Partnerský týdenní horoskop od 23.12.2018 do 29.12.2018

By | 05.01.2021

Beran a beran

+

Jsou věci, které děláte jen proto, abyste svého miláčka naštvali. Z lidského hlediska je to sice pochopitelné, ale z hlediska partnerského je vaše jednání hodně riskantní.

Beran a býk

+

V pondělí se z jeho strany těšte na kázání, Býk má pocit, že se chováte až moc svobodomyslně a že vám na něm nezáleží. Není to zdaleka tak divoké, ale to mu musíte vysvětlit.

Beran a blíženec

+

Může sice každému říkat, že je volný a svobodný, ale vás tím neošidí. Vám je jasné, že to, co by prožíval bez vás, by se skutečným životem nazvat nedalo.

Beran a rak

+

Je čas, aby své práci začal dělat větší reklamu, než jí dělal dosud. Vašemu Rakovi se do toho však nechce, takže ho budete muset popostrčit.

Beran a lev

+

Není důvod, abyste si pamatovali něco, co on udělal nechtěně a co vám bylo nepříjemné. Opravdu by bylo dobré, kdybyste se odstřihli od minulosti a vsadili na budoucnost.

Beran a panna

+

S partnerem z tohoto znamení to jednoduché není a nebude. On má pocit, že by vás měl vychovávat, Vy si zase myslíte, že nemá dělat něco, co se mu stejně nepodaří.

Beran a váhy

+

Představa, že si budete žít v klidu a v pohodě, narazí na to, že jste si oba nechali skoro všechno na poslední chvíli. Pokud chcete klidné svátky, musíte hned od pondělí zabrat.

Beran a štír

+

Vaše nápady netoleruje, vaši radost ze života potlačuje. Nechcete se zamyslet a podumat, proč jste vlastně s člověkem, který vám do života nic pozitivního nevnáší?

Beran a střelec

+

O tom, co nepříjemného se stalo v jeho rodině, byste ho měli informovat vy. Kdokoli jiný by mu to podal způsobem, který by ani Střelec nevydýchal.

Beran a kozoroh

+

Nezdá se vám, že mu ustupujete i ve chvíli, kdy si to nezaslouží a kdy to není potřeba? Kdybyste tvrdě a bez ohledu na to, co říká, trvali na svém, bylo by to podstatně lepší.

Beran a vodnář

+

Práce máte až nad hlavu. Naštěstí máte vedle sebe Vodnáře! Neustále vám opakuje, že to nemáte se starostmi přehánět a že se nemáte zbytečně rozčilovat.

Beran a ryby

+

Váš partnerský život je teprve na začátku. Právě proto si dávejte pozor, abyste hned na startu nepokazili něco, co byste až do cíle nenapravili.

Býk a beran

+

Na jeho životní rady začínáte být alergičtí. Kdybyste však byli spravedliví, přiznáte, že jde o týdne, kdy jste alergičtí na všechny lidi, kteří vám začnou radit.

Býk a býk

+

Do toho, co chcete, hodláte a budete dělat se svým majetkem, nikomu nic není. Když se vás někdo zeptá, můžete mu to tímto způsobem vysvětlit.

Býk a blíženec

+

Na začátku týdne se s vámi bude hádat. Až později pochopí, že je v jeho zájmu, abyste vytvořili dvojici, která bude držet při sobě a která se rozhádat nenechá.

Býk a rak

+

Všichni mají pocit, že byste jim před svátky měli přispět domácími zavařeninami a podobnými dobrotami. Rak je rozdává s chutí, ale vám se jeho štědrost moc nelíbí.

Býk a lev

+

S partnerem z tohoto znamení se neshodnete. On má pocit, že byste měli navštěvovat večírky, zatímco vy máte pocit, že není možné, abyste do svátků stihli všechno, co je potřeba.

Býk a panna

+

Konečně zažíváte chvíli, kdy vaše Panna neví, co chce. Jinému člověku byste pomohli a poradili, ale na to, jak se váš sebejistý partner trápí, se díváte s jistým zlomyslným uspokojením.

