Denní horoskop 22.3.2020

Napsala | 22.03.2020

Beran

Saturn, který se časně ráno dostává do Vodnáře, vám zásadně vylepší náladu. Konečně přestanete myslet jen na práci, a začněte uvažovat o zábavě.

Býk

Když odložíte své obvyklé promyšlené a do posledního bodu rozplánované jednání, bude to jen dobře. Dnes klidně vsaďte na intuici a improvizaci!

Blíženec

Nepouštějte se do věcí, do kterých se vám nechce. Bude daleko lepší, když budete odpočívat a věnovat se něčemu jinému, než je to, co obvykle děláte.

Rak

Vstup Saturna do Vodnáře vám dělá vyloženě dobře. Miláček se konečně přestane tvářit jako autorita a začne se k vám chovat jako rovnocenný partner.

Lev

Když vám partner něco rozmlouvá s tím, že je to neúměrné riziko, má patrně pravdu. Zkuste ho nejdříve vyslechnout a pak nad jeho slovy i přemýšlet!

Panna

Sextil mezi Merkurem a Uranem je pro vás naprosto skvělý. Pod jeho vlivem se sice chováte daleko rozhodněji, než jindy, ale právě to vám velice svědčí.

Váhy

Všechny chyby napravujete sice až na poslední chvíli, ale velice dobře se vám to podaří. Následně si už po několikáté slíbíte, že to byla naposledy.

štír

Saturn, který se dnes dostává do vašeho sektoru rodiny, vám poněkud zvýší výdaje. Musíte zkonstatovat, že rodina je náročnější, než se dosud zdálo.

Střelec

Zkuste si poprvé vyrazit na kolech. S údivem zjistíte, že váš fyzický stav přes zimu neutrpěl zdaleka tolik, jak jste se obávali. Jste v plné síle!

Kozoroh

To, že Saturn opustí vaše znamení, vyloženě uvítáte. Přestanete mít pocit, že máte za všechno, co se děje, odpovědnost, a konečně si začnete užívat.

Vodnář

Miláček sice tvrdí, že vám neustoupí, ale vy se můžete jen smát. Víte, že z vaší strany stačí jen trocha taktiky, aby dělal přesně to, co si přejete.

Přečíst  Denní horoskop 18.7.2018

Ryby

Sextil mezi Merkurem a Uranem vám dodá odvahu. Když se dostanete do krizové situace, dokážete své stanovisko nejen zdůvodnit, ale i obhájit.

SMS Věštba
SMS Výklad / banner

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..