Denní horoskop 5.9.2019

By | 09.01.2021

Beran

Zejména časně ráno můžete najít něco, co jste už hodně dlouho postrádali. Bude to překvapení, protože je to věc, kterou jste už v duchu odepsali.

Býk

Svých starostí máte dost, ale to ještě neznamená, že vám nemohou přibýt nějaké navíc. Naštěstí půjde o něco, co se vám ještě dnes podaří zvládnout.

Blíženec

Dopoledne, kdy jste pod vlivem kvadratury mezi Merkurem a Jupiterem, si hlídejte každé slovo. Máte sklon prozradit i to, co by mělo zůstat tajemstvím.

Rak

Nevidíte důvod, proč gratulovat někomu, kdo si na vás nevzpomene. Dosud jste tuto tradici dodržovali, ale teď je vám jasné, že s ní musíte skončit.

Lev

Na všech oficiálních akcích se musíte náležitě tvářit. Jakmile nadřízený usoudí, že si z něj utahujete, budete mít problém těžký a dlouhodobý.

Panna

Trigon mezi Merkurem a Saturnem je neobyčejně prospěšný. Dokonce i na dovolené můžete vymyslet něco, co vám přinese jak peníze, tak čest i slávu.

Váhy

Hlavně v práci čekejte tempo skoro zběsilé. Naštěstí vám to nevadí. Bez problémů odhadnete, co se bude dít, a dokážete na to i adekvátně reagovat.

štír

Trigon mezi Merkurem a Saturnem stabilizuje vaše pracovní podmínky. Navíc je možné, že se konečně dočkáte svého vytouženého nového platového výměru!

Střelec

Pod vlivem Luny ve svém znamení jste daleko emotivnější, než obvykle. Zejména odpoledne vás může dojmout i to, čemu jindy pozornost vůbec nevěnujete.

Kozoroh

S péčí o domácnost to není jednoduché. Na nákupy sice vyrazíte, ale hned po návratu domů zjistíte, že jste to nejdůležitější koupit stejně zapomněli.

Vodnář

Vaše partnerské vztahy se stabilizují. Nejsou sice tak úplně dokonalé, ale to vám nevadí. Máte alespoň co zdokonalovat a na čem soustředěně pracovat.

Přečíst  Denní horoskop 22.12.2021

Ryby

Trigon mezi Merkurem a Saturnem stabilizuje veškeré vaše právní záležitosti. Klidně podepisujte smlouvy. Litovat nebudete ani teď, ani jindy.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..