Býk a váhy

+

Neustále má pocit, že by si od života zasloužil víc. O tom, že by vyměnil vás, však neuvažuje ani ve chvíli, kdy je naštvaný na všechny a na všechno.

Býk a štír

+

Ať navrhnete pro zpestření svátků cokoli, bude se tvářit nedůvěřivě. Až později pochopíte, že nejde o nápad jako takový, ale o to, že na to nepřišel on sám.

Býk a střelec

+

Náhodou se dozvíte, že se bývalý partner z tohoto znamení vrací ke snům, které jste spolu kdysi měli. Může vám to být líto, ale najevo to nedávejte.

Býk a kozoroh

+

Jde o člověka, který má pocit, že má vždycky pravdu. Vy však v úterý nebo ve středu využijete Lunu v jeho znamení a sdělíte mu, že se plete.

Býk a vodnář

+

Představa, kterou jste o něm měli, narazí na realitu. Musíte zkonstatovat, že jste v něm viděli princeznu či prince na bílém koni, ale teď se musíte smířit s tím, že je to obyčejný člověk z masa a kostí…

Býk a ryby

+

Jakmile se rozhodne, že začne pomáhat v charitě, musíte to vzít na vědomí. Čím více se budete vzpouzet, tím více ho budete v jeho názoru utvrzovat.

Blíženec a beran

+

Důvody svých rozhodnutí mu nevysvětlujte, byla by to zbytečná ztráta času. Musí mu stačit, že jste se rozhodli, a že svůj názor měnit nehodláte.

Blíženec a býk

+

Představa partnera, který vás podpoří ve všem, co vymyslíte, se v jeho osobě nesplní. Býk má pořád pocit, že byste se měli orientovat především na něj a na to, co si přejete vy.

Blíženec a blíženec

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna ve vašem znamení, se nezastavíte, efekt vaší snahy však bude vyloženě pozitivní. Do neděle se nezastavíte, ale v neděli budete mít hotovo.

Blíženec a rak

+

Představa, že vašeho partnera napadne, co chcete, se vám nesplní. Pokud po něm něco chcete, musíte mu to říct jasně a hlavně naprosto jednoznačně.

Blíženec a lev

+

Za stresy, které prožívá, si aktuálně může sám. Kdyby nejdříve jednu práci udělal a teprve pak se vrhl na jinou, byl by jeho i váš život rázem daleko jednodušší.

Blíženec a panna

+

Když vám řekne, pro co se rozhodl a co udělal, nebudete vědět, jak reagovat. Na jedné straně jej obdivujete – a na druhé se upřímně bojíte tvrdosti, kterou vám právě předvedl.

Blíženec a váhy

+

V neděli, kdy bude pod vlivem Luny z Raka, s ním budou problémy. Neustále bude na pokraji nervového zhroucení,Vám pak vyčítá, že se nechováte stejně…

Blíženec a štír

+

Způsob, kterým vás chce sbalit, se vám ani trochu nelíbí. Nezbude, než abyste mu nalili čistého vína a vysvětlili, že si vybral způsob, kterým u vás neuspěje.

Blíženec a střelec

+

Představa, že mu vyznáte lásku a on vám padne k nohám, se vám může uskutečnit daleko rychleji, než si umíte představit. Když se do toho dáte v pondělí, bude váš hned a bez váhání!

Blíženec a kozoroh

+

O tom, že jde o člověka, který chce šetřit za všech okolností, víte své. Tentokrát však máte pocit, že to se svou šetřící mánií dost přehání a taky mu to řeknete.

Blíženec a vodnář

+

V pátek a v sobotu, kdy je Luna v jeho sektoru romantiky a ve vašem znamení, se máte na co těšit. Dosud jste se romanticky neprojevovali, ale teď tomu přijdete na chuť.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 17.04.2017 do 24.04.2017

Blíženec a ryby

+

S partnerem z tohoto znamení je to obtížné, vždycky, kdy se něco stane, hledá někoho, kdo za to může. Tentokrát z toho, že se mu nedaří, navíc obviní přímo vás.

