Denní horoskop 27.9.2020

Napsala | 27.09.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Sloužíte jako psychologická první pomoc lidem, kterým se nedaří. Dělíte se s nimi o životni zkušenosti a přesvědčujete je, že všechno dobře dopadne.

Býk

Vstup Merkura do vašeho partnerského sektoru aktivizuje vašeho miláčka. O tom, co má v plánu, se dozvíte věci, z nichž vám půjde hlava kolem.

Blíženec

Když chcete s partnerem něco probrat, musíte si na to přivstat. Po deváté se Merkur dostane do Štíra a klidná debata se změní ve slovní souboj.

Rak

Dopolední vstup Merkura do Štíra vám ulehčuje komunikaci s dětmi. Pokud jim potřebujete něco zásadního sdělit, udělejte to bez obav a co nejdříve.

Lev

Vstup Merkura do Štíra funguje ve vašem případě jako test sebeovládání. Je vám jasné, že jsou věci, které si myslíte, ale které nahlas říct nemůžete.

Panna

Vstup Merkura do Štíra vnímáte jako velké plus. S jeho pomocí dokážete odpovídat na jedovatosti svého okolí tak, abyste konečně měli pohodu a klid.

Váhy

Vynikající den pro návštěvu burz, bazarů, výprodejů a jiných podobných akcí. Pokud tam jdete, vezměte pár velkých tašek, do nichž naskládáte kořist.

štír

Dopolední vstup Merkura do vašeho znamení je vyloženě pozitivní. Konečně dokážete mluvit tak, aby bylo jasné, že o sobě ani na chvíli nepochybujete.

Střelec

Zejména dopoledne si dávejte pozor na to, co říkáte. Merkur se dostává do Štíra, a lidí, kteří si pamatují každé vaše slovo, je kolem vás dost.

Kozoroh

Vstup Merkura do Štíra vás vyloženě potěší. Konečně se dokážete vymezit vůči lidem, kteří vám nepomůžou, ale pokrytecky vám doporučují trpělivost.

Vodnář

Dopolední vstup Merkura do Štíra vás moc nepotěší. Je vám jasné, že se opět budete muset hádat s lidmi a že to bude jenom zbytečná ztráta času.

Přečíst  Denní horoskop 13.10.2020

Ryby

Zejména odpoledne se dostanete do situace, kdy zjistíte, že si ostych nemůžete dovolit. Mluvte tak, aby bylo jasné, že o sobě vůbec nepochybujete!

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..