Denní horoskop 3.9.2022

By | 03.09.2022

Beran

Při opozici mezi Merkurem a Jupiterem mluví hlavně lidé, kteří by měli spíše mlčet. Vy pak musíte reagovat moudře a zbytečně se nerozčilovat.

Býk

Nevyžádané rady raději nerozdávejte. Vy byste to sice mysleli dobře, ale i ta nejlepší vůle by se nakonec obrátila proti vám. Raději neriskujte!

Blíženec

Opravdu nevidíte důvod, proč byste poslouchali lidi, kteří sice umí mluvit, ale jinak vám k ničemu nejsou. Bude lepší, když si i dál pojedete po svém.

Rak

Lidi, ve kterých jste se už jednou zklamali, si podruhé do života nepouštějte. Nedopadlo by to dobře. Navíc byste jim stejně už věřit nemohli.

Lev

Napjatý vztah mezi Merkurem a Jupiterem dokážete bez problémů využít ve svůj prospěch. Je jen potřeba, abyste přestali mluvit a začali naslouchat.

Panna

Když usoudíte, že si na záměry, které máte, potřebujete vypůjčit, věnujte den průzkumu trhu. Nad výběrem vhodné banky musíte soustředěně přemýšlet!

Váhy

Při opozici mezi Merkurem a Jupiterem se musíte vyjádřit ke všemu, co se kolem vás děje. Mluvíte sice hodně, ale každé vaše slovo přesně sedne!

štír

Při Luně ve Střelci se s utrácením, které považujete za zbytečné, dopředu smiřte. Když však uvidíte, jakou mají děti radost, zlobit se přestanete.

Střelec

Opozice mezi Merkurem a Jupiterem je vám velice příznivá. Mluvíte sice opravdu hodně, ale zase si můžete být jistí, že každé slovo bude k věci.

Kozoroh

Při opozici mezi Merkurem a Jupiterem čekejte hodně ostré debaty. Naštěstí se v nich rychle zorientujete a využijete je k dosažení toho, co chcete.

Vodnář

Než začnete mluvit, dejte si předem v hlavě dohromady, co vlastně chcete říct, neriskujte situaci, kdy byste na sebe prozradili víc, než byste chtěli.

Přečíst  Denní horoskop 6.11.2021

Ryby

Při Luně ve Střelci bude lepší, když veškerou aktivitu omezíte na přijatelné minimum. Předejdete tak zbytečným chybám, které byste museli napravovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..