Partnerský týdenní horoskop od 28.10.2018 do 3.11.2018

Napsala | 20.03.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran a beran

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna ve vašem znamení, máte všeho až nad hlavu. To, že nenaděláte žádné zbytečné chyby, které by vás mrzely, vás může plným právem naplnit pýchou a sebevědomím.

Beran a býk

+

Úplněk v jeho znamení vylepší váš finanční stav. Nedá se sice říct, že byste hýřili milióny, ale konečně poznáte, jak vypadá finanční stabilita a příjemné zajištění.

Beran a blíženec

+

Jsou věci, s nimiž se vám nesvěří. Jakmile na danou věc narazíte, stáhne se, zmlkne a vy z něj přes veškerou jeho obvyklou povídavost nedostanete už ani slovo.

Beran a rak

+

Jakmile začne mluvit o tom, co je morální, měli byste ho zastavit. Můžete ho navíc jemně upozornit na chvíle, kdy se i on choval způsobem, který byl s morálkou v přímém rozporu.

Beran a lev

+

O partnerovi z tohoto znamení jste vždycky snili,teď ho máte a zjišťujete, že to není zdaleka taková legrace, jak to vypadalo. Na projevy pověstné lví velkorysosti zatím taky ještě nedošlo.

Beran a panna

+

Když se rozhodne, že váš vztah ukončí, nic na to neříkejte, jen tam vám dojde, že chce, abyste žebrali o jeho přízeň. Vůbec nechápe, že nic takového dělat nehodláte.

Beran a váhy

+

O víkendu, kdy je Luna v Blížencích, si budete vyloženě užívat. Konečně si vymyslíte program, který bude zajímat vás oba a do něhož se nebudete muset nutit.

Beran a štír

+

S jeho žárlivostí je to trochu komplikovanější. Dáváte mu najevo, že nemá důvod žárlit, ale on si důvody, pro které by na vás žárlit měl, vyloženě vymýšlí.

Beran a střelec

+

Když se rozhodne, že vám začne vaše názory rozmlouvat, dovolte mu, ať se vypovídá. Pak pochopíte, že jeho myšlenky nejsou zdaleka tak mimo, jak vám dosud připadalo.

Beran a kozoroh

+

Partner z tohoto znamení má na rozdíl od vás ve vašem jasno. Vy se mu sice můžete pokusit vysvětlit, že život je podstatně složitější, než se vám zdá-s tím, že to nějak zvlášť zabere, však nepočítejte.

Beran a vodnář

+

V sobotu a v neděli, kdy je Luna v Blížencích, vás překvapí romantickým dárkem. Neptejte se, co se stalo, že vám ho dal, ale dejte mu najevo, že jste jeho gesto dokázali ocenit.

Beran a ryby

+

To, že ho přesvědčíte, že je něco užitečné, ještě neznamená, že to udělá. Může sice pochopit, že to s ním myslíte dobře, ale na tom veškeré jeho vstřícné jednání taky skončí.

Býk a beran

+

Jeho pochvala vás vyloženě překvapí. Když vám Beran řekne, že vás považuje za skutečný dar osudu, můžete si být jistí, že svá slova myslí opravdu vážně.

Býk a býk

+

Zkuste ho získat! Když se o to pokusíte ve středu nebo ve čtvrtek večer, napadnou vás argumenty, které ho donutí, aby vám bez rozmýšlení padl kolem krku.

Býk a blíženec

+

Jakmile vám začne vnucovat svou vůli, měli byste se ozvat. Váš miláček potřebuje vědět, že máte své osobní hranice, které by v žádném případě neměl překračovat.

Býk a rak

+

Jeho vnímavost vás vyloženě rozčiluje. Můžete si být jistí, že odhalí přesně to, co jste před ním chtěli zatajit a začne se vás na to vyptávat.

Býk a lev

+

Hodně náročná bude středa. Vy se sice můžete snažit, ale přesto máte pocit, že Lev kolem sebe vystavěl hráz, kterou přes veškerou snahu překonat nedokážete.

