Příběhy Sibyly – II. díl

Napsala | 18.09.2011

Věštkyně, kartářka, šamanka]Králi Šalamoune, pokud chceš slyšet má další proroctví, usaď se. Není doby, která je pamatuje a není Krále který je zná.

Lože posvátné a sdílené stane se neřestí. Mnoho mužů se manželky své zřekne a do svých ložnic si povedou ženy nové. Manželky své vyženou a zle se na ně utrhovati budou. Přijde doba, kdy krve panny nenajdeš a žena již velmi mladá neřestem se oddávat bude. Přijde doba, kdy muž s mužem sdílet bude lože. Lhaní a faleš bude hořet jako svíce. Láska pomine a člověk nebude zdraviti člověka. Své domy budou si záviděti a budou se o ně přít před soudy. Člověk se bude snažit ovládnout svět a mluvit do slov Hospodina. Bratr zapře bratra. Otec zneužije dceru. Rodina ztratí své kouzlo, moc a sílu. A s tím i odejde ochrana Hospodina. Člověk vytvoří umělá zvířata, podmaní si vzduch a vodu. Zneužije Zemi. To vše se mu má stát osudným. O Králi Šalamoune, jsi moudrý, dívej se dobře, nastavuji ti své zrcadlo.

Usaď se ó moudrý Králi, budu ti vypravovat další příběhy.

Pokračování příště…

Příběhy Sibyly vám přinášíme právě teď, protože při jejím zrození, právě jako teď, se na obloze objevila Kometa. Vše je načasováno a vše má svůj význam. Proroctví jsou zanechána pro nás, pro generace budoucích.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.