Denní horoskop 28.9.2019

Napsala | 28.09.2019

Beran

Partnera bedlivě vyslechněte! Nápady, na které při novoluní ve vašem partnerském sektoru přišel, si vaši plnou pozornost nepochybně zaslouží.

Býk

Hlídejte si pitný režim. Horko sice není zdaleka takové, jak ještě nedávno bylo, ale přesto byste měli o řádné doplňování tekutin důsledně dbát.

Blíženec

Novoluní v sektoru romantiky a lásek vám přinese nejedno příjemné překvapení. Partnera sice měnit nechcete, ale přesto si s chutí zaflirtujete.

Rak

Musíte si vybrat mezi požadavky svými a své rodiny. Momentálně by však bylo lepší, kdybyste vymysleli program, který bude bavit jak vás, tak děti.

Lev

První dojem, který máte z nově poznaného člověka, nelže. Pokud se vám bude líbit, můžete se na další rozvoj vašeho vztahu upřímně těšit.

Panna

Státního svátku můžete využít k vlastivědné procházce po zajímavých místech. Pokud budete mít štěstí, můžete se přidat ke komentované prohlídce.

Váhy

Novoluní vám zajistí velice zajímavé a hlavně důležité sny. Musíte o nich soustředěně přemýšlet, ale nakonec jejich poselství opravdu odhalíte.

štír

Žádný program si vymýšlet nemusíte. O to, abyste se nenudili, se postarají kamarádi. Vytáhnou vás někam, kde jste ještě nebyli a kde se vám bude líbit.

Střelec

Novoluní ve Vahách se začne projevovat od rána. Ještě skoro za tmy zavolá kamarád, kterého jste hodně dlouho neviděli, a bude se chtít okamžitě sejít.

Kozoroh

Novoluní ve Vahách vám přináší spoustu zajímavých nápadů.většina z nich ale vyžaduje spolupráci partnera, který jimi na rozdíl od vás nadšený není.

Vodnář

Úvaha o tom, že byste šli pracovat do ciziny, jsou stále častější. Možná by bylo lepší, kdybyste si sedli k internetu a zjistili, jak se to dělá.

Ryby

Hned ráno vám dojdou některé souvislosti, které jste zatím nebrali v úvahu. Díky tomu pochopíte, kam máte napřít energii, abyste konečně uspěli.

Přečíst  Denní horoskop 9.7.2018
SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..