Býk a panna

+

V úterý, kdy se Slunce dostane do Štíra, vás překvapí neobvyklou komunikativností. Marně přemýšlíte, proč jste si až dosud mysleli, že je mlčenlivý a každé slovo váží.

Býk a váhy

+

Když se pro něco rozhodne, nemáte mu to šanci rozmluvit, vlastně se k tomu ani moc nemáte. Vzali jste to jako velice rozumné rozhodnutí a jen přemýšlíte, zda ho nemáte následovat taky.

Býk a štír

+

V jeho životě se stala spousta chyb. Když vám říká, že od té doby, co je s vámi, žádnou zásadní chybu neudělal, můžete se dmout pýchou.

Býk a střelec

+

Opravdu nevíte, co mu říct a co před ním naopak skrýt, nakonec to dopadne zcela jinak, než jste čekali. Rozpovídáte se a řeknete mu i to, co jste nechtěli -kupodivu to proběhne bez zbytečných řečí a komentářů.

Býk a kozoroh

+

Na to, že byste ho časem změnili podle svého obrazu, raději zapomeňte, nedopadlo by to dobře. Zaprvé byste ho nezměnili a zadruhé byste ho ztratili.

Býk a vodnář

+

Když něco rozbije, berte to jako něco, co se stává, rozhodně kolem toho nedělejte zbytečné drama. Schválně to neudělal a usmívá se jen proto, že je rozpačitý.

Býk a ryby

+

S partnerem z tohoto znamení si krásně užijete. Ryba se rozhodla, že se naučí pořádně vařit a v důsledku toho vám na stůl dává samé dobroty.

Blíženec a beran

+

Když přijde z práce s tím, že je unavený tak, že si hned půjde lehnout, nechte to bez komentáře. Když vám pak začne vyprávět, co všechno prožil, sami usoudíte, že má na únavu nárok.

Blíženec a býk

+

Ve středu, kdy je v jeho znamení úplněk, vás může překvapit velice spontánním jednáním. Pokud jste dosud pochybovali, zda vás opravdu miluje, teď už nemusíte.

Blíženec a blíženec

+

Hlavně o víkendu neseďte doma, byla by to zbytečná nuda. Když místo toho vyrazíte někam mezi kamarády, které jste už dlouho neviděli, bude to pro oba daleko příjemnější.

Blíženec a rak

+

pokud máte pocit, že si s vámi jenom pohrává, dejte mu to jasně najevo. Bude to lepší, než kdybyste předstírali, že jste si jeho jednání nevšimli a že se vás nedotýká.

Blíženec a lev

+

Bude neustále mluvit o tom, co kdy udělal špatně a co měl udělat jinak, je s tím tak trochu problém. Vám jeho řeči lezou na nervy a taky mu to dáte najevo.

Blíženec a panna

+

S Pannou je to těžké, v každé chvíli má dojem, že vám má právo dávat rady a mluvit vám do života-Vy to ale vidíte jinak. Dejte si však pozor, abyste jí to neřekli zbytečně důrazně.

Blíženec a váhy

+

Ve středu, kdy je Luna v jeho znamení, si budete vyloženě užívat. Oba se dokážete povznést nad běžné starosti a vychutnávat si všechny krásné stránky života.

Blíženec a štír

+

Když vám začne vysvětlovat, proč vás má rád, je vám jasné, že z vašeho vztahu nic nebude. Vybral si totiž vlastnosti, které vy sami na sobě rádi nemáte a s nimiž byste se nejraději rozloučili.

Blíženec a střelec

+

Problematické jsou vztahy vás a jeho dětí, Váš miláček má dojem, že byste k nim měli být chápavější. Vy zase nevíte, proč byste to měli dělat…

Blíženec a kozoroh

+

Představa, kterou má o životě Kozoroh, je trochu jiná, než máte vy. Pokuste se najít rozumný kompromis, ale uvědomte si, že to snadné nebude.

