Denní horoskop 25.11.2022

By | 25.11.2022

Beran

Rodinné novinky, které přijdou, vás velice překvapí. Ještě víc vás překvapí žádost, abyste o tom nemluvili, ale zatím si to nechali jenom pro sebe.

Býk

To, co prožijete, je pro vaše další vztahy absolutně klíčové. Konečně pochopíte, v čem tkvěly vaše dosavadní neúspěchy, a dojde vám, co s tím dělat.

Blíženec

Miláčka, který má pocit, že byste ho měli za všech okolností hýčkat, musíte zarazit. Když mu pro začátek připomenete jeho povinnosti, nebude to špatné.

Rak

Při Luně ve Střelci probíhá na váš vkus všechno až příliš rychle. Vy sice chápete, že je potřeba, aby se věci hnuly, ale strhat se nehodláte.

Lev

Člověk, který vám rozmlouvá nepromyšlené jednání, jedná ze svého hlediska velice rozumně. Vám se to sice nelíbí, ale nakonec to dokážete uznat taky.

Panna

To, že před vámi partner něco tají, je naprosto pochopitelné. Dojde vám, že to dělá jen proto, aby vás ochránil před spoustou zbytečných starostí.

Váhy

Stacionární Jupiter se vám stará nejen o práci, ale i o peníze, které za ni dostanete. Když si máte možnost částku stanovit sami, chtějte tu vyšší!

štír

Při Luně ve Střelci si dávejte pozor na střety se státní mocí. Nemusí jít o nic velkého. Potíže vám může udělat i revizor nebo dopravní policie.

Střelec

O tom, co máte se svým partnerem v plánu, raději nemluvte. Byla by kolem toho spousta řečí, které by vám nakonec zkazily veškerou radost.

Kozoroh

Trapasy, jimž budete v hojné míře přítomní, se vás naštěstí netýkají. Právě proto si je dokážete nejen vychutnat, ale taky je náležitě okomentovat.

Vodnář

Se svým tvrdohlavým partnerem se raději nehádejte. Můžete se o to sice pokusit, ale po prvních větách vám bude jasné, že šanci na výhru nemáte.

Přečíst  Denní horoskop 28.1.2023

Ryby

Zatímco dopoledne musíte vyřizovat i to, co se vás netýká, odpoledne si budete užívat klidu. Možná se i s kamarády domluvíte na kávu nebo na jedno.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..