Denní horoskop 3.8.2018

Napsala | 15.10.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Na dovolenou nebo na víkend nejezděte rovnou z práce. Bude lepší, když se zastavíte doma, kde si odpočinete, všechno zkontrolujete a vyrazíte až pak.

Býk

Máte sklon pracovat víc a s vyšším nasazením, než je zdrávo. Zaplatíte za to večer. Luna vstoupí do vašeho znamení a vy únavou doslova padnete.

Blíženec

Změny, které přicházejí, se vám líbit nemusí, ale odmítat byste je přesto neměli. Až se zajedou, zjistíte, že jsou pro vás vlastně velice přínosné.

Rak

Trpěliví musíte být jak v práci, tak na dovolené. Neustále budete narážet na lidi, kteří vás nechápou, a neustále budete muset obhajovat svá stanoviska.

Lev

S odjezdem na dovolenou to nepřehánějte. Když vyjedete až večer, kdy bude Luna v Býku, pojedete sice pomaleji, ale zase se bezpečně dostanete k cíli.

Panna

Večer, kdy bude Luna v Býku, si najděte chvíli pro osamělé přemýšlení. Využijte ji k tomu, abyste si srovnali myšlenky a nechali odpočinout mozek.

Váhy

Stane se spousta věcí, s nimiž dosud nemáte dostatečné zkušenosti. To, že na ně správně zareagujete, vezměte jako skutečný dar planet a hvězd.

štír

Nebojujte boje, o kterých vám zdravý rozum říká, že jsou předem ztracené. Obvykle dokážete i takové bitvy vyhrát, ale ta dnešní by k nim nepatřila.

Střelec

Než vyrazíte na dovolenou nebo na víkend, zkontrolujte si, zda máte všechny doklady. Kdybyste až večer odhalili, že nemáte, bylo by to značně nemilé.

Kozoroh

Bez obezřetnosti to nepůjde! Kolegu, který odchází na dovolenou, musíte chytit a třeba i silou ho přimět, aby vám náležitě předal svou práci.

Vodnář

Je potřeba, abyste konečně vzali život do svých rukou. Dobré rady, kterými okolí nešetří, můžete vyslechnout, ale rozhodovat byste se měli sami.

Přečíst  Denní horoskop 2.5.2020

Ryby

Klidně jednejte tak, jak vám velí srdce a intuice. Vaše jednání bude nelogické, ale jeho výsledky budou daleko lepší, než kdybyste jednali logicky.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..