Blíženec a vodnář

+

Váš partner patří k lidem, kteří se hned tak něčím nenechají vyvést z míry, budete moc rádi, že ho máte. Už svou přítomností vám vnukne důvěru a víru v další budoucnost.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 08.01.2018 do 15.01.2018

Blíženec a ryby

+

Krásný bude zejména pátek. Vy dáte miláčkovi najevo, že ho milujete, on zase pochopí, kolik sebe přemáhání vás toto vyznání stálo – a náležitě to ocení.

Rak a beran

+

Za to, že vám leze na nervy, se nemáte proč stydět. Bude naopak lepší, když se ozvete nahlas a vysvětlíte mu, že jsou věci, které si k vám dovolit nemůže a nesmí.

Rak a býk

+

S jeho povahou je to těžké, neustále se drží toho, na co kdysi přišel. Vůbec nechápe, že se svět vyvíjí a že věci nemusí být stejné, jako byly před lety.

Rak a blíženec

+

To, že po vás chce vědět pokud možno všechno, chápete. Když ho však uvidíte, jak se vám hrabe v mobilu nebo v poště, uděláte kravál, který svou intenzitou překvapí jeho i vás.

Rak a rak

+

Představa, že vám začne vysvětlovat, že bydlíte u něj a proto tam nemáte právo nic měnit, vás opravdu hodně naštve. Nakonec možná neodejdete, ale budete o tom opravdu vážně uvažovat.

Rak a lev

+

O tom, že je moc šikovný, nepochybujte. O tom, že svou šikovnost hodně často využívají jen proto, aby vámi mohl lépe a lehčeji orat, nepochybujte už vůbec…

Rak a panna

+

Důvěra, kterou k němu máte, pořád klesá. Máte dojem, že vám neříká zdaleka všechno, co by vám říci měl-co s tím uděláte?

Rak a váhy

+

Ve středu, kdy na vás oba působí úplněk, se zarazte. Příliš mnoho upřímnosti působí na vztahy stejně zhoubně jako její absolutní nedostatek.

Rak a štír

+

Když se v úterý Slunce přesune do jeho znamení, zahrne vás úkoly. Až pak vám vysvětlí, že si toho nabral tolik, že to není schopný bez vaší pomoci zvládnout.

Rak a střelec

+

Konečně se vám svěří s tím, co už dávno víte. Když vám to konečně řekne, musíte se tvářit překvapeně i přesto, že to pro vás žádné překvapení není.

Rak a kozoroh

+

Veškerý volný čas trávíte výhradně spolu. U lidí, s nimiž jste měli vztah před ním, vám to vadilo, ale v jeho případě vám to připadá jako něco naprosto přirozeného.

Rak a vodnář

+

Když řekne, že s vámi chce mluvit, vyberte si na to vhodný den. To, co by bylo ve středu a ve čtvrtek, nezvládnutelné, proběhne o víkendu v klidu a dokonce s úsměvem.

Rak a ryby

+

S partnerem z tohoto znamení se tak trochu míjíte. Oběma je vám jasné, že jsou věci, které spolu musíte probrat, ale ani jednomu z vás se do toho nechce.

Lev a beran

+

V pondělí můžete mluvit o všem včetně lásky a plánů na budoucnost. To, na čem se domluvíte, bude velice rozumné a bude se na tom dát stavět.

Lev a býk

+

Středeční sextil mezi Venuší a Saturnem působí na všechno, do čeho se pustíte, neskutečně stabilizačně. Vztah mezi vámi se sice vyvíjí pomalu, ale děláte pokroky!

Lev a blíženec

+

Oba se domluvíte na tom, že máte spoustu práce a neskutečně málo času, který můžete věnovat sami sobě. Vzápětí se domluvíte na víkendu, kdy se budete věnovat jen sami sobě.

Lev a rak

+

Občas máte pocit, že má náladu na všechny ostatní kromě vás. Když pak zjistíte, že je protivný na všechny kolem, docela se vám uleví, pochopíte, že v tom nejste sami.

