Denní horoskop 8.9.2020

Napsala | 08.09.2020

Beran

To, jak budete den hodnotit, se odvíjí od způsobu, kterým si své aktivity zorganizujete. Navíc je potřeba, abyste si do toho nenechali nikoho mluvit.

Býk

Další úspěšný den. Mluvte, vyjednávejte a hlavně všem lidem dávejte najevo, že jste po všech stránkách tak dobří, že nikoho lepšího nenajdou.

Blíženec

Překvapí vás, co všechno vám lidé, které jste zatím považovali za rozumné, mohou závidět. Nerozmlouvejte jim to, protože se vám to stejně nepodaří.

Rak

Vsaďte na trpělivost! Když budete své požadavky opakovat nevzrušeným hlasem, ale pořád dokola, všichni pochopí, že se vám musí pořídit.

Lev

Nápady, které ohledně pracovních záležitostí máte, si nenechávejte pro sebe. Využijte dopoledních hvězdných energií a jděte s nimi rovnou za šéfem.

Panna

Hlavně dopoledne startujte akce, které by měly vést k zásadním a nevratným životním změnám. Podaří se vám to tak, abyste mohli být spokojení.

Váhy

Daří se vám ve všem, co je jakýmkoli způsobem spojeno s financemi a především s půjčkami. Pokud jdete o nějakou žádat, zcela určitě ji taky dostanete.

štír

Na člověka, který vám vynadá, se nezlobte. S vámi to nemá nic společného. Ve skutečnosti byl naštvaný kvůli něčemu jinému a vy jste šli náhodou kolem.

Střelec

Práce je hodně, ale právě to je pro vás příznivé. Když pracujete, nemáte čas vymýšlet riskantní akce, které by ohrožovaly vaši životní stabilitu.

Kozoroh

S radostí a pocitem uvolnění zkonstatujete, že opravdu nejste na všechno sami. V krizovém momentu nastartuje partner a moc rád vám vypomůže.

Vodnář

Den je na vás a váš vkus až příliš statický. Velice dobře víte, že občas nutně klid a pohodu potřebujete, ale máte pocit, že jeho skoro až příliš.

Přečíst  Denní horoskop 27.8.2019

Ryby

Konečně se dokážete projevovat tak sebevědomě, jak potřebujete. Můžete si sice myslet, že to mělo přijít dřív, ale pořád je lepší pozdě, než nikdy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..