Týdenní horoskopy lásky od 02.01.2017 do 09.01.2017

Napsala | 01.01.2017
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran: 

Jde o týden, kdy se v lásce hraje opravdu o hodně. Snad poprvé v životě si uvědomujete, že jde o hodně vážnou věc, k níž je potřeba přistupovat odpovědně. Přiměje vás k tomu Venuše, která se v úterý dostává do vašeho sektoru tajných lásek, odkud vám dává šance na cit, který splní veškerá vaše přání, ale s nímž z nejrůznějších důvodů nesmíte na veřejnost.


Býk: 

V lásce hraje nejdůležitější roli víkend, kdy jste pod vlivem konjunkce Slunce s Plutem. Opravdu nevidíte důvod, proč byste se měli neustále ohlížet na to, co předepisuje společenský řád. Jednáte tak, jak vám srdce velí, a s údivem zjišťujte, že si tím získáváte úctu a lásku nejen svého vyvoleného, ale i obdiv lidí, kteří se dosud chovali, jako byste vlastně ani neexistovali.

Blíženci: 

Nehrajte si na tvrďáky ve chvíli, kdy jste upřímně dojatí. Když se setkáte s člověkem, který se má šanci stát v tom nejlepším slova smyslu vaším osudem, klidně mu dejte své city najevo. Pozitivně tím ovlivníte svou budoucnost! K rozhodujícímu hovoru sice dojde až v neděli těsně před půlnocí, ale zase si můžete být jistí, že vám splní víc, než jste si vůbec mohli přát.


Rak: 

Slunce se pohybuje vaším partnerským sektorem a miláček má pocit, že byste se měli řídit výhradně tím, co potřebuje a považuje za důležité on. Pokud nechcete mít koncem týdne pocit, že pouze plníte jeho přání, překonejte nechuť k hádkám a sporům, a jasně mu řekněte, že chcete, aby vás konečně začal brát vážně. Bude překvapený, ale nakonec vám vyhoví.


Lev: 

Ve chvíli, kdy se Merkur v úterý po poledni dostane do Střelce, se nepoznáváte. Je vám naprosto jedno, co si o vás kdo myslí, a toužíte jen po tom, abyste se líbili svému miláčkovi. Kdybyste se však rozhodli, že kvůli němu utečete z práce dřív, a mile ho překvapíte, raději to nedělejte. Byl by zbytečně naštvaný, a ještě by vás obvinil, že to děláte proto, že mu nevěříte.

Přečíst  Útěk do neznáma


Panna: 

Díky Venuši, která se v úterý ráno dostává do vašeho partnerského sektoru, se můžete těšit na velice zajímavý týden. Je docela možné, že se objeví láska z mládí, a bude chtít navázat tam, kde jste kdysi dávno skončili. Vy ale nebudete mít k takovému jednání chuť, protože je vám jasné, že by vám to kromě starostí, bez nichž se moc rádi obejdete, nic dobrého nepřineslo.


Váhy: 

Se zdrženlivostí pomalu! Pokud máte dojem, že předstíráním nezájmu získáte víc, než upřímným projevem toho, co cítíte, je to bohužel omyl. Ve svém jednání jste velice přesvědčiví, takže se nemůžete divit, když váš potenciální partner usoudí, že mu svým jednáním dáváte najevo, že o něj vlastně nestojíte, a rozhodne se, že se poohlédne po někom jiném.


Štír: 

O své štěstí si musíte říct způsobem, který druhou stranu nenechá v žádném případě na pochybách. S člověkem, kterého jste si vybrali, si upřímně promluvte a bez obav mu nabídněte ruku i srdce. Nejdříve bude překvapený, pak dojatý – a následně přizná, že váš už dlouho potají miluje, ale že ani nedoufal, že byste se jeho přání mohlo někdy splnit…


Střelec: 

I v lásce platí, že jsou chvíle, kdy je lepší mlčet než jít se svým názorem na veřejnost. Krize hrozí zejména v neděli, kdy se ve vašem znamení zastaví Merkur, a kdy máte sklon miláčka obvinit z viny za všechno, co se vám v poslední době nepodařilo. Miláček zareaguje tím, že se hlasitě ozve a hbitě předloží vám úctyhodný seznam toho, co se zase nezamlouvá jemu.


Kozoroh: 

Do vašeho života vtrhne tichá voda, která – jak známo – břehy mele. Těšte se na člověka, který se v prvních chvílích chová velice nenápadně, a který vám následně do života vnese pravou a nefalšovanou vášeň. Sedne vám tak, že si občas budete říkat, že ho vlastně máte jako opožděný dárek k Vánocům, a zároveň jako zasloužený dárek k letošním narozeninám.

Přečíst  Odpočíváte? Jak na to podle znamení zvěrokruhu? 1


Vodnář: 

Přesně ve chvíli, kdy jste usoudili, že lásku ke svému životu vlastně ani nepotřebujete, se objevil člověk, který plní veškeré požadavky, jež na partnera máte – a navíc dává každým slovem i gestem najevo, že o vás opravdu stojí. Zapomeňte na svá předsevzetí i na úvahy o blahodárnosti samoty, a vrhněte se mu kolem krku dřív, než si ho všimne někdo jiný!


Ryby: 

Na žádnou party se vám nechce, ale přesto si uvědomujete, že tam jít musíte. O značné životní komplikace se vám tam postará Venuše. Ta se aktuálně pohybuje vaším znamením a stará se, aby se do vás zamiloval i člověk, který se dosud všem závaznějším vztahům vyhýbal. To, že ho nechcete, protože máte doma člověka, jehož opustit nehodláte, pro něj bude šok, který bude dlouho a těžko rozdýchávat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..