nepodstatných maličkostech.

Přečíst  Drahé kameny XLIII. díl: TANZANIT


Kozoroh – Býk: 

Pracovní nabídky by měl v tomto týdnu přijmout hned, protože hrozí nebezpečí z prodlení. Na to, aby to řekl vám, bude dost času, až se z práce vrátí domů.


Kozoroh – Blíženci: 

Jeho netrpělivost vám už leze na nervy. Zatímco vy trpělivě čekáte na to, co budoucnost přinese, Blíženec do ní zasahuje a ještě se diví, že je z toho více škody než užitku.


Kozoroh – Rak: 

Nezdá se vám, že to už přeháníte? Když si váš Rak stěžuje, že pro něj nemáte vlídného slova a pořád mu jen něco vyčítáte, má pravdu a vy byste se nad tím měli zamyslet.


Kozoroh – Lev: 

Neustále má pocit, že byste mu měli pomáhat velkoryse a bez nároku na jakoukoliv odměnu. Musíte mu vysvětlit, že u jiných mu to možná vycházelo, ale vy to dělat nebudete.


Kozoroh – Panna: 

Patří k lidem, kteří mají dojem, že se nikdy nemýlí. Čeká vás týden, kdy mu budete stále dokola vysvětlovat, že si to sice může myslet, ale pravda to v žádném případě není.


Kozoroh – Váhy: 

Neustále vám vysvětluje, co děláte špatně a co by se mělo zlepšit. Překonejte svou nechuť k hádkám a přímo se ho zeptejte, zda je to jeho názor nebo zda vám jen tlumočí názor jeho rodičů…


Kozoroh – Štír: 

Svorně a jednohlasně odmítněte každou nabídku na podezřele snadný přivýdělek. V předvánoční době mají podvodníci zelenou, a byla by škoda, kdybyste jim naletěli právě vy!


Kozoroh – Střelec: 

Uvědomíte si, že bez něj byste se skoro vůbec nebavili. Dojde vám to ve chvíli, kdy vás v sobotu nebo v neděli vytáhne do zoo, kde jste už opravdu dlouho nebyli.


Kozoroh – Kozoroh: 

Hlavně nehledejte potíže tam, kde nejsou. Pokud vás miláček přijde s tím, že váš vztah něco ohrožuje, nejdříve se ho důkladně vyptejte na to, co by to mělo být, a pak mu vysvětlete, že to je nesmysl.


Kozoroh – Vodnář: 

Najednou pochopí vaše názory a začne je hájit snad ještě ohnivěji, než vy. Jste tím sice potěšení, ale přesto si říkáte, že s tím mohl a měl přijít už dávno…


Kozoroh – Ryby: 

V poslední době je nějaký unavený. Nedivte se, protože při Slunci ve Střelci toho má opravdu hodně, a ještě se proti němu staví jeho absolutní nedostatek jakékoliv systematičnosti.


Vodnář – Beran: 

Neustále vám vysvětluje, že máte při každé příležitosti lobbovat v jeho prospěch. Pokud si však myslíte, že se vám za svou podporu odmění vztahem, je to z vaší strany omyl!


Vodnář – Býk: 

I když si myslíte, že máte na všechno času dost, je to omyl. Poslouchejte svého Býka, který vám neustále vysvětluje, že čekat není na co, protože čas nestojí!


Vodnář – Blíženci: 

Jeho smysl pro humor vás dost bere. Najednou si uvědomíte, že je to právě to, co váš vztah, kterému nikdo dlouhou budoucnost nedával, drží stále ještě pohromadě.


Vodnář – Rak: 

Když vám začne vysvětlovat, že je skvělý, zpozorněte. Pokud bude pokračovat tím, že by snadno našel někoho, kdo je podstatně lepší, než vy, doporučte mu, ať si klidně poslouží!


Vodnář – Lev: 

Patří k lidem, s nimiž musíte jednat důrazně. S údivem zjistíte, že jde o podstatně účinnější způsob, než demokracie, kterou se ve vztahu snažíte prosadit vy, a která v jeho případě vůbec nefunguje.


Vodnář – Panna: 

Když vám začne vysvětlovat, že se sice musí léčit, ale že se o nich vážného nejedná, zpozorněte. Lidé jeho typu podobnými řečmi maskují opravdu značný průšvih.


