Je vám 40 a ujíždí Vám vlak ?

By | 10.05.2020

Žena]Není žádným tajemstvím, že je stále více a více 40cítek co jsou sami a mnohdy i bezdětné. Kariéra, nestálost, vysoký požadavek na komfort, to vše je úskalí kariéristek. Když nám je dvacet, nepřemýšlíme o dítěti, máme přeci mnoho času před sebou. I toto je správný postoj k životu, ale neplatí vždy a u všech. Cítíme se jak olympijská vítězkyně, protože se nám v kariéře daří. Léta utíkají a přijde věk čtyřicítky a my se začínáme obracet na okolní kamarádky, které již doma chovají své ratolesti a někdy už i třeba vnoučata. Nám se však rozpadl krásný vztah, který tu byl léta a v tu chvíli tu stojíte sama a bezradná.

Muže, kterého jste znala a s kterým jste si naplánovala budoucnost, přebrala kamarádka a ta už má bříško. A co vy? Budete čekat na prince, nebo si začnete hledat svého muže zploditele. Moc času poznat se nezbývá. Není to už vztah na léta, ale měsíce, kdy potřebujete zplodit dítě a začít spolu bydlet. S čtyřicítkou je žena ochotná udělat cokoliv, s myšlenkou teď, tady, je jedno, jak bude, jaký je, či jak nám vztah vydrží. A co na to naše biologické hodiny? Čas na miminko u ženy je kolem 21 roku života. Touha ho mít se v nás probouzí tak časně.

Pravda je však taková, že mnohdy nato nemáme dobré podmínky. S financemi nepočítám. Nejkrásnější lásky potkáváme právě v období kolem dvacátého až třicátého roku života. Obavy bývají u žen, které posouvají své zrození potomka, také z bolesti a strachu z porodu. Pravdou je, že čím je žena mladší, tím porody snáší lépe a obyčejně nejsou při nich komplikace. Naší radou je: Rozmyslete si, co od života chcete. Promítněte si, zda chcete mít potomky, či ne a zda na stáří chcete, abyste někoho měli. Pokud je těhotenství žádoucí a bijí vám biologické hodiny na poplach, pak nepřemýšlejte o budoucnosti a vyhledejte si svého otce zploditele a užijte si krásně těhotenství i příchod miminka. Někdy se čekat nemá až tak dlouho. Přeji vám krásné přemýšlení o svém životě.

Přečíst  Rituál přibývajícího měsíce
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..