Rak a beran

+

Z toho, co mezi vámi bylo, už moc nezachráníte. Teď jde především o to, abyste se rozešli důstojně a hlavně si nedělali zbytečně naschvály.

Rak a býk

+

Máte starosti, o které se s ním dělit nehodláte. Musíte to však dělat tak, abyste ho to nenapadlo a aby se na vás potom nenaštval.

Rak a blíženec

+

V pátek, kdy je pod vlivem konjunkce mezi Merkurem a Jupiterem, na vás dost dá. Když mu chcete něco vysvětlit nebo vymluvit, máte k tomu docela slušnou šanci.

Rak a rak

+

Když vám začne vysvětlovat, pro co se rozhodl, budete mít pocit, že si z vás dělá legraci. Až později pochopíte, že to myslí vážně a že s jeho rozhodnutím nic nenaděláte.

Rak a lev

+

Dárky byste měli schovávat na místě, kam se Lev nedostane a kde jeho hledat nebude. Může vám sice vysvětlovat, že není malé dítě, ale po dárcích přesto pátrá.

Rak a panna

+

Ze všech sil se snaží, abyste se stali trvalou součástí jeho života. Skoro by se dalo říct, že mu vyhovíte jen proto, abyste se do vašeho života konečně vrátil klid.

Rak a váhy

+

V pátek, kdy se v jeho komunikačním sektoru setká Merkurem s Jupiterem, přijde s tím, že má senzační nápad. Vám je však jasné, že vám jeho nápad přinese jen spoustu práce navíc.

Rak a štír

+

V sobotu, kdy se ve vašem znamení odehrává úplněk, ho nepoznáváte. Najednou přijde s tím, že byste měli přispět na charitu, a pomoci lidem, kteří se mají hůře, než vy.

Rak a střelec

+

Měli byste rozlišovat mezi tím, co vám říká sám a z vlastní vůle, a tím, co mu do hlavy nasadili jeho rodiče. Naštěstí dokážete jedno od druhého bez problémů odlišit.

Rak a kozoroh

+

V neděli, kdy je Luna ve vašem znamení, zásadně změní vztah, který k vám má. Dokonce se dožijete chvíle, kdy vaše postřehy a poznámky vezme vážně.

Rak a vodnář

+

Pořád vám připadá, jako by ani nebyl z tohoto světa. Vždycky, když se začnete bavit o něčem důležitém, převede řeč na něco, co s tím nesouvisí a co vás ani nezajímá.

Rak a ryby

+

Přijde s tím, že byste si alespoň občas mohli někam vyrazit, zkuste to zvládnout ještě v tomto týdnu. Ve zbytku roku na to už čas mít nebudete.

Lev a beran

+

Okruh jeho známých vás vyloženě překvapí. Věděli jste, že má spoustu kamarádů, ale netušili jste, kolik jich doopravdy je.

Lev a býk

+

Zatímco vy potřebujete svobodu, on chce, abyste si byli co nejblíže. Momentálně však není na hledání kompromisu vhodná doba, nic byste nevymysleli a jen byste si zkazili svátky.

Lev a blíženec

+

Až do pátečního pozdního večera budete v pohodě. Kdybyste si ještě práci dokázali rozplánovat tak, aby vám toho na víkend nezbylo příliš mnoho, byli byste v pohodě i dál.

Lev a rak

+

V pondělí, kdy je pod vlivem sextilu mezi Marsem a Plutem, vás překvapí svou rozhodností. Vy pak budete muset přiznat, že na to, co vymyslel on, byste vy sami nepřišli.

Lev a lev

+

Až do pátečního večera můžete využívat energie Slunce, které prochází vaším sektorem lásky a romantiky. Udělejte to, ať máte v následujících skromnějších týdnech na co vzpomínat!

