Mladý ječmen: Účinky na zdraví

By | 07.01.2021

Ječmenná tráva se pěstuje na nejrůznějších místech světa, ale vždy se dbá na jejich ekologickou čistotu a úrodnost. Hlavními faktory jsou zde výživná půda, čistý vzduch, pramenitá přírodní voda a také dostatek slunce.

Kvalitní výhonky mladého ječmene často pocházejí ze sopečných půd v Austrálii a USA. Vědci dokonce studují příznivé účinky ječmene více než 30 let.


Mladý ječmen napomáhá detoxikovat organismus a také podporovat a regulovat trávení. Zároveň je tedy i prevencí proti zácpě. Dokáže snížit kyselost uvnitř těla a napomáhá při kožních onemocněních nejrůznějšího druhu. Pomáhá k posílení imunity a chrání před různými nemocemi a infekcemi. Podporuje správnou kvalitu kůže a sliznic. Přispívá svými účinky při nadváze a pozitivně ovlivňuje hormonální systém. Zpomaluje stárnutí buněk a působí příznivě na psychiku.

Pokud toužíte účinky mladého ječmene vyzkoušet, věřte, že je to běh na dlouho trať a účinky se nedostavují okamžitě. Teprve při dlouhodobém a pravidelném užívání na sobě můžete pozorovat nějaké výsledky. Zároveň je dnes velká a rozšířená nabídka mladých ječmenů a je tedy z čeho vybírat. Často je ječmen doporučován v kombinaci i s řasou chlorelou. Někdy může od užívání mladého ječmene odradit zejména vysoká cena, ale při dnešní nabídce se dá sehnat i levnější produkt. Vždy je ale dobré ověřit si kvalitu a to nejlépe hodnoceném samotných uživatelů a čtením jejich doporučení a zkušeností.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Týdenní partnerské horoskopy od 08.08.2016 do 15.08.2016

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..