Denní horoskop 7.7.2020

Napsala | 07.07.2020

Beran

Kamarádi mají pocit, že se jim věnujete méně, než byste měli. Nedostatkem vaší pozornosti však trpí i váš partner. Asi byste měli dát přednost jemu.

Býk

Nechcete poněkud povolit rodinný režim? Jsou prázdniny a vaše děti si trochu volnosti zaslouží. Navíc tak vznikne čas, který můžete věnovat partnerovi!

Blíženec

Máte dobré pracovní nápady. Z taktického hlediska však bude lepší, když šéfa navedete tak, aby to vypadalo, že na ně přišel sám. Pak je určitě prosadí!

Rak

Rodinné hádky, které se týkají peněz, ani neprovokujte, ani se jich neúčastněte. Pohádat se sice můžete velice pěkně, ale nevyřešíte lautr nic.

Lev

To, co vám partner ráno řekne, vážně neberte. Jeho slova jsou sice velice dramatická, ale ve skutečnosti není situace tak zlá, jak se vám zdá.

Panna

Pozor si dávejte na pobyt na sluníčku. Obvykle na něj nijak přecitlivěle nereagujete, ale dnešek je výjimkou. Mohli byste se nepříjemně spálit.

Váhy

Člověk, s nímž jste se nedávno ostře pohádali, nabídne jako první ruku ke smíru. Velice se vám uleví. Na to, abyste spolu vycházeli, vám hodně záleží.

štír

Návrat do práce bude nesnadný. K úkolům, které jste měli rozdělané, přibudou další, co musíte do konce týdne zvládnout. Nebojte se, dokážete to!

Střelec

Váš postoj k životu popuzuje spoustu lidí. Nechápou, že jste v pohodě v situaci, kdy byste se podle nich měli hroutit a nadávat na celý okolní svět.

Kozoroh

I vy můžete někdy zažít chvíle, kdy se vám chce utrácet bez ohledu na cokoli! Zejména dopoledne hrozí nebezpečí, že budete kupovat to, co nepotřebujete.

Vodnář

Když s vámi někdo nechce mluvit, je to jeho chyba. Vás kvůli tomu svědomí hryzat nemusí. Jeden pokus jste udělali a s dalším je řada na něm.

Přečíst  Denní horoskop 26.8.2018

Ryby

Když za vás kamarád chce zaplatit, nevzpouzejte se. Kdybyste byli objektivní, přiznáte, že je to jen malá splátka za to, co jste za něj platili vy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..