Denní horoskop 25.6.2020

Napsala | 25.06.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Venuše, která se zastavila ve vašem sektoru komunikace, vám zásadně vylepší život. S její pomocí dokážete miláčkovi říct přesně to, co chce slyšet.

Býk

Možná byste měli přemýšlet o investicích, které časem na hodnotě neztrácejí, ale nabírají. Když na něco takového narazíte, musíte šanci ihned využít!

Blíženec

Venuše, která se zastavila ve vašem partnerském sektoru, vám přináší štěstí v lásce. Pokud jste sami, jděte mezi lidi a hledejte svou druhou polovičku!

Rak

Nabídky na jakékoli pletky odmítáte. Je vám jasné, že se o vás dotyčný neuchází z lásky, ale že si jen potřebuje zpestřit svůj jinak nudný život.

Lev

V práci se snažte nenarazit na aktuálního favorita svého nadřízeného. Bude se sice chovat mírně řečeno hloupě, ale vy to raději nechejte bez komentářů.

Panna

Venuše, která se zastavila ve vašem sektoru profese, vybízí k opatrnosti. Naštěstí chápete, že vztah, navázaný na pracovišti, by byl vrcholem nerozumu.

Váhy

S partnerem z ciziny to není jednoduché. Má pocit, že byste se mu měli po všech stránkách přizpůsobit, a nechápe, že to v úmyslu nemáte.

štír

Stacionární Venuše vám dává šanci na románek. Když si však spočítáte všechna pro a proti, rozhodnete se, že tuto vesmírnou nabídku raději odmítnete.

Střelec

Venuše, která se zastavila v partnerském sektoru, vám přináší štěstí v lásce. Člověk, s nímž se seznámíte, sehraje ve vašem životě důležitou roli!

Kozoroh

Stacionární Venuše se vám konečně postará o práci, která vás baví a kde můžete uplatit své tvůrčí sklony. Navíc vás čeká opravdu hmatatelný úspěch!

Vodnář

To, že něco nestihnete, není sice příjemné, ale taky to není tragédie. Klidně si počkejte na zítřek, kdy všechno bez problémů dotáhnete do konce.

Přečíst  Denní horoskop 25.5.2020

Ryby

V lásce nic neměňte. Člověk, který se kolem vás motá, má spoustu tajemství. Jejích odhalování by bylo dlouhodobé a pro vás navíc i značně nepříjemné.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..