Harmonizace čaker, získání energie

Napsala | 21.09.2009

Čakry]Pokud tu mluvíme o čakrách, asi plno lidí neví, co jsou a k čemu se požívají. Čakry slouží v systému energií člověka jako přijímací stanice, transformátory a rozdělovače prány různých frekvencí. Přijímají, životní energii z vibračních polí, ze svého okolí, z kosmu a ze zdrojů, které leží u základů každého projevu tvoření, transformují ji do frekvencí, které jsou zapotřebí k udržování a rozvoji nejrůznějších oblastí lidské bytosti. Kromě toho vyzařují energii do okolí. Tímto systémem je člověk v bezprostřední interakci se silami, které působí na různých úrovních bytí v jeho okolí, v kosmu a u základů všeho tvoření. Máme sedm hlavních čaker, každá má svoji vlastní funkci. Nachází se podél páteře, a vede od spodu až do vrchu hlavy. Čakry jsou rychle se pohybující víry kónického tvaru – jejich špičky směřují do hlavního vertikálního proudu síly, otevřené konce se rozšiřují k okraji pole. Bylo by složité pro většinu z vás popisovat, jaké máme, ale je velmi důležité vědět, co pro jejich správnou funkci udělat.

Fungují-li normálně, každá je „otevřená“ a otáčí se ve směru hodinových ručiček a metabolizuje potřebné energie z univerzálního energetického pole – energie proudí z tohoto pole do čakry (držíme-li pravou ruku nad čakrou tak, že se prsty otáčejí ve směru hodin. Ručiček okolo vnějšího okraje čakry a palec ukazuje směrem k tělu – ve směru proudu = čakra je otevřená pro vstupující energie).

Nefungují-li normálně, je čakra pro přijetí energie „uzavřená“ – otáčí se proti směru hodinových ručiček a potřebné energie neproudí do čakry (otáčíme-li prsty proti směru hodinových ručiček, palec ukazuje ven od těla ve směru energetického toku, čakra se otáčí proti směru hodinových ručiček a je pro přicházející energie uzavřená, neproudí do ní potřební energie).

Čakry

Čakry si můžeme zharmonizovat sami a to pomocí polodrahokamů. Kámen omyjte nejdříve pod proudem studené vody. Zapalte si vonnou tyčinku, jakékoliv pro vás příjemné vůně. Najděte si místo, kde můžete asi půl hodiny ležet a nebudete nikým rušeni, vypněte telefon a všechny přístroje v dohledu. Lehněte si na záda, pohodlně,. Přiložte první kámen na první čakru. Kámen umístěte mezi nohy, do rozkroku, musí se dotýkat vás. Kámen na čakru srdce, umístěte na hrudník asi v oblasti srdce. Další kámen umístěte na čakru krku, můžete tam položit i dva kameny. První do krční jamky, druhý můžete dát pod krk do týla. Kámen pro šestou čakru položte pod kořen obočí. Poslední kámen položte na konec hlavy, jako nad hlavu. Jeli zašpičatělí, tak špičkou k hlavě. Jakmile rozmístíte kameny, položte ruce podél těla a zavřete oči a pozorujte vnitřně, jak do vás proudí energie.

Kameny k čakrám

  • První čakra, kameny v barvě červené, rubín, granát, ale i hematit, achát.
  • Druhá čakra, kameny v barvě oranžové, nebo mléčné, karneol, měsíční kámen.
  • Třetí čakra, kameny v barvě žluté a zlaté, tygří oko, jantar, topas, citrín.
  • Čtvrtá čakra, kameny v barvě zelené, růžové, jaspis, smaragd, nefrit, avanturin.
  • Pátá čakra, kameny v barvě modré, zelenavě modré, tyrkys, chalcedon.
  • Šestá čakra, kameny v barvě tmavě modré, fialové, žlutavé odstíny, safír, sodalit, lapis.
  • Sedmá čakra, kameny v barvě bílé, fialové, zlatavé, ametyst, křišťál.
Je mnoho způsobů, jak si navodit příliv energie, tento je jeden z nich.
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.