Denní horoskop 23.7.2019

By | 21.02.2020

Beran

Vstup Slunce do Lva vítáte vyloženě pozitivně. Konečně pomine tlak, který na vás vyvíjely povinnosti a vy můžete začít volněji a svobodněji dýchat.

Býk

S partnerem si vyrazte někam na oběd nebo na večeři. Zejména na dovolené tam můžete načerpat spoustu inspirací pro svou vlastní domácí kuchyni.

Blíženec

Vstup Slunce do Lva skokově zvyšuje vaši popularitu. Seznamujete se s novými lidmi, kteří zjišťují, že je s vámi vynikající a inteligentní zábava!

Rak

Na kompromisy není vhodný čas. Při dnešní Luně v Beranu bude naopak prospěšnější, když se budete za každou cenu držet svého původního názoru.

Lev

Slunce vstupuje do vašeho znamení a přinese vám intenzivní pocit štěstí. Konečně si můžete být jistí, že jste na správném místě s tím správným člověkem!

Panna

Rozhodující slovo, na které v práci čekáte, nepřijde. Až později vám dojde, že to šéf dělá proto, aby vás napínal. Možná se tím i velice dobře baví.

Váhy

Těšte se na velice zajímavé a podnětné setkání. Navíc si můžete být jistí, že bylo sice první, ale že se s tímto člověkem potkáte ještě mnohokrát.

štír

Ranní vstup Slunce do Lva vás nutí k odpočinku. Zmírněte pracovní tempo a svým blízkým dovolte, aby se o rodinné hospodaření starali místo vás.

Střelec

Vstup Slunce do Lva se vám postará o nové podněty. Můžete dokonce začít přemýšlet nad studiem zcela nového oboru nebo nad získáním další kvalifikace.

Kozoroh

Vstup Slunce do Lva vás pozitivně naladí. Váš miláček konečně sníží tlak, který na vás vyvíjí, a přestane pracovat na vaší další výchově.

Vodnář

Vstup Slunce do partnerského sektoru vás vyloženě potěší. Miláček vám konečně přestane vytýkat vaše chyby a pochopí, že máte i nějaká pozitiva.

Přečíst  Denní horoskop 22.7.2019

Ryby

Vstup Slunce do Lva se vám postará o spoustu práce. Bude to zejména to, co se vám vůbec nelíbí, a čemu jste se se vší vynalézavostí snažili vyhnout.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..