Denní horoskop 6.8.2020

Napsala | 06.08.2020

Beran

Na lidi, kteří se ve vaší společnosti rozpláčou, nedejte. Budou překvapení. Dosud jim tato taktika u všech vycházela. Nechápou, že s vámi je to jinak.

Býk

Raději zůstaňte doma. Pokud vyrazíte do společnosti, určitě tam narazíte na někoho, kdo je zklamaný životem a kdo s vámi začne své průšvihy rozebírat.

Blíženec

Luna v Rybách je sice harmonická, ale vás přesto nepotěší. Máte kolem sebe spoustu přecitlivělých lidí. Ti pak nemají pro vaše žerty pochopení.

Rak

O tom, že byste se aktivně zapojili do politiky, jste nikdy neuvažovali. Když vám to však dnes někdo navrhne, měli byste o tom alespoň popřemýšlet.

Lev

Při Luně v Rybách máte tendenci podléhat lidem, kteří se snaží za každou cenu vzbudit váš soucit. Zkuste svou velkorysost alespoň trochu korigovat!

Panna

Harmonická Luna z Ryb působí pozitivně na vaše vztahy. Všechno, kvůli čemu jste se s miláčkem dosud hádali, vyřídíte hladce a dokonce s úsměvem.

Váhy

Jsou věci, kterým se vám zabránit nepodaří. Budete se o to sice snažit, ale nakonec se smíříte s tím, že na druhé straně vůle k řešení není a nebude.

štír

Luna v Rybách dá vašemu myšlení romantický směr. Vy pod jeho vlivem partnerovi navrhnete společnou procházku v měsíčním světle – a on ji přijme.

Střelec

Při Luně v Rybách jste nesoustředění. Pak se nedivte, že partner přijde s tím, že jste mu odsouhlasili něco, o čem nemáte tušení a co si nepamatujete.

Kozoroh

Je potřeba, abyste mluvili nahlas a své názory hájili třeba i za cenu konfliktu. Čím déle se tomu budete vyhýbat, tím pak bude váš boj náročnější.

Vodnář

Pozitivní Luna v Rybách příznivě ovlivní vaše finance. Přesto by bylo lepší, kdybyste peníze, které dostanete navíc, hned a hlavně zbytečně neutráceli.

Přečíst  Denní horoskop 17.3.2019

Ryby

Harmonická Luna ve vašem znamení vám garantuje samé dobré nápady. Je jich tolik, že se o ně dokonce můžete podělit s kamarády nebo s příbuzenstvem.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..