Lev a panna

+

Všichni mají dojem, že byste měli pracovat víc a méně si užívat. Vy však můžete kontrovat tím, že už máte všechno hotovo, takže si můžete bez výčitek svědomí vychutnávat poslední adventní dny.

Lev a váhy

+

Všechno, co potřebujete mít hotové přesně podle svých představ, si raději udělejte samy. Partner sice slíbí, že se o to postará, ale velké spolehnutí na něj není.

Lev a štír

+

Neustále se snaží o to, aby vás znovu získal. Už mnohokrát jste mu říkali, že mu jeho přání nikdy nesplníte, protože se nehodláte vracet tam, kde jste už jednou byli, ale to pro něj není argument.

Lev a střelec

+

Než vyrazí na úřad, měl by si předem zjistit, co za dokumenty vlastně potřebuje. Vyhne se tak zbytečným nepříjemnostem a hlavně tam nebude muset jít ještě jednou…

Lev a kozoroh

+

I když máte pocit, že není nic hotovo, všechno bude naprosto jinak. V sobotu odpoledne se najednou všechno vyloupne a v neděli to u vás bude vypadat jako v reklamě na krásné rodinné Vánoce.

Lev a vodnář

+

Se svým partnerem si promluvte. Když se budete oba tvářit, jako by se nic nedělo, budete jenom odsouvat to, co stejně dříve nebo později budete muset řešit.

Lev a ryby

+

V sobotu a v neděli, kdy je Luna v Raku, si s ním opravdu užijete. Váš miláček usoudí, že se v poslední době chová málo romanticky, a ze všech sil se to bude snažit napravit.

Panna a beran

+

Neustále vás provokuje tím, jak bude ujídat z připraveného cukroví. Na jednu stranu se zlobíte a na druhou jste rádi, že mu chutná…

Panna a býk

+

Je potřeba, abyste si nastavili pravidla, která budete oba dodržovat. Pro vás ani pro partnera to naštěstí není nic nezvyklého, dohodnete se na nich a taky se jich budete držet.

Panna a blíženec

+

Jeho nápady berte s rezervou. Velice rychle pochopíte, že s nimi přišel hlavně proto, že doufá, že mu je rozmluvíte a vysvětlíte mu, že to, co chce, opravdu není možné.

Panna a rak

+

Snažte se mu dodat trochu sebevědomí.! Když mu budete stále dokola vysvětlovat, že se má víc snažit, protože se jinak nehne z místa, k ničemu to nebude.

Panna a lev

+

V úterý a ve středu večer, kdy je Luna v Býku, raději dohlížejte na každý jeho krok. Má sklon udělat přesně to, co není rozumné, a čeho by později upřímně litoval.

Panna a panna

+

To, že se jeden ve druhém nevyznáte, je naprosto normální. Momentálně však bude lepší, když se o to nebudete ani moc snažit, stejně by to nevyšlo.

Panna a váhy

+

Jeho chování se o víkendu zásadně změní. Zatímco dosud se s ním mluvit dalo, teď soudí, že je na světě od toho, aby vám vnucoval svou vůli a vůbec se neohlížel na to, co se děje.

Panna a štír

+

Opět budete mít důvod, abyste ho obdivovali. To, že upadne, pro něj nic neznamená, Váš miláček patří k těm, kteří to neberou jako životní prohru, ale jako motivační pobídku.

Panna a střelec

+

Když mu náhodou přijdete na dárky, které před vámi schovává, ovládejte se a nepátrejte. Střelec by na to záhy přišel a bylo by mu to líto.

Panna a kozoroh

+

O tom, že jste v pohodě, nepochybujte. Můžete na sebe sice zavrčet, ale k tomu, abyste se skutečně pohádali, mezi vámi nedojde.

Panna a vodnář

+

Když říká, že se mu něco nepodaří, dodávejte mu sebedůvěru. Když mu dokážete, že mu věříte, sám Vodnář uzná, že by měl projevit trochu aktivity a posunout věci k lepšímu.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 03.07.2017 do 10.07.2017

Panna a ryby

+

Patří k těm, kteří budou zkoušet, co mu ještě dovolíte. Když zjistí, že se zlomit nenecháte, bude sice nadávat, ale své aktivity ihned ukončí.

