Denní horoskop 22.6.2020

Napsala | 22.06.2020

Beran

Pocit, že máte v rámci rodiny podstatně více starostí, než jste zvyklí, je stále intenzivnější. Naštěstí můžete do práce zapojit i partnera!

Býk

V práci i doma hrají city důležitější roli, než by se vám líbilo. Pokud se chce vyhnout potokům slz, nechejte si své sporné názory raději pro sebe.

Blíženec

S tím, že se budou vaši blízcí chovat rozumně, pro jistotu nepočítejte. Je potřeba, abyste do průběhu událostí rázně zasáhli a správně je nasměrovali.

Rak

Díky energii Luny ve vašem znamení vidíte bez problémů pod povrch věcí. To, co uvidíte, vás překvapí. Potíž je v tom, že to nesmíte dát najevo.

Lev

Při Luně v Raku dostáváte šance, o které nestojíte. Musíte je však odmítnout tak, aby to vypadalo, že byste je rádi přijali, ale bohužel to nejde.

Panna

Zejména dopoledne pro vás nic nebude problém. Dokážete mluvit tak, že vám vstříc vyjde i člověk, který vás nejdříve chtěl dost nevlídně odmítnout.

Váhy

Při Luně v Raku můžete být trochu citlivější, než obvykle. Neměli byste však zapomínat na to, že citlivější jsou i všichni ostatní. Važte slova!

štír

Než se rozhodnete, že partnerovi vynadáte, dobře si to rozmyslete. Když usoudí, že jednáte nespravedlivě, řekne vám to tak, že vás přinutí k pláči.

Střelec

V aktivitách můžete klidně trochu zpomalit. Při Luně v Raku to nebude na škodu! Naopak. Budete alespoň přemýšlet a nebudete mluvit víc, než je zdrávo.

Kozoroh

Vyjadřujte se jenom k tomu, o čem víte naprosto všechno. Když máte pocit, že toho nevíte dost, nechejte partnera, aby raději mluvit za vás oba.

Vodnář

I když se vám nechce, musíte se doma pustit do toho, co se zvládnout prostě musí. Nenápadně to zdůrazněte dětem, aby věděly, že se povinnosti plní!

Přečíst  Denní horoskop 11.8.2018

Ryby

Některé záležitosti jsou složitější, než to na první pohled vypadá. I tam, kde má velet zdravý rozum, hrají hlavní roli city. S těmi to naštěstí umíte.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..