Vodnář – Váhy: 

Když vás zklame, nezlobte se, ale berte to jako cennou životní lekci. Zatím naštěstí nešlo o nic, co byste časem nedokázali vlastními silami vyřešit.


Vodnář – Štír: 

Jeho jedovaté poznámky už skoro nevnímáte. Potíž je v tom, že si toho Štír všiml taky, a rozhodl se, že v projevech přitvrdí tak, abyste je zaregistrovat prostě museli.


Vodnář – Střelec: 

Počítejte s týdnem, kdy má ze všech aktivit nejraději spánek. V pracovní části týdne to skoro i uvítáte, ale víkend byste si představovali přece jen trochu jinak.


Vodnář – Kozoroh: 

Všechno důležité s ním proberte hned v pondělí. Vaše názory kupodivu ladí s tím, co mu říkají kamarádi, a Kozoroh bez boje uzná, že máte pravdu.


Vodnář – Vodnář: 

O víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, se k práci nedonutíte. Nic se sice neděje, ale kdybyste si uvědomili, že se Vánoce rychle blíží, bylo by to pozitivní.


Vodnář – Ryby: 

Moc se v něm nevyznáte. Naštěstí jste na časté střídání jeho náladu už zvyklí, a víte, že opravdu nemá cenu, abyste se tím nějak zvlášť rozčilovali.


Ryby – Beran: 

Neustále vás ujišťuje, že vás čeká světlá společná budoucnost, ale v reálu pro ni nic nedělá. Nechcete mu říct, že slov už máte dost, a teď byste moc rádi viděli i činy?


Ryby – Býk: 

I když jste na svou upřímost právem pyšní, před Býkem její projevy kroťte. Opravdu nemusí vědět všechno, co jste do doby, než jste ho poznali, prožili.


Ryby – Blíženci: 

Pokud máte zvíře, je styl seznámení s Blížencem jasný. Pokud jste sami a po Blíženci toužíte, nezbude, než abyste si nějaké zvíře pořídili, nebo alespoň vypůjčili.


Ryby – Rak: 

Kolem krku vám padne za něco, co vám připadá naprosto samozřejmé. Až během týdne pochopíte, že jde o typ laskavosti, o níž sice věděl, ale sám s ní dosud žádné zkušenosti neměl.


Ryby – Lev: 

Jeho žárlivost vám opravdu leze na nervy. Je to problém, protože máte pocit, že se chováte tak, aby k podobnému jednání nebo přemýšlení neměl ani ten sebemenší důvod.


Ryby – Panna: 

Hlídejte se ve čtvrtek. Když mu pod vlivem kvadratury mezi Sluncem a Neptunem začnete něco vyčítat, nedokážete se zastavit dřív, než spustíte opravdu velký průšvih.


Ryby – Váhy: 

Neustále se vás vyptává na něco, o čem se s ním bavit nehodláte. Budete se stále chovat slušně, nebo na něj zařvete tak, aby konečně pochopil, že to myslíte vážně?


Ryby – Štír: 

Neustále vás kritizuje za něco, co s chutí dělá taky. Budete mu to i nadále tolerovat, nebo ho konečně pošlete do háje přesně tak, jak si zaslouží?


Ryby – Střelec: 

Nic mu nevyčítejte ani ve chvíli, kdy se zachová tak, že byste opravdu mohli. To, co se stalo, byste si však měli zapamatovat na hodně dlouho – pokud možno navždy.


Ryby – Kozoroh: 

Jeho životní zkušenosti vám mohou být neobyčejně užitečné. Když začne vzpomínat, zbytečně ho nepřerušujte, ale soustřeďte se na každé jeho slovo!


Ryby – Vodnář: 

Opravdu nejste na světě proto, abyste plnili jeho sny a realizovali jeho představy. Upozorněte ho na to důrazně ještě dřív, než bude na všechno pozdě!


Ryby – Ryby: 

Hlavně první polovina týdne je náročná. Pokud však budete držet spolu a nenecháte si vnutit nic, s čím vnitřně nesouhlasíte, mohli byste ji zvládnout docela dobře.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..