Denní horoskop 5.8.2019

Napsala | 05.08.2019

Beran

Partner nenápadně, ale o to důrazněji stahuje běh události do svých rukou. Nebraňte mu v tom, ale taky nedovolte, aby vás připravil o vaše práva.

Býk

Jsou záležitosti, na něž si musíte udělat čas. Naštěstí dokážete být trpěliví. Situaci se nesnažíte zlomit, ale naopak přizpůsobit tomu, co potřebujete.

Blíženec

Při Luně ve Vahách vám jde všechno skvěle od ruky. Navíc se vždycky najde někdo, kdo se rozhodne, že vám ulehčí život a kdo vám nabídne svou pomoc.

Rak

Zažeňte pocity, které vám vysvětlují, že jste odpovědní za jiné a za jejich rozhodnutí. Když pochopíte, že je každý odpovědný za sebe, bude to lepší.

Lev

Připravte se na velké přemlouvání. To, že se vám do něčeho vůbec nechce, vaše okolí nezarazí. Bude vás přesvědčovat tak dlouho, až vás nakonec zlomí.

Panna

I na dovolené si musíte hlídat peníze. Vám to nevadí, protože jste na to zvyklí. Problém to však dělá partnerovi, který nejdříve utrácí a pak se diví.

Váhy

Kdybyste mohli začít znovu, bylo by to krásné. Bohužel to nepůjde. Teď je potřeba, abyste nejdříve uklidili staré a do nového se dali až potom.

štír

Jsou věci, co si musíte nechat pro sebe. Nakonec se o tom mluvit stejně bude, ale nikdo si nesmí ani na chvíli myslet, že jste pramenem informací vy!

Střelec

Věnujte větší pozornost tomu, co vám říkají kamarádi. Když vás před něčím varují nebo vám něco rozmlouvají, měli byste o tom alespoň uvažovat.

Kozoroh

Nezdá se vám, že toho chcete stihnout víc, než je zdrávo a rozumné? Kdybyste se rozhodli, že budete nejdříve přemýšlet a až pak jednat, bude to lepší.

Přečíst  Denní horoskop 20.8.2018

Vodnář

Ke spokojenosti potřebujete kontakt s lidmi, kteří přemýšlí jinak, než vy. Těch, kteří už předem souhlasí s tím, co řeknete, jste už potkali dost.

Ryby

Za rozhodnutí svých příbuzných odpovědní nejste. Můžete jim říct svůj názor, ale když se rozhodnou, že udělají něco jiného, musíte to respektovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..