Konec světa 2012 nebude

Napsala | 27.02.2012

Rok vodního Draka 2012]Studuji mayologii již několikátým rokem. Mayové byli na dnešní naši generaci moc inteligentní lidé. Mohu říci, že byli vyspělejší než my. Obývali střední Ameriku, kde stavěli chrámy, pyramidy a svatyně. To vše pro své bohy, kteří již dávní Sumerové nazývali Anunaki. Tzn. ti, kdo sestoupili z nebes. Tehdy to byli právě Mayové, kteří byli zasvěceni do hvězdné oblohy a astrologických výpočtů. Mayové uměli tehdy používat i nulu a používali ji s úspěchem. Právě mayský kalendářem končí období 25 625 a to dne 21.12.2012.

Mayové však netvrdí, že bude Země zničena, že je to konec světa. Je to pouze konec pátého věku Slunce a den 22.12.2012 přechází do věků šestého Slunce. Jisté varování tu je, ale neznamená konec světa. Dne 21.12.2012 nastane takzvaný galaktický střed Země. To znamená, že Země, Slunce a černá díra bude v jedné přímce.

Mayové nás varují před zvýšenou sluneční aktivitou, kdy na nás Slunce bude vrhat svou energii. Ta by u nás mohla vyvolat jisté změny a to změny na našich satelitech, tím, že je spálí nebo vyřadí z provozu, protože v tuto dobu Země bude stát přímo proti Slunci a to nebezpečné je. Nakolik, to nikdo neodhadne, stalo se tomu již dříve několikrát. A dokonce tím došlo k přepólování Země, během několika let. Ale teď by to bylo nebezpečné z toho důvodu, že žijeme v moderním světě plném počítačů, elektrického topení, satelitů, GPS, internetu, mobilů, radií a vše u nás funguje na elektrickou energii. Tomu může být konec, pokud na nás Slunce vyšle svou energii, která dokáže spálit naše satelity, elektrické rozvodny a stožáry. Světu by prý trvalo 6 až 10 let než by se vše dalo do původního stavu. To však ještě stále neznamená konec světa. Jen se svět očistí a obrodí. Dělo se tomu tak dříve a dít se bude i nadále. Bohužel moderní člověk tomu nastavěl překážky, které mohou být zničeny.

Vraťme se ke konci roku, který Mayové označují i za nový počátek nového věku. Tento nový věk, by nám měl odhalit nové věci. Měli bychom najít jinou cestu, cestu svobody bez materiálního zajištění. Měli bychom začít vnímat přírodu a zvěř kolem nás a měli bychom se naučit poslouchat krom sebe i ostatní. Věřte, že se na tento okamžik těším. A že ho nutně potřebujeme, abychom si uvědomili, že v této chvíli ubližujeme nejen Zemi, ale i nám samotným.

Přečíst  Kašel a bolesti krku

Nepřehlédněte:

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..