Váhy a beran

+

Jeho představa o tom, jak byste měli prožít svátky, narazí na realitu. Máte ho sice rádi, ale přání, která v tomto ohledu má, mu přes veškerou lásku splnit nedokážete.

Váhy a býk

+

Neustále mluví o tom, že byste měli žít zdravěji. Když však navrhnete, že byste mohli omezit nákupy jeho oblíbených uzenin, hned vám to začne rozmlouvat.

Váhy a blíženec

+

Zejména v pondělí budete rádi, že ho máte. S jeho pomocí se povznesete nad starosti všedního dne a přestanete se kvůli nim zbytečně stresovat.

Váhy a rak

+

Náročný bude zvláště víkend, Rak pod vlivem úplňku ve svém znamení usoudí, že nic nestíháte a svátky nepřekvapíte. Vy mu musíte vysvětlovat, že to tak zlé opravdu není.

Váhy a lev

+

Na jeho jedovaté otázky pro jistotu neodpovídejte. Kdybyste začali, řeknete mu spoustu toho, co mu říct chcete, a ještě víc toho, co byste si měli raději nechat pro sebe.

Váhy a panna

+

Život s Pannou je opravdu náročný. Má pocit, že byste se měli snažit, aby to u vás doma bylo jako v lifestylovém časopisu, a nechápe, že vy o nic takového neusilujete.

Váhy a váhy

+

To, že jste si slibovali, že si už žádné oblečení nebudete kupovat, protože ho máte dost, opět nedopadne. Když chcete, aby to partner akceptoval, měli byste koupit i něco pro něj!

Váhy a štír

+

Opravdu není důvod, abyste omlouvali všechno, co udělá, a všechno, co vám řekne. Když nebudete svou důstojnost bránit a chránit vy, on to neudělá.

Váhy a střelec

+

Představa partnerského života se Střelcem se vám nějak nezamlouvá. Máte pocit, že vzrušení by bylo podstatně víc, než je zdrávo…

Váhy a kozoroh

+

S partnerem z tohoto znamení to lehké není. Vy můžete navrhovat změny, které povedou k lepšímu, a on vám bude vysvětlovat, že nic takového není potřeba.

Váhy a vodnář

+

To, že se doma během pracovní části týdne vůbec uvidíte, berte jako své velké vítězství. Oba máte práce tolik, že jste rádi, že se doma najíte a zamíříte do postele.

Váhy a ryby

+

O víkendu převezme dirigování domácnosti do svých rukou. Díky jeho přičinění pak budete mít už v neděli byt vyzdobený ještě lépe, než byste to dokázali vy.

štír a beran

+

Neustále ochutnává z toho, co jste vy určili na svátky. Berte to jako poklonu svému cukrářskému talent a zbytečně se kvůli tomu nerozčilujte.

štír a býk

+

Hádky o to, zda dárky nosí Ježíšek nebo zda se berou jinde, nabývají doma na intenzitě. Jde o důležitou věc, na niž nestačíte, a kterou by měl řešit váš partner.

štír a blíženec

+

Doufáte, že konečně začne jednat rozumně, bohužel se mu to ale nepodaří. Zejména o víkendu, kdy je pod vlivem konjunkce Merkura s Jupiterem, bude reagovat naprosto jinak, než by reagovat měl.

štír a rak

+

Při sobotním úplňku ve svém znamení projevuje své city velice intenzivně. Dosud jste o jeho lásce pochybovali, ale teď už opravdu nemusíte.

štír a lev

+

V intrikování moc nevyniká. Může se o to sice snažit, ale nakonec to dopadne daleko hůře, než kdyby nechal věcem volný průběh a sám do nich nezasahoval.

štír a panna

+

Když chcete do vánočních oslav vnést nějakou změnu, musíte na to opatrně. Když to přednesete jako přímý požadavek, bude Panna ze zásady proti.