Lev a lev

+

Neustále máte pocit, že vás ta pravá láska míjí. Až později pochopíte, že problém je v tom, že to, co k sobě vzájemně cítíte, nedokážete dát přes veškerou snahu najevo…

Lev a panna

+

Představa souladného partnerského života je daleko blíž, než si myslíte. Je jenom potřeba, abyste ke kompromisům nenutili jen partnera, ale abyste na ně alespoň občas přistoupili i vy sami.

Lev a váhy

+

Na to, že se vašemu miláčkovi do ničeho a nikam nechce, jste si zvykli. Víkend bude v tomto směru plný zázraků, protože vám nějakou akci navrhne rád a sám.

Lev a štír

+

S vymýšlením dárku k narozeninám to není v jeho případě jednoduché. Štír chce něco, co je dostatečně kvalitní, ale přitom nechce, abyste za to zbytečně utráceli…

Lev a střelec

+

S partnerem z tohoto znamení si musíte na spoustu věcí počkat. Zatím to sice na ideál nevypadá, ale vy byste si měli uvědomit, že není všem dnům konec.

Lev a kozoroh

+

Když pochopíte, že miláček začíná domů přinášet první vánoční dárky, nedělejte si z něj legraci. Možná byste dokonce mohli následovat jeho příkladu!

Lev a vodnář

+

O víkendu, kdy je Luna v Blížencích, si s ním budete vyloženě užívat. Váš miláček vám bude své city dávat najevo způsobem, o jehož upřímnosti se nedá pochybovat, a vy si to budete vychutnávat.

Lev a ryby

+

S partnerem z tohoto znamení je všechno trochu jinak. Přesně ve chvíli, kdy usoudíte, že ho už znáte, udělá něco, co vám dokáže, že jste se mýlili…

Panna a beran

+

Pokud máte pocit, že si vás dostatečně neváží, není to jen a pouze vina planetárního nastavení. Měli byste přemýšlet, zda se náhodou nechováte tak, aby si vás vážit nemohl, i kdyby chtěl.

Panna a býk

+

Jeho neustálá honba za majetkem vás už vyloženě rozčiluje. Je vám jasné, že se šetřit musí, ale nevidíte důvod, proč to nějak přehánět.

Panna a blíženec

+

O víkendu se snažte mít doma pokud možno víc jídla než obvykle. Váš nepředvídatelný Blíženec vám může přivést domů tři kamarády a vůbec si neuvědomit, že by to mohl být problém.

Panna a rak

+

S partnerem z tohoto znamení si vyloženě užíváte. On se stará, aby vám na světě bylo pokud možno dobře, Vy pak musíte zkonstatovat, že se mu to daří.

Panna a lev

+

V pondělí a v úterý, kdy je Luna v Beranu, se svým Lvem moc nepočítejte. V práci se nezastaví do té míry, že se domů přijde leda tak najíst a vyspat.

Panna a panna

+

To, že se vám do něčeho nechce, je naprosto přirozené. Přesto byste si měli dát pozor, abyste svou lenost neomlouvali skvrnami na slunci a jinými výmluvami tohoto typu.

Panna a váhy

+

Partnerské problémy jsou na spadnutí. Kdybyste však přestali svého miláčka srovnávat s někým, kdo je vaším nedostižným ideálem, mohl by se jejich průběh rapidně zmírnit.

Panna a štír

+

Trochu žárlivosti, kterou projeví, berete jako příjemné zpestření vašeho jinak velmi stabilního života. Štír nebude svou žárlivost přehánět a vy si ji vychutnáte…

Panna a střelec

+

Jakmile vám začne vysvětlovat, co máte dělat, budete dost naštvaní. Opravdu nevidíte důvod, proč se řídit jeho pokyny a poslouchat jeho rady.

Panna a kozoroh

+

S partnerem z tohoto znamení se moc nepobavíte. Neustále vám bude připomínat úkoly, které jste ještě nesplnili, nechápe, že máte práce až nad hlavu.

Panna a vodnář

+

Ve středu, kdy je pod náročnými planetárními aspekty, se s ním raději nehádejte. Nedopadlo by to dobře, Vodnář by se urazil a vy byste neměli daleko k pláči.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 29.01.2018 do 05.02.2018

Panna a ryby

+

To, co mezi vámi je, si můžete vyříkat v pondělí večer. Při sextilu mezi Merkurem a Plutem nebude debata snadná, ale její výsledky budou pro vás oba velice přínosné.

