Denní horoskop 31.7.2019

Napsala | 31.07.2019

Beran

Než se rozhodnete, že budete svého partnera kontrolovat, přemýšlejte, jak to udělat, aby si toho nevšiml. Když si všimne, přichystejte se na průšvih.

Býk

Když o něčem nechcete mluvit, prostě se o tom nebavte. Dotaz padnout může, ale vy musíte dát najevo, že na něj v žádném případě odpovídat nebudete.

Blíženec

Večer, kdy se Luna ve vašem komunikačním sektoru setká s Venuší, se máte na co těšit. Ze zcela náhodného telefonického hovoru může být láska jako trám!

Rak

Pro bývalou lásku udělejte všechno, co se dá. Musíte ji však upozornit, že to neděláte z lásky, ale proto, že jí nikdo jiný kromě vás pomoci nedokáže.

Lev

Konečně za sebou máte hodně náročnou a dost nepříjemnou životní etapu. Nechcete vzít miláčka, který věrně stál při vás, a někam si s ním vyrazit?

Panna

Stacionární Merkur v Raku má velice povzbudivý vliv. Konečně si srovnáte argumenty, které vám pomohou vybojovat to, na co máte zasloužený nárok!

Váhy

Den proběhne normálně a bez větších překvapení. Změny přijdou až večer. Objeví se kamarádi a přinesou velice dobrý suvenýr z exotické dovolené!

štír

Využijte dopolední Luny z Raka a promluvte si s nadřízeným. Potřebuje vědět, že požadavky, které jste k němu vznesli, myslíte opravdu vážně.

Střelec

V práci počítejte s lidmi, kteří vás jen zdržují. Vy však musíte situaci zvládnout. V žádném případě jim nenabízejte, že uděláte jejich práci sami.

Kozoroh

Na účtu si zkontrolujte odchozí platby! To, co dáte do pořádku dnes, nebudete alespoň řešit na dovolené. Tu by vám to navíc zbytečně otrávilo.

Vodnář

Odpoledne nechte miláčkovi volné pole působnosti. Zajistíte si tím čas pro své záliby a klidný večer, kdy u vás doma bude zase jednou jako v ráji.

Přečíst  Denní horoskop 5.3.2019

Ryby

Když vás někdo pochválí, vezměte to tak, jak to říká. Je opravdu zbytečné, abyste v jeho slovech hledali ironii, která tam v žádném případě není.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..