Denní horoskop 8.5.2019

Napsala | 08.05.2019

Beran

To, že k vám někdo vzhlíží, je sice lichotivé, ale taky ošidné. Dotyčný možná doufá, že na vás tím přesune svou práci a k tomu i veškerou zodpovědnost.

Býk

Volný den si užijete naprosto skvěle. Když si dáte pozor, abyste děti nevychovávali zbytečně často, a odpustíte si veškerá kázání, bude ještě lepší.

Blíženec

Odpoledne si dejte pozor na návrhy, s nimiž přijdou kamarádi. Pokud se pohybují na samé hranici zákona, měli byste mít odvahu a ostře je odmítnout.

Rak

Odpoledne se stane něco, co vás zásadně vyvede z míry. To, že umíte správně zareagovat, můžete brát jako důkaz své inteligence a vztahové obratnosti.

Lev

To, že si nesete práci domů, bude naprosto k ničemu. Taška sice u vašeho pracovního stolu leží, ale vy nemáte dost morálky na to, abyste ji otevřeli

Panna

Konjunkce Merkura s Uranem vás vyloženě stimuluje. Pod jejím vlivem zjistíte, že dokážete daleko víc, než jste si mysleli a považovali za možné.

Váhy

Volný den proběhne naprosto jinak, než jste čekali. Časně ráno vám zavolají kamarádi a vytáhnou vás někam, kam byste se jinak nikdy nevypravili.

štír

Hlavně nedovolte, aby vám miláček rozplánoval celý den do poslední minuty. Jeho ctižádostivé plány byste nesplnili a on by proto byl velice naštvaný.

Střelec

Konečně můžete dohnat alespoň nějaké domácí resty. Co kdybyste se tak rozhodli, že si konečně uděláte pořádek v dílně? Můžete uklidit i ve sklepě.

Kozoroh

I vy se občas můžete rozhodovat rychle a bez rozmýšlení. Když to dnes uděláte, s údivem zjistíte, že je to vlastně snadné. Navíc to skvěle vyjde!

Vodnář

Luna v Raku vás drží doma. Je potřeba, abyste se pustili do práce, na kterou dosud nebyl čas. Večer budete sice unavení, ale doma se to bude blýskat!

Přečíst  Denní horoskop 10.10.2019

Ryby

Novinka, která k vám odpoledne přijde, vás potěší. Je vidět, že přání, na nichž vám tak záleží, se začínají plnit. Je to krásné a bude to ještě lepší!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..