Denní horoskop 25.2.2020

Napsala | 22.05.2020
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Partnera a to, co vám říká, byste měli brát vážně. Můžete si sice myslet, že dělá z komára velblouda, ale je to jinak. Patrně má ve všem pravdu.

Býk

Pokaždé, kdy se dáte do práce, se najde někdo, kdo vás z ní vytrhne. Nejdříve se budete rozčilovat, ale pak pochopíte, že to jiné už nebude.

Blíženec

Ranní sextil mezi Sluncem a Marsem vylepší atmosféru, která u vás v práci panuje. Protivného kolegu hned ráno srovnáte a hned budete mít klid.

Rak

To, že se kvůli lásce něčeho vzdáváte, je v pořádku. Dejte si však pozor, aby vám to, čeho se vzdáváte, nebylo tak drahé, že byste toho litovali.

Lev

Všechno, před čím jste dosud zavírali oči, vyleze na světlo. Naštěstí se Luna odpoledne dostane do Berana a dovede celou situaci do smírného konce.

Panna

Proměny vaší nálady jsou naprosto nevyzpytatelné. Potíž je v tom, že jimi nevyvádíte z míry jenom své bližší i vzdálenější okolí, ale i sami sebe.

Váhy

Večer, kdy se Luna dostává do vašeho partnerského sektoru, se doma nehádejte. Partner by vám řekl spoustu věcí, které by se vám ani trochu nezamlouvaly.

štír

Sextil mezi Sluncem a Marsem se vám stará o spoustu energie. A o to, abyste ji vynaložili moudře a zbytečně jí neplýtvali, se postará váš miláček.

Střelec

Člověkovi, který vám slibuje, že se kvůli vám změní, nevěřte. Jeho řeči se sice velice dobře poslouchají, ale tím jejich výpovědní hodnota končí.

Kozoroh

Na řešení drobných potíž a běžných nedorozumění je vašeho intelektu škoda! Dnes byste se měli naopak vrhnout na to, s čím si nikdo jiný neporadí.

Vodnář

Ráno se s partnerem raději nehádejte. I ten nejmírumilovnější protějšek by vám mohl říct něco, co by se vám vůbec nelíbilo a co by vám bylo i líto.

Přečíst  Denní horoskop 14.4.2020

Ryby

I když to obvykle neděláte, dnes byste si měli pečlivě psát veškeré své výdaje. Jen tak pochopíte, kam se vaše utracené peníze vlastně poděly.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..