Denní horoskop 29.10.2019

Napsala | 29.10.2019
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Pokuste se alespoň trochu ovládnout svou žárlivost. Když si uvědomíte, že se jejími projevy před partnerem zbytečně ztrapňujete, bude to daleko lehčí.

Býk

Všechno, co musíte s partnerem projednat, nadneste hned ráno, kdy nebude čas, aby o tom s vámi diskutoval. Odpoledne by to tak lehce neprobíhalo.

Blíženec

Bývalé lásce se vyhýbejte obloukem. Začala by vás provokovat a vy byste museli přiznat, že si její jedovatosti pořád berete víc, než je zdrávo.

Rak

Do práce se skoro těšíte. Máte spoustu vynikajících nápadů. Luna, která je až do večera ve Štíru, navíc garantuje, že je nadřízený přijme s nadšením!

Lev

Do toho, co se vám dosud nepodařilo, se raději nespouštějte. Přineslo by to spoustu námahy, ale efekt by nebyl zdaleka taková, jak si představujete.

Panna

Neostýchejte se nazvat věci pravými jmény. Když neseberete dostatek odvahy a neuděláte to vy, nikdo z vašeho okolí se k tomu odhodlat nedokáže.

Váhy

To, že na něco podstatného zapomenete, je sice hodně nepříjemné, ale nední to tragédie. Je to jen důkaz, že jste taky jenom chybující lidé.

štír

Harmonická Luna ve vašem znamení se vám postará o opravdu dobrou náladu. Navíc vám miláček zavolá a sdělí, že se těší na večer, kdy se sejdete doma.

Střelec

O tom, co se vám zdá, přemýšlejte. Je celkem jedno, zda vám ve snu radí vaše babička nebo se ozývá vaše podvědomí. V každém případě to poslouchejte!

Kozoroh

Opět se ukáže, že patříte k těm šťastným, kteří si vybrali práci tak, že je i jejich koníčkem. Váš partner to však přes veškerou snahu nechápe.

Vodnář

Do nových začátků se nijak nežeňte. To, co vám dnes připadá jako něco naprosto dokonalého, může zítra vystřídat nápad, který bude ještě trochu lepší.

Přečíst  Denní horoskop 19.5.2019

Ryby

S partnerem si promluvte o svých životních snech a přáních. Z nich pak vyberte ty, které máte společné, a začněte na nich co nejrychleji pracovat.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..