Denní horoskop 6.6.2019

Napsala | 06.06.2019

Beran

Večer jen tak zkusmo zapalte svíčky. Pohled na vašeho partnera bude skoro až dojemný. Navíc nahlas přizná, že jste mu právě splnil jeho velké přání.

Býk

Když se vám v práci něco nelíbí, klidně to řeknete nahlas. Situaci tím nijak zásadně nevylepšíte, ale alespoň nebudete mít pocit, že jste jen mlčeli.

Blíženec

Přes den, kdy je Luna v Raku, partnerovi raději neodporujte. Mohli byste se dozvědět, že pro všechny pochopení máte, ale na něm vám vůbec nezáleží.

Rak

Máte štěstí na kontakty s lidmi, kteří sami sebe berou neskutečně vážně. Vás sice jejich jednání velice baví, ale přesto se nesmíte začít smát nahlas.

Lev

Všichni členové rodiny mají jasno v tom, co byste měli dělat. Vy se jim pak musíte postavit a dát jasně najevo, že pánem svého času jste pouze a jen vy.

Panna

Budete daleko unavenější, než obvykle. Nesnažte se ji překonávat. Kdyby to šlo, klidně si po návratu z práce na chvíli lehněte a dobijte si baterky.

Váhy

Všechna důležitá jednání provádějte v neutrálních prostorách. Zajistíte si tak klidné ovzduší, které přinese korektní jednání s pozitivním výsledkem.

štír

Klidně a bez výčitek svědomí si kupte něco, co se vám líbí a co vás na první pohled zaujme. A na cenu se při takovém nákupu dívejte až úplně naposledy!

Střelec

Překvapí vás lidé, kteří dělají drama kvůli něčemu, co si podle vašeho názoru pozornost nezaslouží. Klidně jim to řekněte. Třeba je tím zabrzdíte.

Kozoroh

To, že se vám něco nedaří, berte jako pokyn shůry. Hvězdy vám tím dávají najevo, že nastal čas, kdy je potřeba opustit aktivitu a věnovat se odpočinku.

Přečíst  Denní horoskop 11.5.2020

Vodnář

S novými začátky nepospíchejte. Když se pořádně zamyslíte nad svou aktuální situací, zjistíte, že vlastně stačí, když jen trochu pozměníte současnost.

Ryby

Dejte si pozor na projednávání ožehavých téma. Hrozí, že se naštvete a v návalu hněvu řeknete něco, co jste si měli alespoň zatím nechat pro sebe.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..