Erotický týdenní horoskop od 08.08.2016 do 15.08.2016

Napsala | 07.08.2016
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60
Beran: 

Opět se přesvědčíte, že dovolená s dětmi má úskalí, na něž nemůžete být nikdy dost připravení. Pokud se těšíte na večerní hrátky, raději na všechno co nejrychleji zapomeňte. V lepším případě budou děti řádit tak, že vám na erotiku nezbudou síly, a v tom horším vás přichytí v situaci, kdy nebudete vědět, jak se tvářit a jak jim vysvětlovat, že o tom, co viděly, mluvit nemají.


Býk: 

Vzhledem k Venuši, která se pohybuje vaším sektorem lásek, máte pro celý svět otevřenou náruč a jste ochotní velkoryse pomáhat. Zároveň však budete muset vysvětlovat, že vaše pomoc nesahá tak daleko, abyste lidem kolem sebe pomáhali ze sexuálních frustrací. Než pochopí, že to myslíte vážně, chvíli to potrvá, ale nakonec vaše argumenty přijmou a žebronit přestanou.

Blíženci: 

Člověka, s nímž se podělíte o všechny životní starosti i radosti, vybírejte velice opatrně. Pokud vám o víkendu někdo na první pokus padne do náruče, vypadá to sice skvěle, ale může se v tom skrývat past. Přesně ve chvíli, kdy budete mít po milování pocit, že jste skoro v ráji, se dozvíte, že o vás nešlo, ale že se dotyčný právě pomstil někomu, kdo o něj nejevil zájem.


Rak: 

Nové pracovní nabídky přijímejte po zralé úvaze a s rozmyslem. Uvědomte si, že už teď vám na sex chybí dostatek energie a času – a ve chvíli, kdy nabídku přijmete, nebudete mít čas ani energii už vůbec. Celou záležitost byste navíc měli probrat s partnerem, který si i teď na frekvenci vašeho erotického života stěžuje, a s tím, že by mohl být ještě omezenější, zásadně nesouhlasí.


Lev: 

Průběh událostí není ve vaší režii zdaleka tak, jak byste si představovali. Pozor si dávejte zejména v úterý a ve středu večer, kdy se Luna pohybuje trochu záludným Štírem. Když si nedáte pozor, může se klidně stát, že něco začne dvojsmyslným žertováním a následně skončíte v posteli s někým nepříliš sympatickým jen proto, abyste neztratili tvář. Opravdu to chcete riskovat?

Přečíst  Erotický týdenní horoskop od 13.11.2017 do 20.11.2017


Panna: 

Hlavně si nenechte namluvit, že Panny jsou přirozeně asexuální a milování ke spokojenosti vlastně ani nepotřebují. Využijte čtvrtečního večera, kdy v sobě můžete bez velké námahy objevit smyslnost, nad jejíž intenzitou miláček jen žasne. Vy mu jasně řeknete, co v posteli chcete a potřebujete, a on bude nadšený, protože může vaše přání beze zbytku splnit. Harmonii, kterou pak budete až do konce týdne prožívat, vám lze jenom závidět.


Váhy: 

Mezi vámi a vaším miláčkem je v současné době jak spousta vášní, tak spousta problémů. Zatím se v posteli vždycky dokážete smířit, ale občas vás napadne, co budete dělat ve chvíli, kdy intenzita vášní poklesne a intenzita nedorozumění všeho druhu naopak stoupne. Kdybyste však chtěli sex i řešení problémů zvládnout harmonicky a najednou, udělejte to ve čtvrtek večer, kdy se to určitě podaří.


Štír: 

Měli byste se mírnit. V době, kdy Slunce prochází znamením Lva, jste většinou zbytečně netrpěliví a urážliví. Pozor si dávejte zejména v úterý a ve středu večer, kdy máte sklon hodnotit erotické výkony svého miláčka zbytečně nelaskavě a tím mezi vás vnášet spory. Uvědomte si to včas a veškeré poznámky na toto téma si zakažte. Nebude to lehké, ale udělat to musíte.


Střelec: 

To, že si domů taháte práci, je sice nemilé, ale v tomto týdnu to jinak nepůjde. Když vás z ní však miláček přijde se zcela jednoznačným návrhem vyrušit, nevrčte, ale buďte rádi, že máte partnera, který o vás stojí. Navíc s údivem zjistíte, že po lehkém erotickém intermezzu přemýšlíte daleko rychleji a lépe. Nezapomeňte miláčkovi za blahodárný vliv sexu poděkovat!


Kozoroh: 

Pasivní přístup vašeho partnera ke všemu, sexu nevyjímaje, vás vyloženě vytáčí. Týká se to hlavně víkendu, kdy váš vládce Saturn přijímá kvadraturu Venuše a kdy v erotice potřebujete opravdu silné zážitky. To, co vám nabízí miláček, vás neuspokojuje. Přesto byste si měli dávat pozor, abyste ho neobvinili z pasivity nebo dokonce frigidity. Pravda to být může, ale on by vám to nikdy neodpustil.

Přečíst  Myšlenka, slovo a čin


Vodnář: 

Intelektuální inspirace máte více než dost, ale s inspirací v erotické oblasti je to podstatně horší. Naštěstí můžete tuto starost plně předat partnerovi, který si chce a umí hrát, a který to bez problémů naučí i vás. Občas se sice musíte překonat, občas musíte dělat i to, z čeho máte tak trochu strach, ale na všechno zapomenete ve chvíli, kdy intenzita erotických zážitků předčí všechno, co jste dosud zažili.


Ryby: 

Staré známosti nechte plavat. Ve chvíli, kdy byste od nezávazných žertíků přešli ke stejně nezávaznému sexu, by se všechno vrátilo do původních kolejí. Museli byste zkonstatovat, že v posteli je to pořád stejně krásné, zatímco mimo postel to stojí pořád stejně za houby. Navíc byste museli přemýšlet, jak druhé straně vysvětlit, že to, co právě proběhlo, není nový začátek, ale naopak definitivní konec.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..