štír a váhy

+

V pondělí, kdy je Luna v jeho partnerském sektoru, vám dokáže bez problémů vyjít vstříc. Hlavně nahlas neuvažujte, proč se spolu tak rozumně nedokážete domluvit pokaždé.

štír a štír

+

Ohledně další budoucnosti vašeho vztahu je všechno naprosto jasné. A kdyby vám náhodou všechno jasné nebylo, váš miláček vám to už dokáže vysvětlit…

štír a střelec

+

Když něco zapomene v obchodě, nedělejte kvůli tomu zbytečné drama. Je sice roztržitý, ale podobné věci schválně opravdu nedělá.

štír a kozoroh

+

Hlavně ho v pondělí moc nehoňte. Na oba působí příznivé aspekty, což znamená, že v klidu byste oba udělali podstatně víc, než uděláte pod tlakem.

štír a vodnář

+

Konečně si oddechnete! Váš partner se dozví, že bude mít až do Nového roku volno, a vy se konečně začnete na svátky jak náleží těšit.

štír a ryby

+

Letošní svátky se skvěle nejen rýsují, ale taky skvělé budou. Začátek týdne bude sice dost náročný, ale víkend s úplňkem v Raku vám všechno vynahradí.

Střelec a beran

+

Jakmile vám řekne, že něco, co pro vás dělal, nemusíte platit, protože je to maličkost, zavětřete. Můžete si být jistí, že za to zaplatíte podstatně víc, než byste byli ochotní.

Střelec a býk

+

V jeho rodině může dojít k ostrým majetkovým sporům. Vy sami do nich sice zasahovat nemůžete, ale musíte svého Býka povzbuzovat, aby se nenechal připravit o nic, na co má nárok.

Střelec a blíženec

+

V pátek, kdy je se v jeho partnerském sektoru odehraje konjunkce Merkura s Jupiterem, se těšte na malé kázání. Když se budete tvářit kajícně, máte šanci, že se z něj žádné velké drama nevyvine.

Střelec a rak

+

Neustále zdůrazňuje, že si o svém životě bude rozhodovat sám. Když se však stane něco, s čím si neví rady, bude vás hledat a prosit o radu.

Střelec a lev

+

Bude chtít, abyste se v tomto týdnu ještě jednou sešli, naštěstí mu vánoční dárek chcete předat i vy. Domluvte se na pátek, kdy oba budete mít i náladu, i čas.

Střelec a panna

+

Vy můžete říkat, co chcete, ale on bude pořád mlít svoji. Budete se s ním hádat, nebo ho necháte, aby se vymluvil, a budete na to reagovat až potom?

Střelec a váhy

+

Jakmile dostane od kamarádů jako vánoční dárek nějakou hru, čekejte problém. Ponoří se do hraní a na všechno ostatní včetně vás totálně zapomene.

Střelec a štír

+

Občas vám připadá strašně naivní. Vy se mu sice snažíte vysvětlovat, jak to v životě doopravdy chodí a co svým jednáním riskujte, ale on má stejně pocit, že si jen vymýšlíte.

Střelec a střelec

+

Nevíte, co si o něm máte myslet. Obvykle se o svátky ani o jiné rodinné záležitosti moc nezajímá, ale tentokrát se tváří, jako by na vašich zdařilých Vánocích závisel osud celého světa.

Střelec a kozoroh

+

Klidně mu k vánočním dárkům přihoďte nějakou knihu z oblasti literatury faktu nebo historie. Jde á dárek, u kterého si můžete být jistí, že mu udělá radost.

Střelec a vodnář

+

Když říká, že je unavený, opravdu to není projev lenosti. Nechte si vyčíslit to, co během dne musel udělat-pak uznáte, že má na únavu skoro až právo.

Střelec a ryby

+

O víkendu nechte všechno na něm. Když ho ještě pochválíte za to, co udělal, bude tak nadšený, že ho ani nenapadne, že by nějakou aktivitu mohl chtít i po vás.

Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 16.10.2017 do 23.10.2017

Kozoroh a beran

+

Konečně pochopíte, čím ho získal jeho nynější parter. Bohužel vám však dojde, že jde o taktiku, kterou vy sami nikdy použít nedokážete.

Kozoroh a býk

+

Kolem vašeho Býka je momentálně spousta řečí. Dokonce se mluví o tom, že bude v rámci firmy povýšený na místo, o kterém ho dosud ani nenapadlo uvažovat.

Kozoroh a blíženec

+

Váš miláček je opravdu skvost! Zatímco si ostatní vychutnávají cukroví a jiné dobroty, váš drahoušek objednal už upečenou pizzu. A dětem to chutná víc, než nejrůznější doma dělané lahůdky.

Kozoroh a rak

+

Než někomu ustoupí, měl by si to pořádně rozmyslet. Hrozí, že se na pozice, které dnešním nesprávným rozhodnutím ztratí, už nikdy nevydrápe.

Kozoroh a lev

+

Hlavně si nemyslete, že by měl vycházet se všemi svými příbuznými! Když vám řekne, co všechno mu provedli, sami usoudíte, že to možné není.

Kozoroh a panna

+

Ještě před svátky byste měli zaplatit všechno, co se jen dá. Bude to podstatně lepší, než kdybyste na to museli myslet ještě v neděli při míchání salátu!

Kozoroh a váhy

+

To, že mu některý z jeho záměrů nevyjde, je sice nepříjemné, ale není to tragédie. Dejte hlavy dohromady a vymyslete něco, co by se podařit mohlo.

Kozoroh a štír

+

S údivem zjistíte, že se svým kamarádem probírá starosti, o nichž vy nemáte ani tušení. Naštěstí chápete, proč to dělá, a zbytečně to nekomentujete.

Kozoroh a střelec

+

Nezdá se vám, že s ním bojujete jen z principu? Kdybyste mu dovolili, aby volně dýchal, a sami po něm chtěli totéž, bylo by to u vás doma docela fajn…

Kozoroh a kozoroh

+

Od úterý do čtvrtka, kdy je Luna v Býku, se můžete těšit na nevídaně romantickou atmosféru. Dokonce si dokážete říct, že se máte opravdu rádi…

Kozoroh a vodnář

+

Na sobotu si pro jistotu nic neplánujte. Vodnář usoudí, že byste si měli na poslední chvíli vyrazit na adventní trh, a vy jeho přání nedokážete odolat.

Kozoroh a ryby

+

Všechno, do čeho se spolu pustíte, se vám bude dařit a s trochou údivu se díváte na ty, kteří se hádají. Nechápete je, Vám jde přece všechno tak lehce a skoro samo od sebe…

Vodnář a beran

+

I když se opravdu snažíte, času je pořád málo a chuti na práci ještě méně. Naštěstí máte vedle sebe Berana, který vás povzbuzuje k aktivitě.

Vodnář a býk

+

Na to, že by mezi vámi mohly být nějaké rozpory, zapomeňte. Kdyby k nim došlo, bude mít váš miláček stejně navrch!

Vodnář a blíženec

+

Když mu něco chcete říct, řekněte mu to stručně a jasně. Jinak hrozí, že se do vysvětlování a zdůvodňování toho, proč jste co udělali, zbytečně zapletete.

Vodnář a rak

+

Partner z tohoto znamení vás odpočinout nenechá. Hlavně o víkendu budete mít pocit, že by chtěl, aby den měl dvakrát tolik hodin, než má, ale pro Raka by to bylo pořád málo.

Vodnář a lev

+

Přiznejte si, že vás stálé dohadování, do kterého váš vztah vklouznul, vůbec nebaví. Naštěstí si situace v poslední době trochu mění k lepšímu a vy se začínáte na další společné chvíle opravdu těšit.

Vodnář a panna

+

Když nevíte, jak něco zvládnout, požádejte Pannu o pomoc. Pronese sice pár poznámek o vaší neschopnosti, ale nakonec vám opravdu pomůže.

