Drahé kameny LVIII. díl: TYGŘÍ ŽELEZO

Napsala | 03.02.2013

Tygří železo je zvláštní směs kamenů. Skládá se z jaspisu, hematitu a tygřího oka. Nalézá se v nalezištích v Austrálii, Rusku i JAR.

Pomáhá přinést do života elán a vitalitu, a když je potřeba, funguje jako výborné útočiště. Pomáhá těm, co trpí často únavou. Ať už je únava fyzická, duševní a emocionální. Přináší možnost změny. Podněcuje pragmatismus a podporuje tvůrčí schopnosti, odhaluje skrytá nadání.

Jaspis, který tygří železo obsahuje, pomáhá od stresu, přináší klid a harmonii. Je velkým pomocníkem při léčbě a napomáhá srovnat čakry. Pomáhá k vybavení snů a při šamanských rituálech. Také má moc pohltit negativní energii. Aury a čakru uvádí do rovnováhy. Zajišťuje rovnováhu mezi jin a jang. Pomáhá odstranit elektromagnetické záření. Přináší pomoc při konfliktech, probouzí představivost.

Z hlediska léčebného využití je tento kámen vhodný pro podporu oběhového systému, trávicí soustavy a také ke správné funkci pohlavních orgánů. Pomáhá udržet správné množství minerálů v těle. Ovlivňuje krev, udržuje rovnováhu mezi bílými a červenými krvinkami a vyplavuje jedovaté látky. Pomáhá na nohy, chodidla a kyčle. Dokáže posílit svaly a napomůže správnému ukládání vitamínu B. Nejlépe se nosí v kontaktu s kůží.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.