Denní horoskop 24.8.2020

By | 12.09.2020

Beran

Hlavně se zbytečně nehádejte! Týká se to zejména sporů, které se rozjedou večer. Můžete se sice snažit, ale protistrana vás nakonec stejně převálcuje.

Býk

Všechno, do čeho se pustíte, dopadne dobře nebo ještě lépe. Je potřeba, abyste neplýtvali časem, ale využili každou minutu, kterou máte k dispozici.

Blíženec

Lidí, kteří se vám pokusí vnutit nějakou práci navíc, se kolem vás motá víc, než je zdrávo. Vy však musíte jejich požadavky důstojně odmítnout!

Rak

Dejte si pozor na lidi, kteří vám od samého rána lichotí. Můžete si být jistí, že po poledni přijdou s požadavkem, který se vám moc líbit nebude.

Lev

Než se rozhodnete, že někomu vynadáte, dobře si to rozmyslete. Není vyloučeno, že byste nejdříve vynadali tomu nepravému, a pak se mu museli omlouvat.

Panna

Díky Luně ve Štíru budete nejenom výkonní, ale navíc dokážete svou námahu efektivně směřovat. A to, co vám nedají dobrovolně, si dokážete vydupat!

Váhy

V práci se máte tendenci hádat a doma v tom pokračovat. Když vás partner upozorní, že nejste ve firmě a on není váš kolega, má naprostou pravdu.

štír

Harmonická Luna ve vašem znamení vám přináší sebejistotu. Když něco opravdu chcete, taky dokážete vymyslet vhodný způsob, jako to rychle získat.

Střelec

Čekání na chvíli, kdy si budete jisté, že váš miláček dostal rozum, se chvíli protáhne. Do poslední chvíle se budete klepat a nebudete vědět, co udělá.

Kozoroh

V práci čekejte rozpory s podřízenými. V takové chvíli se musíte chovat tvrdě. Nikdo nesmí mít dojem, že vás nemusí poslouchat a respektovat!

Vodnář

Využijte šance a smiřte se s člověkem, s kterým jste se kdysi dávno rozhádali. Je nejvyšší čas, aby se mezi vás vrátily normální korektní vztahy.

Přečíst  Denní horoskop 22.10.2018

Ryby

Zejména odpoledne se vám Luna ze Štíra stará o krásný den. Stačí, abyste si něco přáli, a hned se to splní v krásné a naprosto dokonalé podobě.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..