Denní horoskop 22.5.2020

Napsala | 22.05.2020

Beran

Než něco podepíšete, velice důkladně si to prostudujte. Pokud něčemu nerozumíte, trvejte na konzultaci s právníkem. Opatrnost je dnes vyloženě na místě!

Býk

Den je plný různorodých a hlavně rozporuplných událostí. Kdybyste se stáhli do pozadí a omezili se na jejich tiché pozorování, bude to nejlepší!

Blíženec

Než se začnete po nějaké zprávě hroutit, chvíli počkejte. Je docela možné, že už večer zjistíte, že to ve skutečnosti bylo všechno trochu jinak.

Rak

Novoluní ve vašem sektoru tajemství vám přinese velice zajímavé sny. Měli byste nad nimi přemýšlet. Podvědomí vám jimi sděluje něco opravdu zásadního.

Lev

Máte talent, jak odhalit lidi, kteří s vámi hrají levou. Můžete si ale vybrat, zda jim to vpálíte rovnou, nebo si počkáte na vhodnější příležitost.

Panna

Novoluní v Blížencích patří k těm opravdu náročným. Dobře víte, že máte práce až nad hlavu, ale přesto si dobrovolně přidáváte ještě další a další.

Váhy

To, co se děje, je tak dokonalé a pro vás tak prospěšné, že to nemůžete označit jako náhodu. Je vám jasné, že vám právě aktivně pomáhá vyšší moc!

štír

Novoluní v Blížencích je zrádné. Pozor si dávejte zejména na veškeré finanční transakce. Pokud si jimi nejste stoprocentně jistí, raději vycouvejte!

Střelec

Věřte jen tomu, co na vlastní oči vidíte a na co si můžete vlastní rukou sáhnout. To, že vás bude okolí přesvědčovat, že vidíte špatně, vážně neberte.

Kozoroh

Všechno, co se ve vašem životě děje, má hluboký smysl. Dnes pochopíte sice jen část toho, co se v posledních dnech stalo, ale přesto to bude stát za to!

Vodnář

Novoluní v Blížencích ve vás odhaluje skryté talenty. Pokud máte chuť vyzkoušet malování nebo nějaký jiný druh umění, bez obav se do toho pusťte!

Přečíst  Denní horoskop 12.1.2020

Ryby

Opravdu nevíte, kam dříve skočit. Kdybyste se dokázali chovat autoritativně a své úkoly rozdělit mezi ostatní, měli byste to rázem daleko lepší.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..