Denní horoskop 4.7.2020

Napsala | 04.07.2020

Beran

Než se rozhodnete, že se s někým pohádáte, přemýšlejte, k čemu to bude dobré. Atmosféra je napjatá sama o sobě a vy ji už zahušťovat nepotřebujete.

Býk

Na nějakou party, kde se bude popíjet a kde se povedou zbytečné řeči, nemáte náladu. Raději zůstanete doma a budete se věnovat něčemu užitečnému.

Blíženec

Chovejte se rozumně. Uvědomte si, že se při Luně v Kozorohu ve vašem okolí zásadně snižuje úroveň smyslu pro humor. Pro jistotu raději moc nežertujte!

Rak

Vašemu partnerovi hned tak něco po chuti nebude. Vy si můžete vybrat, zda se kvůli tomu rozčilíte, nebo zda to budete brát jako přechodnou náladu.

Lev

Při hovoru s Kozorohy našlapujte opatrně. Vy svými slovy sice nic urážlivého ani nepříjemného nemyslíte, ale oni si to tam přesto dokážou najít.

Panna

Pokud chcete s partnerem diskutovat o výchově dětí, uchylte se do samoty. Navenek byste měli vystupovat jako jednotný tým, který hájí stejnou myšlenku!

Váhy

Neprodávejte nic, co má pro vás cenu. Peníze, které byste za to dostali, by neodpovídaly reálné ceně. Vy byste pak byli sami na sebe dlouho naštvaní.

štír

Rodiče vás překvapí svými postřehy. Bude to velice zajímavé zjištění. Navíc pochopíte, že v jejich společnosti musíte být daleko opatrnější než dosud.

Střelec

I když je Luna v pracovitém Kozorohu, zasloužíte si odpočinek a klid. Hlavně všem vysvětlete, že na vás nemají mluvit, abyste se nemuseli rozčilovat.

Kozoroh

Na svého miláčka jste pomalu alergičtí. Velice dobře ví, čemu byste se podle jeho názoru měli věnovat vy, ale sám žádnou zvláštní aktivitu neprojevuje.

Vodnář

Práce, kterou jste si na prodloužený víkend naplánovali, je opravdu hodně. Kdybyste se rovnou smířili s tím, že se stihnout nedá, bude to lepší.

Přečíst  Denní horoskop 3.8.2020

Ryby

Je potřeba, abyste se znovu zamysleli nad svou prací. Když usoudíte, že vás opravdu nebaví a jen vyčerpává, je čas, abyste se poohlédli po něčem jiném.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..