Denní horoskop 7.9.2019

Napsala | 07.09.2019

Beran

Dopoledne, kdy je Luna ve Střelci, si vyrazte někam na kole. Bylo by dobré, abyste jeli sami. Určíte si vyhovující tempo a krásně si pročistíte hlavu.

Býk

Do svého nitra hned tak někoho nepustíte. Zdvořile se bavíte se všemi, kteří vám dnes přijdou do cesty, ale své skutečná názory si necháte pro sebe.

Blíženec

O to, co se o vás mluví, se nezajímejte. Není to k ničemu. Čím víc budete vysvětlovat, že to pravda není, tím víc si každý myslí, že to pravda je.

Rak

Člověka, který vás kritizuje, vážně neberte. Když se nad jeho jednáním zamyslíte, pochopíte, že to dělá jen proto, aby se předvedl před někým třetím.

Lev

To, že se vám do něčeho nechce, ještě neznamená, že od toho můžete utíkat. Bude naopak lepší, když to zvládnete co nejrychleji a pak si užijete klid.

Panna

Všechno odložte a věnujte se partnerovi. Při trigonu mezi Venuší a Plutem spolu můžete konečně zažít to, co jste dosud brali jako neuskutečnitelný sen.

Váhy

Občas přemýšlíte, jak by si bez vás rodina poradila. Kdybyste to dnes vyzkoušeli, zjistili byste, že by to zvládla daleko lépe, než jste si mysleli.

štír

Odpoledne věnujte zpracovávání zeleniny podle starých rodinných receptů. Obvykle to pro vás může být docela nuda, ale dnes vás to bude naopak bavit.

Střelec

Při opozici mezi Merkurem a Neptunem můžete naletět někomu, kdo umí hodně dobře mluvit. Než dáte z ruky peníze, dobře si to rozmyslete a pak odmítněte!

Kozoroh

Kvůli partnerovi se dokážete překonat. Dnes vás dokonce vytáhne na horolezeckou stěnu nebo nějakou jinou atrakci, které jste se dosud úspěšně vyhýbali.

Přečíst  Denní horoskop 17.10.2018

Vodnář

Opozice mezi Merkurem a Neptunem je zrádná. I když nechcete, hrozí, že budete mluvit víc, než je zdrávo. V každém případě si dávejte pozor na alkohol!

Ryby

Když se vám nechce péct, vyrazte pro zákusky do cukrárny. Bude s tím však mít problém. Rodině bude kupované pečivo chutnat podstatně víc, než to vaše.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..