Denní horoskop 25.11.2018

Napsala | 25.11.2018
SMS: VESTBA dotaz Odešlete: 903 55 60

Beran

Moc dobře vám udělá odpolední výprava do cukrárny. Už dlouho jste v takovém zařízení nebyli. Teď si říkáte, že to jako zpestření vůbec není špatné.

Býk

Debaty ohledně tepla rodinného krbu nejsou ve vašem případě ani trochu akademické. Miláček chce pořád větrat, zatímco vám je stále větší zima….

Blíženec

Pozor na Neptun! Je sice volno, ale vám může pěkně zatopit. Než se rozhodnete, že začnete pomlouvat šéfa, podívejte se kolem. Může stát přímo za vámi.

Rak

Stacionární Neptun vás vybízí k práci na duchovním životě. Nutně potřebujete místo, kam se můžete zašít a kde můžete v klidu přemýšlet a meditovat.

Lev

Stacionární Neptun vnese do vaší rodiny něco, co se vám nelíbí. Zatím s tím však nic nedělejte. Na to, abyste zasáhli, není ještě vhodný čas.

Panna

Když usoudíte, že se s vámi partner nechce o něčem bavit, nevyptávejte se. Svým tlakem byste ho jen nutili, aby si vymýšlel a třeba vám i lhal.

Váhy

I když je neděle, může padnout nabídka na novou a daleko lépe placenou práci. I když tvrdíte, že ji nevyužijete, vyptejte se na všechny podrobnosti!

štír

Je čas, abyste se s větším nasazením věnovali svému soukromí. Pokud po vás partner hází uražené obličeje, musíte začít zjišťovat, co se vlastně děje.

Střelec

Je potřeba, abyste našli ventil pro svou překypující energii. Moc dobře vám udělá procházka. Kdybyste na ní chůzi prokládali během, bude to vynikající.

Kozoroh

Dozvíte se, jak moc jste cenní pro svého nejlepšího kamaráda. Bude to pro vás překvapení. Věděli jste, že vás má rád, ale něco takového jste nečekali.

Vodnář

Stacionární Neptun ve vašem sektoru majetku vás nutí k nerozumnému utrácení. Opravdu musíte mít i to, co se vám k ničemu nehodí a co nepotřebujete?

Přečíst  Denní horoskop 13.10.2018

Ryby

Svět se snaží, aby vám co nejrychleji plnil vaše přání. Vybírejte si mezi nimi moudře. Je zbytečné, abyste planetární přízní plýtvali na nesmysly.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..