Denní horoskop 30.3.2020

Napsala | 30.03.2020

Beran

V práci čekejte neskutečný blázinec. Naštěstí se vládnoucí atmosférou nenecháte vyvést z míry. Vy máte všechno v pořádku a rozčilovat se nehodláte!

Býk

Večerní vstup Marse do vašeho sektoru rodiny může přinést nepříjemné spory. Pokud chcete, aby doma zůstal klid, musíte se rozhodnout pro ústup.

Blíženec

Mars vás žene do aktivity, ale nenutí vás, abyste riskovali. Rozhodnutí, která dnes večer učiníte, budou promyšlená a vy na ně můžete být hrdí.

Rak

Představa, že v práci i doma platí to, na čem jste se domluvili, se ukáže jako neskutečně naivní. Naštěstí ze situace vybruslíte tak, abyste na ní neprodělali.

Lev

Mars, který vstupuje do vašeho partnerského sektoru, startuje hodně náročné období vašeho života. Naštěstí máte dost energie, takže to zvládnete.

Panna

Přes den, kdy je Mars ještě ve vašem sektoru lásky a romantiky, dělejte pro stabilizaci vztahu všechno, co se jenom dá. Určitě se vám to podaří!

Váhy

Čekejte zajímavé hovory se zajímavými lidmi. Poskytnout vám jak téma k přemýšlení, tak odvahu k prvnímu kroku na cestě ke změně vlastního života.

štír

Mars, který vstupuje do Vodnáře, vás nutí k ostrým reakcím i tam, kde nejsou ani trochu na místě. Když se kousnete do jazyka, bude to podstatně lepší.

Střelec

Do slovních soubojů nepouštějte. Zcela jistě byste nevyhráli. Ve formě budete až večer, ale to zase nebude kolem nikdo, s nímž byste se mohli hádat…

Kozoroh

Myšlenku a představu, že se dá všechno naplánovat, byste měli co nejrychleji opustit. Jste dost staří, abyste pochopili, že všechno se plánovat nedá.

Vodnář

I když máte zásadní životní změny promyšlené, měli byste se realizací přestat. Když vydržíte a počkáte do zítřka, bude to daleko jednodušší!

Přečíst  Denní horoskop 6.1.2019

Ryby

Nenechejte se nachytat! Všechno, co se vám prezentuje jako žhavá záležitost, která ani chvíli nepočká, můžete klidně odložit na druhou půlku týdne.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..