Denní horoskop 24.10.2021

By | 24.10.2021

Beran

Při Luně v Blížencích se nesmíte nechat umlčet. Jakmile se stane něco, co máte podle vašeho názoru komentovat, nesmíte dovolit, aby vás někdo zastavil.

Býk

Luna v Blížencích vás nutí k opatrnému utrácení. Velice dobře si uvědomujete, že se blíží časy, kdy bude potřeba obrátit každou korunu dvakrát.

Blíženec

Luna ve vašem znamení aktivuje váš smysl pro humor. Vaše okolí vám bude za jeho projevy vděčné. Přizná, že kdyby vás nebylo, ani by se nezasmáli.

Rak

Na to, co vám kdo slíbí, raději moc nedejte. Věci, které nemůžete aktivně ovlivňovat vy sami, berte spíše jako jednu z možnosti, než jako jistotu.

Lev

Jde o den, který proběhne naprosto skvěle. Můžete se těšit na kamarády, kteří se rozhodli, že vám ho zpestří. Večer si dejte pozor na zbytečné spory.

Panna

Náladu vám vyloženě vylepší i taková hloupost, jako je oceněný příspěvek na sociálních sítích. Když zjistíte, že se líbí, budete se skoro vznášet.

Váhy

Luna v Blížencích vás nutí, abyste do posledního detailu dodržovali veškerá pravidla. Zejména na silnici se vám nechce, ale to roli opravdu nehraje.

štír

Jsou lidé, pro které byste omluvy hledat neměli. Když usoudíte, že jsou to neřádi, kteří se vaše přátelství nezaslouží, klidně to řekněte nahlas.

Střelec

Na to, co vám o povaze lidí, které příliš neznáte, říkají kamarádi, nedejte. Názory jste si vždycky dělali sami. Teď to jiné být nesmí a nemůže.

Kozoroh

Neděle bude na váš vkus až zbytečně upovídaná. Ať řeknete cokoli, vždycky se najde někdo, kdo se postaví do opozice a vysvětlí, že je všechno jinak.

Vodnář

Přes den je všechno jasné, ale večer se situace zkomplikuje. Miláček usoudí, že ho nemáte dost rádi, a vy mu nedokážete vysvětlíte, že se zásadně mýlí.

Přečíst  Denní horoskop 29.7.2020

Ryby

Preventivně počítejte s tím, že se vám do života pokusí mluvit i lidé, kterým do toho nic není. Pak se ale musíte překonat a ozvat se hodně nahlas.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..