Erotický týdenní horoskop od 20.11.2017 do 27.11.2017

By | 12.07.2020
Beran: 

Slunce je ve Střelci, předvánoční večírky začínají a nebezpečí průšvihu houstne. Když miláček řekne, že na váš firemní večírek půjde s vámi, nenadávejte, že vás jen sleduje, ale buďte naopak rádi, že máte svého osobního bodyguarda. Před nepříjemnými ctiteli z řad kolegů, kteří vás chtějí ulovit, vás spolehlivě ochrání a postará se, abyste skončili v té správné posteli s tím správným člověkem (tedy s ním).


Býk: 

Představa vyrovnaného erotického života narazí na realitu. Na začátku týdne chcete vy a nechce miláček, po středě si to prohodíte. Váš erotický harmonogram se sladí až v neděli. Luna bude v Rybách, což se postará o mazlivou a velice něžnou atmosféru. Oba bez velkých řečí a zbytečného vysvětlování pochopíte, co ten druhý potřebuje, a oba se o to začnete snažit.

Blíženci: 

Neustálým zdrojem malých hádek i větších sporů bude teplota, kterou byste měli mít v ložnici a na níž se nedokážete dohodnout. Zatímco vy tvrdíte, že chládek je na spaní zdravý a že se v případě potřeby zahřejete sexem, miláček vám vysvětluje, že se v takové ledárně milovat nechce a nebude. Smiřte se s tím, že partner má v tomto směru pevnější vůli a jeho požadavkům se podřiďte.


Rak: 

Krásné bude zejména pondělí a úterý. Slunce je pořád ještě ve Štíru, což zaručí, že se v posteli nudit rozhodně nenudíte. Dalším zdrojem planetární erotické energie se pak stává stacionární Neptun z Ryb. Díky němu dokážete zapojit svou sexuální fantazii tak, že z vaší dosud naprosto normální ložnice stane to, co by se dalo bez přehánění nazvat doupětem krásných hříchů…


Lev: 

Váš erotický život se rýsuje neobyčejně slibně. Postará se o to sextil mezi Venuší a Saturnem. Pod jeho vlivem se chováte neskutečně velkoryse. Dokonce se rozhodnete, že miláčkovi splníte jeho zásadní erotické přání. Skvělý bude v tomto směru zejména pátek a začátek víkendu. Bez výčitek svědomí odložíte veškeré plánované práce do blíže neurčené budoucnosti a budete se věnovat erotice…

Přečíst  V zajetí věštby


Panna: 

Hlavně si nemyslete, že miláčka naladíte společným sledováním svých oblíbených filmů. Vám se možná líbí, ale on o nich bude odmítat přemýšlet. Kdybyste se překonali a místo toho, co se líbí vám, pustili nějaké jemnější porno, mělo by to na něj vyloženě povzbuzující efekt. Navíc by se společné sledování takovéhoto filmu líbilo i vám, což by vás překvapilo ještě víc.


Váhy: 

Nevnucujte v posteli miláčkovi ani to, co podle vašeho názoru potřebuje. V tomto směru jste sice na dobré cestě, ale k dokonalosti vám ještě kousek chybí. Když mu dovolíte, aby před vámi jasně vyjádřil svá přání, bude to daleko lepší. On řekne, co chce, a hned vám taky vysvětlí, co požaduje od vás. Bude to překvapivé, protože chce daleko méně, než jste mu hodlali nabídnout vy.


Štír: 

Hlavně si nenechte namluvit, že v déletrvajícím vztahu musí být erotika nuda. Ještě horší by bylo, kdybyste usoudili, že jde o nudu, se kterou se nedá nic dělat. Zkuste na neděli vymyslet něco, co by se vám líbilo a čím byste miláčka překvapili. Toho, že by se vám to nepodařilo, se bát nemusíte. Luna je ve vašem sektoru romantiky a vy se v odhadu miláčkova vkusu trefíte přímo do černého!


Střelec: 

Vzhledem ke stacionárnímu a tedy velmi silnému Neptunu je pravděpodobnost, že s vámi někdo v sexu sehraje levou, poměrně vysoká. Když vás někdo začne lákat na mejdan, kde si to podle něj pořádně užijete, všechno bude naprosto jinak! V pátek i v sobotu večer je Luna ve Vodnáři, takže hrozí, že k sexu nedojde. Místo toho budete sloužit jako vrba lidem, kteří právě prožili nějaký erotický karambol a potřebují se z toho vypovídat.

Přečíst  Reinkarnace


Kozoroh: 

Představa polední přestávky, kterou místo konzumace nějakého pokrmu věnujete sexu, je sice nesmírně příjemná, ale taky neobyčejně zrádná. Do svých propočtů toho, jak by to šlo, musíte zahrnout Merkura, který aktuálně pobývá v povídavém Střelci. Člověk, s nímž byste si užívali, by sice přísahal na smrt vlastní babičky, že nic neprozradí, ale nakonec by to stejně nevydržel.


Vodnář: 

Hlavně si nemyslete, že vaše tajná láska skončí na tom, že se nemáte kde scházet. Na netu si najdete celé seznamy penziónků, která jsou k tomuto účelu vyloženě určené. Než tam ale miláčka vytáhnete, měli byste si tam preventivně zajet sami a zmapovat terén. Vyhnete se tak nepříjemnému překvapení, kdy byste zjistili, že šéfem tohoto zařízení je váš bývalý spolužák ze střední, který byl navíc známý tím, že už tehdy mlčet nedokázal.


Ryby: 

Díky stacionárnímu Neptunu se z vás stává partner snů! Ať váš miláček předvede v posteli cokoliv (tedy i to, co byste jindy sami bez přehánění označili jako slabý průměr), najdete na tom pokaždé něco, co budete moci pochválit. Dejte si však pozor, abyste to s projevy pochopení nepřehnali! Váš miláček by usoudil, že je vlastně naprosto skvělý a přestal by se snažit už úplně.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..