Denní horoskop 3.12.2018

Napsala | 03.12.2018

Beran

O tom, že se Vánoce mílovými kroky blíží, nepochybujete. Kdybyste náhodou zapomněli, zavolají rodiče vašeho partnera a zeptají se, jak vidíte Štědrý den.

Býk

To, že se musíte v práci učit nový počítačový program, berte jako plus. Nepůjde to lehce, ale vaši cenu na pracovním trhu to zvýší skoro zázračně!

Blíženec

Neodmítejte ruku, která vám nabízí velkorysou pomoc. Vlastním přičiněním toho zvládnete opravdu hodně. To, o co se jedná, však sami nedokážete.

Rak

Kvadratura mezi Sluncem a Marsem se vás naštěstí netýká. Ostatních však ano. Protože musíte být zejména za volantem opatrní a neustále ve střehu.

Lev

Na pocity nedejte. Nejsou špatné, ale na správnou cestu by vás nenasměrovaly. Bude daleko lepší, když vsadíte na zdravý rozum a hned ho použijete.

Panna

Čekejte útok na svou peněženku. Kromě obvyklých nákupů však za to může i váš příspěvek na charitativní účel, který jste uznali za důležitý.

Váhy

To, že je v práci klid, je z valné části vaši zásluhou. Když vám šéf děkuje, netvařte se skromně, ale přijměte jeho slova jako něco, na co máte právo.

štír

Všechno důležité byste měli zvládnout v pracovní části dne. Večer, kdy bude Luna ve vašem znamení, byste to všeho šli zbytečně emotivně a citově.

Střelec

To, co vám říkají kamarádi, se vám líbit sice nemusí, ale poslouchat byste je měli. Jejich slova jsou daleko pravdivější, než se vám vůbec zdá.

Kozoroh

Nic z toho, co se děje, vás nepřekvapí. Spíše si řeknete, že je zajímavé, že na to, co jste vy tušili už dávno, přišli vaši kolegové až teď.

Vodnář

Pro nápady svých dětí máte sice pochopení, ale musíte je trochu zbrzdit. Vysvětlete jim, že to, co chtějí, by aktuálně znamenalo zbytečné riziko!

Přečíst  Denní horoskop 22.9.2018

Ryby

Když vám instinkt říká, že si máte partnera hlídat, berte to vážně. Zejména na vánoční večírky ho nenechávejte chodit samotného. Čert nikdy nespí!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..