Váhy a beran

+

Opravdu není důvod, abyste vzdávali boj o jeho srdce, do akce se však musíte pustit hned v pondělí. Slunce je ještě ve vašem znamení a dodá vám k přesvědčování sílu a energii.

Váhy a býk

+

S partnerem je všechno snadné a jednoduché. Když ho budete mít po boku, bez problémů se transformujete do člověka, v jehož životě fungují překážky jako výzva.

Váhy a blíženec

+

Hlavně o víkendu počítejte s tím, že bude mluvit víc, než je zdrávo. Vy ho naštěstí znáte a z jeho řečí si nic neděláte.

Váhy a rak

+

Když Rak řekne, že chce a potřebuje být sám, měli byste to vzít v potaz a na nic se ho zbytečně nevyptávat. To, co chce, vám dříve nebo později řekne sám.

Váhy a lev

+

Když vás bude bolet hlava, Lvovi to neříkejte, zejména ve středu a ve čtvrtek je ve velice pesimistické náladě, kdy vidí ve všem to nejhorší. Zbytečně byste ho vyděsili.

Váhy a panna

+

Některé maličkosti mohou mít podstatně větší dopad, než si dokážete představit. Patří k nim zejména každé jedovaté slovo, které na jeho adresu vyšlete.

Váhy a váhy

+

Sextil mezi Venuší a Saturnem zmírní rozpory, které mezi sebou máte. Pokud se potřebujete na něčem důležitém domluvit, nechte to na středu!

Váhy a štír

+

Úplněk v jeho partnerském sektoru z něj udělá miláčka snů. Najednou pochopí, že vás nemá na to, aby vás vychovával, ale na to, aby vás miloval.

Váhy a střelec

+

Do boje o jeho srdce se nepouštějte, cítili byste se hloupě. Stav, kdy byste vy usilovali o někoho, kdo o vás evidentně nestojí, rozumně vnímáte jako zbytečnou ztrátu času.

Váhy a kozoroh

+

Ve středu může začít mluvit o tom, že byste se měli vzít nebo spolu alespoň bydlet. Není to sice moc romantické, ale zase si můžete být jistí, že to myslí vážně.

Váhy a vodnář

+

S Vodnářem vás čeká krásný a možná i trochu romantický víkend. Bude sice stát víc, než jste čekali, ale to opravdu není důvod, který by vám požitek ze společně trávených sil pokazil.

Váhy a ryby

+

Patří k lidem, kteří mají soucit spíše s cizími než s vlastními. Možná byste ho mohli upozornit, že jsou chvíle, kdy byste si jeho lásku a soucit zasloužili občas i vy.

štír a beran

+

Jeho představu o tom, že přijdete z práce a hned začnete kmitat doma, mu nesplníte. Může si sice myslet, že je to ten nejlepší způsob, ale vy své chvíle odpočinku nevzdáte.

štír a býk

+

Když něco nevíte, klidně se ho zeptejte, když zjistíte, že to neví taky, nesmíte se mu smát. Na rozdíl od vás by to vnímal velice úkorně.

štír a blíženec

+

Řekněte mu, že jste se na něj těšili. Když ho dokážete přesvědčit, že si bez něj život skoro ani nedokážete vychutnat, udělali jste tím pro svůj vztah opravdu hodně.

štír a rak

+

Neustále o vás pečuje. Obvykle vám to dělá radost, ale tentokrát byste byli spokojenější, kdyby vám dopřál trochu více samostatnosti.

štír a lev

+

Chvalte ho i kvůli tomu, co je podle vašeho názoru naprosto samozřejmé. Bude to lepší, než kdybyste dobrovolně vyklízeli pole někomu, kdo by ho na rozdíl od vás uměl ocenit.

štír a panna

+

Jeho kamarády neřešte, spokojte se s tím, že si je nebere domů a že se s nimi schází na neutrálním území. I toto řešení lze hodnotit jako pozitivní.

