Proroctví ztracené knihy, Nostradámova proroctví

Napsala | 10.07.2011
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Nostradamus]Nostradamusvěštec, astrolog, léčitel, francouz který své prorocví skryl mezi verše do ztracené knihy. Žil v 16.století a své proroctví schoval do ztracených knih. V tomto století by ho církev za takováto prorocví na místě upálila. Proto je maskoval do veršů.

V kresbách Ztracené knihy Nostradáma je zachycena naše budoucnost. Ztracená kniha vypráví o globálním oteplování. Země se otáčí a proto se náš pohled na hvězdy mění. Lidé začínají vnímat, že jsme na rozcestí, kdy se opravdu něco musí změnit. Proroctví Nostrádáma se překrývají s proroctvím Mayú. Nostradám do ztracené knihy vnesl mnoho důležitých věcí, mezi ně patří i datum 21.12.2012 kdy se Země, černá díra a Slunce ocitnou v pozici galaktického středu. Někteří se domnívají, že jde o datum důležitého astrologického jevu. Kniha varuje, že v tomto čase dojde k některým výjevům. Nostradamus přesně určil den, kdy dojde ke konjukci galaktického středu. Rok 2012 je v knihách vyznačen jako počátek nového věku a konec starého věku. Měli bychom proroctvím věřit? Proč se se jeden a půl století mluví stále více o Nostradámovi? Protože věci, které předpověděl se stali. A my si to stále více a více uvědomujeme.

Jeho myšlenka je, že čas je cyklický a že pohyby Slunce, Měsíce a hvězd se opakují. Věděl o jevu precese rovnodennosti. Kdy se celá obloha pohybuje nazpátek, každých 72 let a to o jeden stupeň. Díky excentrické rotaci zeměkoule dochází k tomu, že se náš pohled na hvězdy pomalu mění, pouze o 1°o 72 let. Ale toto povrdily i starověcí Mayové. Jednou za 25 625 let se dostává Slunce do konjunkce. Nostradámus předpověděl oteplování a že vrchol Sluneční aktivity v roce 2012, nám přinese problémy. I vědci se domnívají, že toto tvrzení je doložitelné. Během jednoho roku mohou roztát všechny ledovce na severním Pólu a to by mělo katastrofické následky. Ztracená kniha varuje před hladomorem, kanibalismem, ale i extrémním suchem a následnými povodněmi. Kniha hovoří o apokalypse. „Tři zatmělé Měsíce„ a opravdu v roce 2012 nás čekají tři zatmění Měsíce, dále dojde k úplnému zatmění Slunce a tranzitu Venuše. A hlavně při zimním Slunovratu ke galaktickému středu 21.12.2012. Nonstradámovu knihu povrzují i Egyptské hieroglify. Pyramidy v Gize a i Sfinga napovídá, že tato konjukce planet příjde.

Přečíst  Aqua aerobic: Aerobic trochu jinak

Nostradamus své tajemství ukryl do čtyř verší

„Stvořena zde odráží se na nebesích a vstoupí,
málo deště. Obloha i země vysychá.
Zmar a smrt. Zlé hodiny nadchází a udeří.“

Nostradamus věděl, že Země v roce 2012 pomalu ztrácí své magnetické pole. Země se tím stane nesmírně zranitelnou. Při změně magnetického pole, by také došlo ke změně magnetického náboje, Jižního a Severního polu, čimž by se narušily signály, které společnost využívá. Všechny naše komunikace by nám zkolabovali. Došlo by ke kolapsu veškerého spojení. Toto v menší míře se již u nás odehrálo, dne 16.12.2008 objevili vědci z NASA v magnetickém poli Země obrovskou trhlinu. Tato trhlina může způsobit obrovské geomagnetické bouře, než které lidstvo za svou éru zažilo.

Proroctví ze ztracené knihy

„Nastane zatmění Slunce temnější a chmurnější, než všechny zatmění od stvoření světa.
Bude se zdát, že Země ztratila svou přitažlivost a že se propadá do propasti nekonečné tmy.“

„Brzy poté zanedlouho, se obrovská bouře s burácením
vzedme nad mořem i nad zení, plameny, zvířata, stupňující se pozdvižení.“

Jeho verše hovoří o celé řadě bouří, které budou následovat , jedna za druhou. Bouře přichází rychle a my se nedokážeme proti nim bránit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..