Denní horoskop 24.7.2020

Napsala | 24.07.2020

Beran

V práci vás čeká více úkolů, než obvykle. Pokud jste si mysleli, že si před odjezdem na dovolenou trochu odpočinete, zjišťujete, že to je omyl.

Býk

Je čas, abyste partnera ujistili, že si život bez něj opravdu neumíte představit. Do podobného proslovu se vám sice nechce, ale je to opravdu potřeba.

Blíženec

Na lidi, kteří vás ruší ze soustředění, reagujete vyloženě alergicky. Můžete se sice dozvědět, že jim tím skoro až ubližujete, ale to vám bude jedno.

Rak

Návštěvy, které se u vás objeví, vás moc nenadchnou. Neustále vám vysvětlují, co byste si doma měli vylepšit, a nechápou, že vám se do toho nechce.

Lev

Pozor si dávejte na všechno, co má spojitost s čísly. Pokud podepisujete něco, kde hrají roli peníze, správnou částku si minimálně třikrát zkontrolujte.

Panna

Potíže mohou být s partnery vašich příbuzných. Mají pocit, že jim mluvíte do života, a nechápou, že se s nimi jen chcete podělit o životní zkušenosti.

Váhy

Když se nějaká otázka odehraje do ztracena, vy ji neaktivujte. V klidu čekejte, až se znovu dostane na přetřes a až ji začne rozebírat někdo jiný.

štír

Než odjedete na víkend, měli byste se ujistit, že máte všechno, co potřebujete, kdybyste doma nechali klíče nebo mobil, bylo by to opravdu nemilé.

Střelec

Vaše dobrá předsevzetí jsou opět v ohrožení. Dopoledne se ještě dokážete držet na uzdě, ale odpoledne hrozí, že nevydržíte a stejně podlehnete.

Kozoroh

I když se vám na plánovanou večerní akci nechce, musíte se překonat a vyrazit. Opět se potvrdí, že přesně takové akce bývají nejlepší a nejzdařilejší!

Vodnář

Nad lehkými zdravotními potížemi nezavírejte oči a nevysvětlujte si, že to přejde. Když jim nebudete věnovat pozornost, hrozí, že se situace zhorší.

Přečíst  Denní horoskop 27.7.2018

Ryby

Vypadá to, že konečně přijdou peníze, na které už dlouho čekáte. Miláček sice prosadí, že se většina převede do rezerv, ale ani to vám náladu nezkazí.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..