štír a váhy

+

Než vyrazí na úřady, zkontrolujte si, zda má s sebou všechny dokumenty, které potřebuje. V opačném případě by tam musel jít podruhé a byl by opravdu naštvaný…

štír a štír

+

Nechcete si domluvit společnou oslavu narozenin? Byl by to sice kravál, ale zase byste oboje zvládli při jednom zmatku a jedněch starostech.

štír a střelec

+

Představa, že najdete rozumné argumenty, které ho uklidní, se ukáže jako hodně naivní. Až později vám dojde, že nezabraly hlavně proto, že se váš Střelec uklidnit prostě nechtěl.

štír a kozoroh

+

Mezilidské vztahy jsou opravdu náročné. Připravte se na nejednu chvíli, kdy budete přemýšlet, zda není čas, abyste si našli někoho, kdo bude na vás a na váš vztah trochu méně náročný.

štír a vodnář

+

S partnerem z tohoto znamení si vyloženě užijete. Budete se sice pořád dohadovat, ale zároveň vám bude jasné, že byste místo něj nikoho jiného nechtěli.

štír a ryby

+

Zvláště krásný bude pátek. Oba jste pod pozitivním vlivem konjunkce Slunce s Venuší a oba se chováte tak, aby tomu druhému bylo s vámi co nejlépe.

Střelec a beran

+

V jeho otázkách nehledejte skrytou zlomyslnost,žádná tam není. Když se vás na něco zeptá, opravdu chce vědět, co si o dané věci myslíte.

Střelec a býk

+

Jsou věci, které byste si měli promyslet dopředu. Základní představu o tom, co budete dělat a jako budete jednat, byste měli mít hotovou do středečního dopoledne.

Střelec a blíženec

+

Když ho chcete dostat, musíte se snažit. Uvědomte si, že Blíženec je přízní opačného pohlaví zhýčkaný a jen tak s něčím se nespokojí.

Střelec a rak

+

S Rakem to lehké nemáte. Když chce, abyste mu odpověděli na nějakou nepříjemnou otázku, bude se ptát tak dlouho a v tolika variantách, až ji z vás dostane.

Střelec a lev

+

To, co váš miláček říká ze sna, vážně neberte. Hlavně si z něj kvůli tomu nedělejte legraci, Lev by se naštval a myslel by to opravdu vážně.

Střelec a panna

+

Překvapí vás pochopením, které vám v krizové situaci prokáže. Bude to velice příjemné a navíc to bude důkaz, že vás má opravdu rád.

Střelec a váhy

+

Bez lásky žít odmítáte, ale láska v podobě, kterou vám nabízí vaše Váha, se vám moc nelíbí. Máte strach, že by vás zbavila svobody, bez které žít nedokážete a neumíte.

Střelec a štír

+

Se Štírem je to zajímavé. Ve chvíli, kdy se rozhodnete, že se od něj osvobodíte, udělá něco, co vaši lásku k němu opětovně posílí.

Střelec a střelec

+

O víkendu, kdy je Luna ve vašem partnerském sektoru, to bude opravdu skvělé. Občas budete mít dokonce dojem, že jste se do sebe právě zamilovali…

Střelec a kozoroh

+

Dejte si pozor na zbytečné investice. Když vám Kozoroh říká, že nemusíte mít všechno, co vidíte, zní to sice hodně nelaskavě, ale má bohužel pravdu.

Střelec a vodnář

+

Jsou věci, na které musíte rychle a správně reagovat. Když vám partner navrhne nějakou zásadní změnu, musíte ji bleskově analyzovat a pak ji buď přijmout nebo odmítnout.

Střelec a ryby

+

S partnerem z tohoto znamení je to naprosto jednoduché. On bude mluvit a vy budete jen žasnout nad tím, jak je skvělý a jak to má v hlavě srovnané.

