Týdenní horoskopy lásky od 05.02.2018 do 12.02.2018

By | 05.10.2020
Beran: 

Těšte se na středu! Venuše se dostává do sextilu s Uranem ve vašem znamení – a vy se můžete rozhodnout, že zatnete zuby a v lásce zariskujete. Pozor si však dejte na Lunu, která v tomto dni prochází Štírem. Pod jejím vlivem vás sice může napadnout, že partnerův vztah k vám posílíte žárlivostí, ale to opravdu není nejlepší nápad. Mohlo by to být to poslední, co byste pro svůj vztah udělali!


Býk: 

V úterý a ve středu, kdy Luna pobývá ve vašem partnerském sektoru, se těšte na zajímavé podněty. Najednou se začnete zcela jinýma očima dívat na člověka, jehož jste dosud považovali za trochu nudného. Pochopíte, že jeho nuda je vlastně spolehlivost – a stabilita, kterou vám vztah s ním nabízí, je přesně to, co jste až dosud v lásce hledali marně.

Blíženci: 

To, co od partnera chcete, není zdaleka tak nedosažitelné, jak se vám zdá. Je jenom potřeba, abyste využili Slunce ze svobodomyslného Vodnáře, a nahlas mu řekli, co od něj potřebujete. Váš partner se zachová kupodivu rozumně. Do akce se mu sice nechce, ale když si uvědomí, že by vás mohl ztratit nebo váš vztah ohrozit, překoná se a začne fungovat jako hodinky.


Rak: 

V pondělí, kdy je Luna ve Vahách, se zbytečně nerozčilujte. Může vám sice připadat, že váš miláček dělá nesmysl za nesmyslem, ale to opravdu není důvod, abyste se na něj zlobili. Když si vyslechnete jeho zdůvodnění, navíc vám dojde, že to, co vymyslel, je z jeho strany naprosto logické. Zároveň pochopíte, že máte šanci, abyste dokázali, že řeči o račí touze po harmonické rodině nejsou výmyslem, ale realitou.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 2.9.2018 do 8.9.2018


Lev: 

Jakmile partner přijde s tím, že využije skvělé investiční šance, neříkejte, že je to nesmysl. V každém případě však trvejte na tom, že s ním budete spolupracovat a že na všechno dohlédnete. Zároveň nenápadně zkontrolujte lidi, s nimiž do akce jde. Když se vám nelíbí a navíc máte pocit, že jejich jednání má do upřímnosti daleko, zarazte partnerovy nápady se vší energií, kterou máte k dispozici!


Panna: 

Odpouštět se sice má, ale na druhé straně je zase rozumné, když si zachováte alespoň minimum sebeúcty a zdravého rozumu. Když partner přijde s tím, že mu máte ještě jednou odpustit něco, co vám slíbil, že už nikdy neudělá, měli byste se nad tím pořádně zamyslet. Život bez něj si sice představit nedokážete, ale život s ním nabírá obrátky, které se vám ani trochu nezamlouvají.


Váhy: 

Podezíravé pohledy svého partnera neřešte. Má pocit, že v poslední době nějak rozkvétáte a jeho k tomu nepotřebujete. Nechce se vás na nic ptát, ale moc rád by znal zdroj vaší dobré nálady. To, že jste nenechali období, kdy Slunce prochází vaším sektorem romantiky, ležet ladem, mu raději nevysvětlujte. Má pocit, že vám dává všechno, co potřebujete, a nepochopil by, že vám ve vašem vztahu může něco chybět.


Štír: 

Možnost, že vaše nedobrovolná samota končí a vy si někoho najdete, je podstatně vyšší než značná. Je jenom potřeba, abyste neseděli doma, ale abyste alespoň občas vyrazili mezi lidi. To, že vzápětí zjistíte, že pro vás mají kamarádi někoho připraveného, v ničem nepřekáží. Seznámit se můžete, ale to, zda a jak to dopadne, nechte času a hvězdám…

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 16.12.2018 do 22.12.2018


Střelec: 

Nejdůležitějším aspektem, který v tomto týdnu ovlivňuje váš citový život, je středeční sextil mezi Venuší a Uranem. Pod jeho vlivem jste schopní vnést do svých vztahů zemětřesení, po kterém nezůstane kámen na kameni. Rozum a všechno, co vám napovídá, potlačíte a vrhnete se do náruče někomu, kdo vám do života konečně vnese potřebný vzruch. Zezačátku to bude pěkné, ale důsledky mohou být velmi závažné.


Kozoroh: 

Na lásku si nechte neděli. Luna bude ve vašem znamení a vy v rozmaru, díky němuž se s partnerem domluvíte rychle, efektivně a bez problémů. Svižně proberete společné plány na následující měsíce, navrhnete letní dovolenou a rozhodnete se, zda mít či nemít další dítě. Všechno zvládnete ve vynikajícím tempu tak, aby vám zbyl dostatek času na společnou procházku a jiné příjemné akce.


Vodnář: 

Představa nového vztahu není zdaleka tak vzdálená, jak se vám zdá. Využijte Venuše, která pobývá až do neděle ve vašem znamení a dejte najevo, že o něco takového vůbec stojíte. Až později pochopíte, že jste nové vztahy nenavazovali ne proto, že by o vás nebyl zájem, ale proto, že jste se tvářili tak, že nikoho ani nenapadlo, že o vztah a z něj vyplývající změny vůbec stojíte.


Ryby: 

Když se rozhodnete, že v sobotu půjdete na večírek nebo na ples, musíte tam taky vydržet. Hvězdy napovídají, že to do půlnoci bude sice stát za houby, ale po půlnoci přijde změna. Venuše se dostane do vašeho znamení, vytvoří sextil s Lunou a vám doslova k nohám padne velice zajímavý člověk. Zvedněte ho a prohlédněte si ho důkladněji. O tom, že vás to, co uvidíte, zaujme, nepochybujte.

Přečíst  Týdenní horoskop lásky od 1.7.2018 do 7.7.2018

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..