Denní horoskop 28.4.2020

Napsala | 25.04.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

I když vás to, co vám partner říká, popuzuje, nechte ho domluvit. Jen tak zjistíte, že má více pravdy, než se vám zdá. Dokonce víc, než máte vy sami!

Býk

Kvadratura mezi Merkurem a Saturnem vás nutí, abyste opatrně hospodařili se slovy. K tomu, co se děje, se vyjadřujte opatrněji, než máte ve zvyku.

Blíženec

Pracovní nabídka, která padne, vás dost zaskočí. Je to sice splnění všech vašich profesních snů, ale taky to je spousta práce a nemalé námahy.

Rak

S partnerem se nehádejte ani ve chvíli, kdy vám opravdu poleze na nervy. Čím méně mezi vámi bude třecích ploch, větší pohoda se doma vytvoří.

Lev

Energii kvadratury mezi Merkurem a Saturnem zvládáte, ale dá vám to práci. Dejte si pozor, abyste nemluvili ve chvíli, kdy je potřeba, abyste mlčeli.

Panna

Člověk, který se vám pokusí přikázat něco, na co nemá právo, se se zlou potáže. Rozčilíte se způsobem, který později i vy sami označíte za přehnaný.

Váhy

Z toho, co vám řekne váš partner, žádné dalekosáhlé závěry nevyvozujte. Kdybyste se tomu dokázali zasmát a hned zapomenout, bude to to nejlepší!

štír

Kvadratura mezi Merkurem a Saturnem vás silně zpomalí. Velice dobře víte, co máte udělat, ale rozmýšlíte se tak dlouho, až příležitosti zmizí.

Střelec

Budete sami na sebe pyšní. Zjistíte, že i vy dokážete v případě potřeby mluvit tak, abyste neustále přesvědčivě argumentovali a přitom nic neřekli.

Kozoroh

Nic z toho, co se děje, vás z míry nevyvede. Platí to zejména pro odpoledne. Zatímco se ostatní hádají, jste vy v pohodě a těšíte se na dny příští.

Vodnář

S nadřízenými a staršími se pro jistotu nehádejte. Nedopadlo by to dobře. Dozvěděli byste se, že se s vámi o vážných a důležitých věcech nedá mluvit.

Přečíst  Denní horoskop 3.7.2018

Ryby

Vztah, který máte, se vám líbí čím dál víc. Váš miláček to vnímá stejně, což znamená, že se před vámi otevírají velice zajímavé perspektivy!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..