Krásný nový rok 2010

By | 17.01.2021

PF 2010]Ať už jste v tomto roce zažili cokoli, ať už jste prodělali těžkou nemoc nebo se dostali do finanční tísně, nyní je čas na odpočinek. Čas na dlouhé večerní sezení s šálkem dobrého čaje, jenž zvýší vaší imunitu, a dostane hlavu ze stresu a problémů do harmonického snění a optimistické nálady, která může v roce 2010 obklopovat nejen vás, ale i vaše přátele.

Dopřejte si pár minut klidu i onen šálek dobrého čaje, a přemýšlejte o své budoucnosti, či o nadcházejícím roce 2010, který pro vás i pro vaše blízké může být znamením úspěchů a spokojenosti.

My vám samozřejmě přejeme neskutečně mnoho krásně prožitých dnů, hromadu nádherných událostí, a samé pozitivní zprávy, které zpříjemní váš, nebo dokonce i cizí život. Příjemně oslavte nadcházející rok s kapkou dobrého šampaňského, vychutnejte si každý doušek, a sledujte ohňostroj, jakoby každá rána představovala jednu vaší krásnou událost, kterou v nadcházejícím roce můžete zažít.

Připijte si také na náš (a vlastně i váš) “Horoskop na míru”, a my pevně věříme, že zde rádi zůstanete s námi a budete nám dodávat radost, pocit důležitosti a podporovat nás svými připomínky či kladnými ohlasy. Velice rádi vás zde i na nový rok uvidíme a doufáme, že v nás budete i nadále skládat důvěru jako doposud.

Bouchněte flašku, zapalte ohňostroj, obejměte své blízké, dejte pusu těm nejbližším, a společně s námi se pusťte do nového roku přímo po hlavě! Jak na nový rok, tak po celý rok – a s horoskopem na míru to jde samozřejmě opět o něco lépe!

Krásný nový rok přeje horoskop na míru!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner
Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 01.01.2018 do 08.01.2018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..