Denní horoskop 4.11.2019

Napsala | 04.11.2019

Beran

Vy sami patříte k lidem, kteří si za tím, co řeknou, taky stojí. Právě proto budete mít problémy s těmi, kteří své názory mění podle směru větru.

Býk

Na lidi, kteří negativně komentují vaše pracovní výkony, nedejte. Jsou to většinou takoví, kteří sami nic nedokážou a ostatním jejich úspěchy závidí.

Blíženec

Svého bývalého partnera nepodceňujte. Pokud se rozhodne, že vám znepříjemní život. Půjde to toho s vervou a nadšením hodným podstatně lepší věci.

Rak

Na to, co prožíváte, optimální řešení není. Díky své emoční inteligenci však vymyslíte něco, co pomůže všechno vyřešit tak, abyste nikomu neublížili.

Lev

Je potřeba, abyste partnera přesvědčili, že vám má pomáhat. Bude s tím sice trochu práce, ale nakonec se rozhodne, že vám trochu svého času poskytne.

Panna

Své názory vyjadřujte přímo, ale zároveň tak, aby to nebylo žalovatelné. Pro někoho jiného by to byl problém, ale vy to zvládnete na jedničku!

Váhy

Pozornost byste měli věnovat především svému soukromému životu. Když miláček tvrdí, že v poslední době mluvíte méně, než byste měli, má pravdu.

štír

V rodinných sporech našlapujte opatrně. To, že se dnes někdo tváří jako váš neochvějný spojenec, ještě neznamená, že jim nutně musí být i zítra.

Střelec

Stačí, abyste své přání pronesli nahlas, a všechno se pohne tím správným směrem. Na oslavy je sice ještě brzo, ale náladu vám to vylepší stoprocentně!

Kozoroh

I vy se můžete někdy rozčilit tak, že sami sebe nepoznáváte. Vaše jednání je sice naprosto nestandardní, ale to, co chcete, jím taky dosáhnete.

Vodnář

Opravdu není důvod, abyste někomu ustupovali jen proto, že se nechcete hádat. Jasně mu řekněte, co cítíte. To, zda to pochopí, je už jenom na něm.

Přečíst  Denní horoskop 18.12.2018

Ryby

Pozornost věnujte signálům, které k vám vysílá intuice. Když vám říká, že si na někoho máte dát pozor, protože je to neřád, měli byste ji poslechnout.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..