Denní horoskop 5.5.2019

Napsala | 05.05.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Novoluní ve vašem sektoru majetku vás upozorní na díru, kudy vám utíkají peníze. Hlavně nesmíte obvinit partnera, že za všechno stejně může on.

Býk

Novoluní ve vašem znamení může přinést zásadní rozhodnutí ohledně vaší další životní dráhy. Konečně zjistíte, co chcete, a pochopíte, jak to získáte.

Blíženec

Opozice mezi Marsem a Jupiterem varuje před rizikem. Můžete mít sice dojem, že vám vyjde všechno, do čeho se pustíte, ale přehánět byste to neměli.

Rak

Novoluní v sektoru přátel vám do cesty pošle nové lidi. To, zda z nich budou kamarádi, je jen na vás. Šanci na přátelský vztah byste jim však dát měli.

Lev

O tom, proč jste se se svým předešlým partnerem rozešli, se s nikým nebavte. Slíbili jste, že o tom mluvit nebudete, a slib musíte taky splnit.

Panna

Některé věci se uspěchat nedají. Pokud chcete, aby byl oběd dokonalý, musíte ho začít připravovat hned po snídani. Potom bude úspěch zaručený!

Váhy

Novoluní v Býku se vám postará o zajímavé nápadníky. Z partnerského hlediska jsou sice hodně problematičtí, ale o to víc vás přitahují a lákají.

štír

Nemáte to sice v plánu, ale do obchodu stejně musíte. Děti si roztrhají tepláky nebo jiné oblečení. Vy se musíte sebrat a jít jim koupit něco nového.

Střelec

Novoluní ve vašem sektoru práce vás nutí k přemýšlení. Je vám jasné, že vás ve vaší nynější práci nic zajímavého nečeká, ale odcházet se vám nechce.

Kozoroh

Opravdu máte pocit, že pro vás všechno pěkné skončilo? Kdybyste dali najevo, že stojíte o lásku, hned pochopíte, že vás spousta krásného ještě čeká.

Vodnář

S rodiči musíte mít svatou trpělivost. To, co vám říkají, sice tak nemyslí, ale vy máte přesto pocit, že se s nimi ve všem důležitém totálně míjíte.

Přečíst  Denní horoskop 19.8.2020

Ryby

Večerní opozice mezi Marsem a Jupiterem vás nutí k opatrnému chování. Zejména přehnaná důvěra ve vlastní fyzické síly by se vám vyplatit nemusela.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..