Kozoroh a beran

+

To, že se vám do něčeho nechce, ještě neznamená, že si to můžete dovolit. Kdybyste však požádali Berana, aby vám pomohl, mohlo by to dopadnout podstatně lépe.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 01.01.2018 do 08.01.2018

Kozoroh a býk

+

Partnerské záležitosti probíhají naprosto skvěle, Váš Býk vás přesvědčuje, že vás neskutečně miluje. Vy o tom nepochybujete, protože víte, že to myslí vážně.

Kozoroh a blíženec

+

O jeho dosavadní milostný život se raději nezajímejte, kdyby vám lhal, vůbec by se vám to nezamlouvalo. Kdyby vám řekl pravdu, zase byste se zbytečně zděsili.

Kozoroh a rak

+

Na to, aby vám něco dovoloval nebo nedovoloval, se nachytat nenecháte. Budete si dělat to, co chcete a jeho emoce a pocity v úvahu brát nebudete.

Kozoroh a lev

+

Důvod pro to, abyste ve vztahu pokračovali, se vždycky najde. I když si na začátku týdne myslíte, že to s ním už dál nevydržíte, rychle změníte názor.

Kozoroh a panna

+

Když začne Panna mluvit o tom, kam byste měli jet v létě na dovolenou, usoudíte, že se zbláznila. Když vám však vysvětlí své důvody, pochopíte, že to má naopak velice dobře promyšlené.

Kozoroh a váhy

+

Hádat se můžete kvůli domácímu zvířeti. Vy máte totiž pocit, že mu věnuje čas, energii a něhu, kterou by měl věnovat raději vám.

Kozoroh a štír

+

Neustále má pocit, že za všechny jeho nezdary můžete vy. Dosud jste tyto jeho řeči tolerovali, ale teď je vám jasné, že se musíte ozvat nahlas a hlavně důrazně.

Kozoroh a střelec

+

To, že se chce chlubit cizím peřím, je jeho věc. Když však zjistíte, že se vás hodlá do svých hrátek zatáhnout a učinit svým spolupachatelem, ozvete se hodně důrazně a hodně nahlas.

Kozoroh a kozoroh

+

Představa Kozoroha, který je chápavý a milý, se naplní v míře daleko hojnější, než jste si dokázali představit. Problém je v tom, chápavý a milý nebude k vám.

Kozoroh a vodnář

+

Nároky, které na vás má, překračují všechny rozumné meze. Nahlas to sice neřekne, ale ve skutečnosti by byl nejspokojenější, kdybyste za něj vy pracovali a on si jen tak užíval.

Kozoroh a ryby

+

O víkendu, kdy je Luna v Blížencích, to s ním snadné nebude. Nahlas sice tvrdí, že vás miluje, ale ve skutečnosti si jde svou cestou bez ohledu na cokoliv a kohokoliv.

Vodnář a beran

+

K ústupkům ho nedonutíte. Když se rozhodne, že něco od osudu nebo od vás chce, dokáže situace namodelovat tak, aby to taky co nejrychleji dostal.

Vodnář a býk

+

Jeho hovory o tom, že musíte méně utrácet a více šetřit, vás rozčilují. Je vám jasné, že má pravdu, ale nějako nechápete, jak byste to měli dělat.

Vodnář a blíženec

+

Těšte se na víkend, který bude opravdu vynikající, na nervy vám ale mohou lézt četní kamarádi vašeho miláčka. Máte dojem, že si ho okupují a vám ho ani na chvíli nepůjčí.

Vodnář a rak

+

To, že jste se kdysi rozešli, pro něj nic neznamená. Neustále všem vysvětluje, že jde o pauzu, která záhy pomine, a vy se k sobě vrátíte.

Vodnář a lev

+

To, že v jeho rodině panuje napětí, ještě neznamená, že se hádat musíte i vy dva. Bude lepší, když se budete spíše ptát, proč se jeho příbuzní nedokážou domluvit tak, jak to dokážete vy dva.

Vodnář a panna

+

V jeho společnosti mírněte svůj smysl pro humor, Panna začne mít záhy dojem, že si utahujete z ní. Vy jí pak nemáte šanci vysvětlit, že se svým rozhodnutím vyloženě sekla.