Vodnář a váhy

+

V pátek bude mít ke všemu poměrně jedovaté poznámky. Budete se sice divit, co se děje, ale jeho řeči budou tak vtipné, že vás ani nenapadne, že byste ho měli umlčet.

Vodnář a štír

+

Jeho představa o tom, jak byste se měli oblékat, narazí na vaši svobodomyslnost. Vám do tak osobních věcí přece nikdo mluvit nebude!

Vodnář a střelec

+

Na to, co mezi vámi je, se podívejte z jiného úhlu pohledu. Pak možná zjistíte, proč to mezi vámi drhne a proč zatím není naděje, že by se něco mohlo změnit.

Vodnář a kozoroh

+

Úplněk, který v sobotu proběhne v jeho partnerském sektoru, vám vyloženě zpříjemní život. Konečně se dočkáte dne, kdy bude myslet nejdříve na vás a až potom na sebe.

Vodnář a vodnář

+

To, že ho milujete, mu raději nevysvětlujte, nedopadlo by to dobře. Neustále se drží toho, že jste jen kamarádi a ani ho nenapadne, že by to mohlo být jinak.

Vodnář a ryby

+

Když vám začne vysvětlovat, proč neudělal něco, co udělat měl, moc vás nepřesvědčí. Nakonec stejně pochopíte, že mu jeho chybu nevysvětlíte a vysvětlit nedokážete.

Ryby a beran

+

I když nemáte čas vůbec na nic, na akce, které pořádá, byste jít měli. Když říká, že vás tam moc potřebuje, opravdu nežertuje.

Ryby a býk

+

Zmatenost je průvodním znakem vašeho vztahu. On totiž jasně ví, co od vás chce, ale vy v tom přes veškerou snahu jasno nemáte.

Ryby a blíženec

+

O jeho dalších životních plánech se s ním raději nebavte. On by přiznal, že v podstatě žádné nemá, a vy byste si museli přiznat, že z plánů na společnou budoucnost nic nebude.

Ryby a rak

+

O víkendu, kdy je Luna v jeho znamení, se můžete těšit na velice romantické chvíle. Konečně uslyšíte od svého Raka nahlas to, co jste dosud toužili slyšet marně!

Ryby a lev

+

Než se rozhodnete, že mu ustoupíte, měli byste přemýšlet. Při aktuální hvězdné energii by pro vás bylo naopak lepší, kdybyste zapomněli na obranu a přešli do útoku.

Ryby a panna

+

Když vám partner vysvětluje, co od vás chce, budete mít pocit, že si z vás vyloženě střílí. Musíte ho včas zarazit a zdvořile se ho zeptat, zda se už opravdu zbláznil.

Ryby a váhy

+

Rozumné slovo a definitivní řešení z něj nedostanete. Vaše Váha nechává všechno otevřené a jen se konejší tím, že přijde zázrak a všechno se nějak srovná.

Ryby a štír

+

Dopřejte mu čas a prostor, v němž může projevit to, co k vám cítí. Zatím se o všechno snažíte sami a on se nemá kde a jak projevit.

Ryby a střelec

+

Poslední dny do Vánoc vám zpříjemní nečekaná návštěva nějaké zajímavé kultury. Bude to tak příjemné, že se rozhodnete, že si to ještě do Vánoc zopakujete.

Ryby a kozoroh

+

V pondělí, kdy je pod vlivem sextilu mezi Marsem a Plutem, jde do všeho naplno. Dokonce tak naplno, že se ani nezeptá, co na to říkáte a zda s tím souhlasíte.

Ryby a vodnář

+

Když se zeptá, zda nechcete zahradu nebo chatu, je v podstatě rozhodnuto. Můžete čekat, že vám něco takového věnuje jako hodně neobvyklý vánoční dárek.

Ryby a ryby

+

Od pátečního večera, kdy se Slunce dostane do Kozoroha, se vám spolu žije naprosto skvěle. Jako tým fungujete naprosto skvěle a jako milenci ještě podstatně lépe…

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..