Denní horoskop 26.3.2020

Napsala | 26.03.2020

Beran

I když chcete být všude co nejrychleji, měli byste si na silnici a při cestování vůbec dávat pozor. Respektujte staré přísloví a spěchejte pomalu.

Býk

To, že jste původně chtěly na Velikonoce zůstat doma, nic neznamená. Dnes dostanete ohledně velikonočního pobytu nabídku, která se odmítnout nedá.

Blíženec

Lidi, kteří vám něco dluží, na tento fakt taktně, ale důrazně upozorněte. Když se nestydí oni, že neplatí, není důvod, abyste se jim to báli říct.

Rak

Je potřeba, abyste si zachovali klid i za okolností, které k němu v žádném případě nevybízí. Místo křiku zkuste dobře mířenou ironickou poznámku!

Lev

Zejména dopoledne máte pocit, že se lidé z vašeho okolí předhánějí v tom, kdo vás více naštve. Odpoledne přiznáte, že se jim to opravdu podařilo.

Panna

Práci navíc se raději vyhněte. Nedopadlo by to dobře. Nadřízený má sice slibů plnou pusu, ale v reálu vám ani nezajistí podmínky, abyste pracovat mohli.

Váhy

Záležitosti, které potřebujete sprovodit ze světa, nakonec zvládnete. Počítejte však s večerem, kdy budete tak unavení, že nedokážete ani mluvit.

štír

Musíte si vybrat mezi několika akcemi. Lákají vás všechny stejně. Vy si pak musíte hodit korunou, protože jiné kritérium pro volbu mít nebudete.

Střelec

I vy musíte občas přiznat, že jste unavení a že jediné, po čem toužíte, je odpočinek. Co byste řekli večeru, kdy se budete doma dívat na televizi?

Kozoroh

Odpoledne, kdy se Luna přesouvá do vašeho sektoru lásky, si pro miláčka vymyslete nějaké malé překvapení. Potřebuje vědět, že na něj myslíte!

Vodnář

Den patří k těm opravdu náročným. Kdyby to šlo, snažte se veškerou komunikaci omezit na minimum. Když nebudete mluvit, nebudete se ani hádat.

Přečíst  Denní horoskop 1.12.2018

Ryby

Kdyby to šlo, stáhněte se do ústraní. Pokud po vás někdo něco chce, dokáže si vás najít. A pokud nechce, budete mít alespoň klid a pohodu.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..