Vodnář a váhy

+

Vaše návrhy odmítne ne proto, že by vás nechtěl, ale proto, že je mu líto člověka, s nímž jste byli ve vztahu před tím. Můžete mu sice vysvětlovat, že spolu už nic nemáte, ale on svůj názor nezmění.

Vodnář a štír

+

Zejména středa bude náročná. Oba jste pod vlivem opozice mezi Sluncem a Uranem a oba jste si schopní říct daleko víc, než je rozumné a než je zdrávo.

Vodnář a střelec

+

Patří k lidem, kteří se hádají víc, než je zdrávo, v ráži bude zejména o víkendu. Pokud se nechcete zbytečně rozčilovat, bude lepší, když ho do ulic vyšlete samotného a vy zůstanete doma.

Vodnář a kozoroh

+

Život lepší společnosti vás neláká. Když na vás bude Kozoroh naléhat, slibte mu, že tam s ním někdy vyrazíte, ale nezapomeňte ho upozornit, že to bude nuda.

Vodnář a vodnář

+

Sledovat tok jeho myšlenek je opravdu náročné. To, že se nakonec domluvíte a navíc najdete i nějaký společný styčný bod, můžete brát jako skutečný a nefalšovaný dar osudu.

Vodnář a ryby

+

Představa, že si s ním budete jen tak pohrávat, se nevyvede. O Rybě se sice mluví jako o romantické bytosti, která se neumí ani hádat, ani rvát – ale vy byste zjistili, že to je omyl.

Ryby a beran

+

Neustále se přemlouváte, abyste něco začali dělat, a neustále vám to nevychází. Velké pochopení navíc prokazuje i Beran, který vás k žádné aktivitě nenutí.

Ryby a býk

+

Patří k lidem, s nimiž musíte mít trpělivost. Zatím ji sice máte, ale už přemýšlíte, jak dlouho vám ještě vydrží-jste si jistí, že to dlouho nebude.

Ryby a blíženec

+

Jsou s ním problémy. Na začátku týdne pracuje s plným nasazením, ale když by měl zabrat a práci ukončit, přejde na pasivní režim a nechá všechno na vás.

Ryby a rak

+

Partner z tohoto znamení je dost problematický. Zejména ve středu vám dá jasně najevo, že touží jen po rodině a nic jiného ho v podstatě nezajímá.

Ryby a lev

+

Se Lvem se máte na co těšit. Při Slunci a Merkuru ve Štíru má pocit, že si z něj všichni dělají jen legraci – a nechápe, že vy nic takového v úmyslu nemáte.

Ryby a panna

+

S partnerem z tohoto znamení je to naprosto snadné. Když budete bez řečí plnit všechny úkoly, které vám zadá, budete to mezi vámi jako v ráji.

Ryby a váhy

+

Neustále chce, abyste mu něco vysvětlovali a zdůvodňovali. Dosud jste byli jeho požadavky schopní tolerovat, ale teď chápete, že to tak jednoduché není a nebude.

Ryby a štír

+

O víkendu se chystejte na návštěvy-bude s tím trochu problém. Váš miláček je totiž velkoryse pozve a vás postaví až před hotovou věc.

Ryby a střelec

+

Hlavně mu neustupujte! Bude vám sice pořád dokola tvrdit, že moudřejší má ustoupit, ale on sám se tímto heslem neřídil a ani řídit nehodlá.

Ryby a kozoroh

+

Když vás vytáhne na nějakou kulturu, bude to docela zajímavé. Dosud jste se v ohledu na to, co je zajímavé a pěkné, lišili-teď se na tom kupodivu hned shodnete.

Ryby a vodnář

+

K jeho rodičům se chovejte po všech stránkách dokonale. Na to, abyste jim jasně dali najevo, že je poslouchat nechcete a nebudete, je ještě čas.

Ryby a ryby

+

I když by to, co prožívá, mohlo být důvodem pro vaše jedovaté a uštěpačné poznámky, ovládnete se. Dokonce se přichytíte v momentě, kdy vám ho bude upřímně líto…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..