Denní horoskop 8.2.2019

Napsala | 08.02.2019

Beran

Nápady, s nimiž přijdou kamarádi, musíte chytit v letu a okamžitě rozvinout. Přinesl vám je sextil mezi Sluncem a Jupiterem a jsou opravdu vynikající.

Býk

Zejména v práci musíte kromě svých záležitostí hlídat ještě i práci svých kolegů. Dosud vám to docela lichotilo, ale teď vám to začíná lézt na nervy.

Blíženec

Na sextilu mezi Merkurem a Marsem můžete vydělat víc, než si umíte představit. Je jen potřeba, abyste si byli jistí svou pravdou a taky ji prosazovali.

Rak

Kvůli tomu, že se na vás osobně štěstí neusmívá, se nestresujte. Vám stačí, když se bude pozitivně projevovat v životech těch, které máte rádi.

Lev

Jakmile se dozvíte, že něco nejde, je to pro vás mocná motivace. Moc rád okolnímu světu dokážete, že jiným to možná nejde, ale vás se to netýká.

Panna

Naschvály, které si děti vzájemně dělají, trpět nesmíte. Z toho, co teď vypadá jako dětská hra, se mohou rychle vyvinout spory na celý život.

Váhy

O své starosti se podělte s člověkem, který je pochopí a který navíc umí mlčet. Naštěstí se ve vašem okolí pár takových důvěryhodných lidí nachází.

štír

V práci se do ničeho nového nevrhejte. Při Luně v Rybách bude ve všem, na čem se dnes začne pracovat, příliš mnoho emocí a příliš málo zdravého rozumu.

Střelec

Sextil mezi Sluncem a Jupiterem vám dává šance, o kterých ostatní jenom sní. Celý den musíte být soustředění a jen hlídat, aby vám žádná neutekla.

Kozoroh

V rámci péče o záda si nechte poradit opravdu dobrou rehabilitaci. Ve vašem případě nejde vůbec o to, kolik stojí, ale o to, aby byla hodně kvalitní.

Vodnář

Dopoledne se na vás široce usmívá štěstí. Neztrácejte čas úvahami o tom, čím jste si to zasloužili, ale buďte rádi, že se karta konečně obrátila.

Přečíst  Denní horoskop 17.4.2019

Ryby

Počítejte s tím, že většina praktických starostí je na vás. Dosud jste to brali mlčky na vědomí, ale teď vás už pasivita vašeho partnera začíná štvát.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..